Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Uudiste arhiiv
Kullo
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
HARJUMAA LASTE LAULU- JA TANTSUPIDU

Uudised

Print

Kullos alustab uut õppeaastat poolsada huviringi

02.09.2021

Eesti suurimal ja vanimal huvikoolil, Tallinna huvikeskusel Kullo täitus kevadel 80. tegevusaasta. Uut juubelihõngulist õppeaastat alustatakse poolesaja huviringiga, kus huvialast tegevust leiab endale üle 2000 õpilase.

HUVIRINGID 2021/2022 ÕPPEAASTAL

Kullo huviringide valikust leiavad endale meelepärast tegevust kõik huvilised – tehnikast teatri ja kunstini välja.
Tehnikaringid pakuvad huvi eelkõige poistele, ent sinna on väga oodatud ka tüdrukud. Tehnikahuvilistel on võimalus kaasa lüüa lennu- ja laevamudelismi, makettide ja mudelite meisterdamise, robotiehituse ja puutöö ringis.
Kunstihuvilised võivad valida 12 kunstiringi vahel: tegeleda saab foto-video, disaini, graafika, joonistamise, maalimise, meisterdamise, õmblemise, moekunsti, keraamika ja skulptuuriga.
Pillimängust innustujad saavad kaasa lüüa Sõlekese instrumentaalansamblis, folkstuudios Piibar ja džemberingis. Lauluharrastajad on oodatud mudilaste muusikaringidesse, pop-jazz lauluringi, laulustuudiosse Helisev Hääl ja Sinilill, vene lastekoori Raduga ja kooristuudiosse Ellerhein.
Uusi tantsijaid võtavad vastu tantsuansambel Sõleke ja KT Stuudio, mis on ühed suuremad kollektiivid Kullos. Loodushuvilised on oodatud loodusringidesse. Jätkuvalt tegutseb mõttemängude ring, kust on välja kasvanud mitmed rendžu maailmameistrid.
Eelkooliealistele on huviringide valik samuti lai – laulust-tantsust meisterdamise ja voolimiseni. Kullo populaarsemaid mudilaste ringe on eelkool, mis pakub mitmekülgset arengut rohkem kui 250 lapsele.

Kullos on õppetöö korraldatud peamiselt õhtuti ja nädalavahetustel, ent on avatud ka hommikused rühmad. Viimased on mõeldud põhiliselt mudilastele, kuid tantsuhuvilistele on hommikune rühm ka KT Stuudios. Mitme ringi õppetöö viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles ning mõnes on võimalik saada juhatust ka inglise keeles. Lisaks lastele ja noortele on täiskasvanutelgi võimalik osaleda mõnede huviringide töös: kunstikursus, keraamika, graafika, foto-video, jt.

Selleks, et Kullo ringide seast leida endale õige, on kõik huvilised septembris oodatud Kullosse proovitundidesse. Proovitundides saab tutvuda huviringide tööga ja pärast seda langetada oma valik. Kui külastaja otsustab proovitunni põhjal, et see huviring pole talle see päris õige, siis ei pea ta osaletud tunni eest tasu maksma.
Proovitunnid ei laiene individuaalõppele. Mõne huviringi puhul (eelkool, KT Suudio, laulustuudio Sinilill, tantsuansambel Sõleke jt) on vajalik eelregistreerimine.

Tundide toimumise ajad leiab huviringide sisulehtedelt.

Registreerimine jätkub internetipõhiselt Kullo kodulehel.

Lisainfo telefonil 6646 105

 



« Tagasi
September 2022
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
     
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
17.12.2022 Vokaalansambli Helisev hääl ja solistide kontsert koos kitarriõpilastega

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass