Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 15.04.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Kadri Toomoja
12-05
Kolmapäev 17.04.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass, II rühm) Ülle Sander
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass, II rühm) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
Reede 19.04.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass, I rühm)) Kadri Toomoja
12-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Kadri Toomoja
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-08
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 10. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
Aprill 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
2
15
19
23
26
27
30
       
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.04.2019 Mudilaskoori Raduga kevadkontsert.
22.04.2019 Trummiringi töötuba kitarriõpilastele
22.04.2019 Trummiringi töötuba (nooremad)
22.04.2019 Trummiringi töötuba (vanemad)
24.04.2019 Kullo Eelkooli 5-aastaste I rühma (õp. Eda Hallmägi) kevadmatk Hiiu metsa.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass