Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Teenused

Sündmused

Print

Sisupõhine filtreering:  Kõik sündmused

Aasta Kuu
Tagasi
Edasi
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
02.02.2019 10.00 V Khoretskaya klaveriõpilaste osalemine ALLEGRO Klaveriansamblite festivalil Vabaduse väljak 4 G.Otsa Muusikakool , Tallinn , Vabaduse väljak
02.02.2019 10.00 L.KApi õpilaste osalemine festivalil ALLEGRO G. Otsa Muusikakool , ,
02.02.2019 11.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad XXI klaveriansamblite festivalil „Allegro” Tallinna G.Otsa nim. Muusikakool , Tallinn , Vabaduse väljak 4
02.02.2019 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb MustonenFesti raames Eitan Steinberg "Sod Hakavana" kuuele koorile ja löökpillidele esitamisel , ,
02.02.2019 19.00 Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein osaleb Jaani kirikus MustonenFestil Eitan Steinbergi teose "Sod Ha`kavana" ettekandel Jaani kirik , Tallinn , Vabaduse väljak 1
02.02.2019 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb Eitan Steinbergi teose "Sod Hakavana" esitusel Jaani kirik , Tallinn , Vabaduse väljak 1
04.02.2019 13.00 Nõmme LO koolide 3. klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Vikerkaare 10
05.02.2019 10.00 Nõmme LO koolide 5. klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Vikerkaare 10
05.02.2019 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
05.02.2019 12.40 Mustamäe LO koolide 3.klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Arte Gümnaasium, Vilde tee 62
05.02.2019 14.00 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb laulupeo I eelproovis ja ettelaulmisel , ,
05.02.2019 14.00 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb laulupeo I eelproovis ja ettelaulmisel Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
06.02.2019 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside poeglaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
06.02.2019 13.20 Mustamäe LO koolide 4.klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Arte Gümnaasium, Vilde tee 62
06.02.2019 13.30 Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein osaleb laulupeo I eelproovis Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
07.02.2019 15.00 Flöödiringi kontserdikülastus Alexela Kontserdimajas Põhjamaade Sümfooniaorkester Alexela Kontserdimaja , Tallinn ,
08.02.2019 10.00 Teatriõpilased osalevad riiklikul õpilasetlejate konkursil. Theatrum , Tallinn , Vene 13
09.02.2019 15.15 LKapi õpilaste osalemine Harjumaa klaveripäeval G.Otsa Muusikakool , ,
11.02.2019 00.00 Sõlekese Sõbranädal , ,
12.02.2019 13.00 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb laulupeo naiskooride I eelproovis ja ettelaulmisel , ,
12.02.2019 18.00 Flöödiringi õpilane esineb Eesti Rahvusraamatukogus Eesti Rahvusraamatukogu , Tallinn ,
13.02.2019 11.45 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside suusavõistlused Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a
16.02.2019 00.00 Sõleke osaleb tantsupeo mentorkoolitusel Tallinn , Pelgulinna Gümnaasium ,
16.02.2019 10.00 KT Stuudio osaleb Happy Dancers Baltic Cupil Pärnu Kesklinna Koolide Võimla , Pärnu , Kuninga 29
17.02.2019 10.00 L.Kapi õpilaste osalemine konkursil "Noor instrumkentalist" Nõmme Muusikakool , ,
17.02.2019 11.00 V Khoretskaya klaveriõpilane osaleb "Parim Noor instrumentalist"2019 Vabariikliku Noorte muusikute konkurssi regionaalvoorus. Nõmme Muusikakool , Tallinn ,
18.02.2019 00.00 Sõleke K1 esineb Mustpeade majas Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
20.02.2019 10.00 Kesklinna, Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine LO koolide 3.-7. klasside suusavõistlused Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistukoori ja mudilaste muusikaringi ühine kontsert Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistukoori ja mudilaste muusikaringi ühine kontsert Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistukoori ja mudilaste muusikaringi ühine kontsert Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistukoori ja mudilaste muusikaringi ühine kontsert Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Vokaalansambel Helisev hääl osaleb kontserdil Mustpeade majas Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistuskoori, vokaalansambli"Helisev hääl" ning pop-jazz laulu õpilaste kontsert.. Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kaia Saaremäel poplaulu õpilased esinevad Mustpeade Majas Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
23.02.2019 12.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistukoori vokaalansambli "Helisev hääl" ja pop-jazz laulu õpilaste kontsert. Tallinna Mustpeade Maja , Tallinn , Pikk 26
25.02.2019 11.00 Trummiringi töötuba noorematele õpilastele , ,
25.02.2019 11.00 Trummiringi töötuba noorematele õpilastele Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.02.2019 13.30 Trummiringi töötuba vanematele õpilastele , ,
25.02.2019 13.30 Trummiringi töötuba vanematele õpilastele Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.02.2019 14.45 Õp. Galja Jõgi õpilaste kontsert Eesti Vabariigi aastapäeva üritusel Hopneri Majas Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
25.02.2019 15.00 O.Marenkova klaveriõpilased külastavad Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi ekskursiooniga Suur-Sõjamäe hoiuraamatukogu , Tallinn , Suur-Sõjamae 44 A
25.02.2019 16.00 Mõttemängude ring läheb uisutama , ,
27.02.2019 09.00 Kullo eelkooli nädalasiseste 5-aastaste rühmade (õp E. Hallmägi ja R. Leht) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis. KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 5- aastaste III rühma (õp. R. Leht) Kumu külastamine KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 6-a VI rühma (õp. R. Leht) Kumu haridusprogramm "Konrad Mägi" KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 5- aastaste III rühma (õp. R. Leht) Kumu külastamine KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 5-aastaste I rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Täpi seikleb mööda Eestit". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 6-a IV rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 5-aastaste kolmapäevase ja reedese rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Täpi seikleb mööda Eestit". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 5-aastaste kolmapäevase rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Täpi seikleb mööda Eestit". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 5-aastaste kolmapäevase ja reedese rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Täpi seikleb mööda Eestit". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
27.02.2019 11.00 Kullo Eelkooli 5-aastaste kolmapäevase rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Täpi seikleb mööda Eestit". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 6-a I rühma osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 6-a II rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 6-a I rühma osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 10.00 Kullo Eelkooli 6-a II rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 12.30 Kullo Eelkooli 6-a III rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 12.30 Kullo Eelkooli 6-a V rühma (õp. Eda Hallmägi) osalemine KUMU haridusprogrammi tunnis "Konrad Mägi". KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
28.02.2019 15.30 Joonistamise, trüki- ja arvutigraafika huviringi koostöö tund skulptuuri huviringiga. Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
Veebruar 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
1
3
10
14
15
19
21
22
24
26
   
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
04.07.2019 Tütarlastekoor Ellerhein osaleb Laulu- ja tantsupeol "Minu arm"
04.07.2019 Galja Jõgi kandleõpilaste osalemine Kandleöö kontserdil
04.07.2019 Õp. Galja Jõgi kandleõpilaste osalemine Kandleöö kontserdil
05.07.2019 Maris Lendi flöödiõpilased esinevad Rahvamuusikapeol.
05.07.2019 Galja Jõgi instrumentaalansambli Sõleke osalemine rahvamuusika peol

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass