Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Uudiste arhiiv
Kullo
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid

Uudiste arhiiv

Print

Klaverifestival MIT/t/MU/u/S - 5

29.01.2014

Esinemisete kellaajad on orienteeruvad ja võivad muutuda.
Palume olla kohal vähemalt 30 minutit enne enda esinemist!

KLAVERIFESTIVALI PILDID

1. VEEBRUAR - KLASSIKAPÄEV

10.00-11.00
I vanuserühm/5-9a/
1. Sofia SMIRNOVA 5a
2. Anna METSAVAS 6a
3. Sergei TŠURAKOV 6a
4. Anette HELILA 6a
5. Mia-Mei VOOG 7a
6. Anastasia IVLEVA 7a
7. Sofia ŠEVTŠUK 7a
8. Anna KRIKUHHINA 8a
9. Alina ŠKOLJAR 8a
10. Dmitri KOBZEV 8a
11. Laura TOIGER 8a
12. Katariina Nelli TIISLER 8a
13. Laura SALTSBERG 8a
14. Artur LEBEDEV 9a 
15. Dharma Helena VESKIMÄGI 9a
16. Anneli KLAAS 9a
17. Daniil ŠTŠERBAKOV 9a
18. Nicole KNUT9a
19. Maryanna Elisabeth TUGAY 9a 
 
11.00-11.15 VAHEAEG (vajadusel) 
 
11.15-11.40
KONKURSS
I vanuserühm/5-9a/
1. Linda Irene JUSSON 6a
2. Kevin OLLI 7a
3. Sofia ŠEVTŠUK 7a
4. Anastasia IVLEVA 7a
5. Anna KRIKUHHINA 8a
6. Katariina Nelli TIISLER 8a
7. Carmen Marjette JAKSEN 9a
8. Tuuli Lea PALUMÄE 9a
9. Nicole KNUT 9a
10. Marleen ROOMET 9a
11. Maryanna Elisabeth TUGAY 9a 
 
11.40-12.00 VAHEAEG
12.00 I vanuserühma autasustamine
 
12.10-13.15
II vanuserühm/10-14a/
1. Monika STJUFF 11a
2. Martin URGAS 11a.
3. Kätlin MAAVERE 11a
4. Evelin GUREI 11a
5. Maria NOVOˇILOVA 11a
6. Tatjana MAASIK 11a
7. Bogdan SELJANKO 11a
8. Maria ŠEVTŠUK 11a
9. Jasper LAUR 12a
10. Kris HOLTSMAN 12a
11. Maksim FETISSOV 12a
12. Anneli OJASTE 13a
13. Sarah Marta VESKIMÄGI 13a
14. Ivan SAVATEJEV 13a
15. Maria SOKOLOVA 13a
16. Helerin ROOMET 13a
17. Anastasia ŠEPILENKO 13a
18. Daniil KOTILEVITŠ 13a
19. Georgi LUGOVSKOI 14a
20. Ivan VIDJAJEV 14a 
 
 
13.15-14.00 LÕUNA
 
14.00 – 14.45
KONKURSS
II vanuserühm/10-14a/
1. Gretel TIIVEL 10a
2. Monika STJUFF 11a
3. Liisa NOVI 11a
4. Bogdan SELJANKO11a 
5. Anissia MEŠKOVA 11a
6. Kristiina BALJAJEVA 11a
7. Maria SILANTJEVA 11a
8. Martin URGAS 11a
9. Mona MAILEND 11a
10. Maria ŠEVTŠUK 11a
11. Maxim BORODIN 12a
12. Anneli OJASTE 13a
13. Maria SOKOLOVA 13a
14. Daniil KOTILEVITŠ 13a
15. Anett ARUTAMM 14a
16. Ivan VIDJAJEV 14a
17. Frega Rochelle KOOLMEISTER 14a 
 
14.45-15.00 VAHEAEG
15.00 II vanuserühma autasutamine

15.10 -15.30
 III vanuserühm/15-19a/
1. Elina KULAKOVA 17a 
 
 
KONKURSS
III vanuserühm/15-19a/
1. Raido VINT 16a
2. Frida LAIGU 16a
3. Elina SALUMÄE 16a  

15.30-15.45 VAHEAEG
15.45 III vanuserühma autasustamine

 2. veebruar - VABASTIIL JA ANSAMBEL

10.00-10.20
I vanuserühm/5-9a/
1. Sofia ŠEVTŠUK 7a
2. Anita Mia COPELAND 9a
3. Carmel Cordelia KUUSIK 9a
4. Anneli KLAAS 9a
5. Anna UDRAS 9a
6. Artjom ŠEVTŠENKO 9a
7. Nikita BELJAJEV 9a
8. Danero SÄDE 9a
9. Victoria SAKS 9a
10. Kirke HOLTSMAN 9a 
 
10.20-11.15
II vanuserühm/10-14a/
1. Linda TALLINN 10a
2. Raili KÜBAR 10a
3. Anete PUKK 10a
4. Liis SALTSBERG 10a
5. Linnea JERKKU 10a.
6. Monika STJUFF 11a
7. Linda TÄLLI 11a
8. Heike Elina MAISSOO 11a
9. Diana KORNET 11a
10. Maria ŠEVTŠUK 11a
11. Laura TOOMING 12a
12. Katarina REINOJA 12a
13. Madli KALJO 12a
14. Anneli OJASTE 12a
15. Rasmus Casper KÕRVE 12a
16. Gerli RUKIS 12a
17. Erik Johannes HURT 12a
18. David USLAR 12a
19. Hetter TAMMVERE 13a
20. Karina NESVETAJEVA 13a
21. Gerli-Annabell SÜLD 14a
 
11.15-11.35 VAHEAEG
11.35 I ja II vanuserühma autasustamine

11.45-12.15
III vanuserühm/15-19a/
1. Elina OVSIJENKO 15a
2. Sofia SHEPERD 15a
3. Andre ELVISTO 16a
4. Elina SALUMÄE 16a
5. Elina KULAKOVA 17a
6. Oliivia OENGO 17a
7. Johanna TAMM 18a
8. Glen-Ander POPOVITŠ 18a
 
12.15-12.30 VAHEAEG
12.30 III vanuserühma autasustamine
12.30-13.30 LÕUNA

13.30-14.00
ANSAMBEL - õpilane ja õpetaja
1. Linda Irene JUSSON 6a  ja õpetaja
2. Mirjam KUKKUR 6a ja õpetaja 
3. Kevin OLLI 7a  ja õpetaja
4. Dmitri KOBZEV 8a ja õpetaja
5. Anna KRIKUHHINA 8a ja õpetaja
6. Daniil ŠTŠERBAKOV 9a  ja õpetaja
7. Anete PUKK 10a  ja õpetaja
8. Maria ŠEVTŠUK 11a ja õpetaja
9. Georgi LUGOVSKOI 14a ja õpetaja
10. Carmen Marjette JAKSEN, Kevin OLLI, Mirjam KUKKUR, Erik Johannes HURT, Gretel TIIVEL, Linda Irene JUSSON ja õpetaja
11. Glen-Ander POPOVITŠ 18a ja õpetaja
 
14.00-14.15 VAHEAEG (vajadusel)
 
14.15-15.15
ANSAMBEL - õpilane ja õpilane
1. Merili SILVET 5a ja Laura TOOMING 12a
2. Boris SJASIN 7a  ja Elena ZIMARINA 7a
3. Mia-Mei VOOG 7a  ja Paula KOSK 7a
4. Mia-Mei VOOG 7a ja Ulla-Mia KRUUS 8a
5. Christiana Isabella KUUSIK 7a ja Carmel Cordelia KUUSIK 9a
6. Anastasia IVLEVA 7a ja Nicole KNUT 9a III õa
7. Sofia ŠEVTŠUK 7a  ja Anneli KLAAS 9a
8. Anastasia IVLEVA 7a  ja Maryanna Elisabeth TUGAY 9a
9. Katariina Nelli TIISLER 8a ja Jasper LAUR 12a
10. Laura SALTSBERG 8a ja Liis SALTSBERG 10a
11. Minna Leen KRUUS 9a  ja Merilin LEETNA 9a
12. Tuuli Lea PALUMÄE 9a  ja Anneli KLAAS 9a
13. Maryanna Elisabeth TUGAY 9a  ja Anastasia ŠEPILENKO /flööt/
14. Carmel Cordelia KUUSIK 9a ja Anett MÖLLITS 11a
15. Kirke HOLTSMAN 9a  ja Kris HOLTSMAN 12a
16. Hetek Johanna TAMM 10a , Elma VILMS 10a  ja Naima VILMS 12a
17. Linnea JERKKU 10a  ja Raili KÜBAR 10a
18. Anett MÖLLITS 11a  ja Diana KORNET 11a 
19. Katarina REINOJA 12a ja Laura TOOMING 12a
20. Bogdan SELJANKO 11a ja Daniil KOTILEVITŠ 13a
21. Anastasia ŠEPILENKO 13a  ja Maria SOKOLOVA 13a
22. Hetter TAMMVERE 13a ja Helerin ROOMET 13a
23. Ingigerd Katherine KOPPA 12a ja Mari-Ann MEOS 13a
24. Madli KALJO 12a  ja Anett ARUTAMM 14a
25. Joosep TÕNSO 14a  ja Gunnar SALUMÄE 13a
26. Ivan VIDJAJEV 14a  ja Daniil KOTILEVITŠ 13a
27. Frida LAIGU 16a  ja Elina SALUMÄE 16a
28. Elina KULAKOVA 17a ja Anastasia ŠEPILENKO /laul/
29. Oliivia OENGO 17a ja Johanna TAMM 18a
 
15.15-15.45 VAHEAEG
15.45 Ansamblite autasustamine
16.00 KOOSVIIBIMINE ÕPETAJATELE

 



« Tagasi
November 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
1
3
5
7
8
9
12
17
24
25
26
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
21.11.2019 Laula mu laulu
21.11.2019 Laulustuudio Sinilill osaleb kontserdil
22.11.2019 Piibarid viivad läbi Rocca al Mare kooli algklassi kadripeo
23.11.2019 O.Marenkova klaveriõpilased esinevad festivalil Vene Kultuurikeskuses
23.11.2019 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad Vene muusika festivalil

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass