Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 11.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
11.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.00
-
13.00 Infotund
14-0
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
14-07
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
3K
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
15-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
24-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
18.15 KT Stuudio rühm S2 Minnamari Murel
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli-Aet Arras
2-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
24-05
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm V1 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ettevalmistusrühm Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
20.15 KT Stuudio rühm T1 ja S1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 12.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Sandra Põld
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
3K
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.20
-
16.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.50
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
19.30 KT Stuudio Hiphopi valik noored Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.00 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Kolmapäev 13.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Tantsuansambel Sõleke hommikune rühm Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-0
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl ja 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
2-16
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.00
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
2-16
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.00
-
15.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.30 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
2-15
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
3K
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.30 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
3K
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Meeliann Kosk
24-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass I rühm) Ingrid Kõrvits
12-04
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass) Triin Sarap
12-05
17.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
24-02
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ettevalmistusrühm Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
19.00 Anneli Uus ja Elve Erm
24-05
18.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Sandra Põld
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Triin Sarap
12-05
Neljapäev 14.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.55
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
11.50 Kullo eelkool (4 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.05
-
14.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.30
-
15.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.55
-
15.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio Hiphopi valik lapsed Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.15
-
17.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
3K
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.50
-
16.45 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
15-0
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9-10 klass) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.35
-
17.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.45
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.45
-
18.00 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
24-02
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.25
-
18.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.00
-
18.15 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio rühm T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
19.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.45 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.15
-
19.45 KT Stuudio rühm S2+S1 15-0
15-0
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.45
-
20.45 Meriko koor
12-05
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
19.30
-
20.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Reede 15.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor Jekaterina Pasjutina
14-0
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 KL Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Ingrid Elsa Mugu, Jekaterina Tšernõševa
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzi valik Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Triin Sarap
12-05
17.45
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Jekaterina Pasjutina
14-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass 1. rühm) Triin Sarap
12-05
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Triin Sarap
12-05
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 16.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
20.00
25-06
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.00
-
10.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
10.45
-
11.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.30
-
12.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
12.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Meeliann Kosk
24-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
13.10
-
13.55 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
13.30
-
13.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (häälseseade)
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
Pühapäev 17.11.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke (esindusrühm) Ene Jakobson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
November 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
1
3
5
7
8
9
12
17
20
24
25
26
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
18.11.2019 Tütarlastekoor Ellerhein esineb koolimuusikapäeval - Heino Kaljuste 94. sünnipäev
18.11.2019 Kesklinna LO koolide 5.klasside poeglaste jalgpalliturniiri finaalmängud
19.11.2019 Haabersti LO koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused
21.11.2019 Laula mu laulu
21.11.2019 Laulustuudio Sinilill osaleb kontserdil

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass