Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Teisipäev 25.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
Kolmapäev 26.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
Neljapäev 27.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.15
-
20.45 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
September 2018
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
         
5
6
7
8
9
10
11
13
16
17
20
21
23
24
27
28
29
30
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
25.09.2018 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside murdmaateatejooksu võistlused
26.09.2018 Haabersti LO koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooksu võistlused
01.10.2018 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Muusikapäeval Tehnopolis
01.10.2018 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Muusikapäeval Tehnopolis
01.10.2018 Kunstiringi näitus Kullo peamaja kunstisaalis.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass