Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid

Sündmused

Print

Sisupõhine filtreering:  Kõik sündmused

Aasta Kuu
Tagasi
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
02.01.2020 19.00 Robootika ja maketiehituse õpilaste öine laager Kullos Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
04.01.2020 18.00 Tütarlastekoori Ellerhein ja Virumaa Kammerorkestri uusaastakontsert Rakveres Rakvere Gümnaasium , Rakvere , Vabaduse 1
05.01.2020 18.00 Tütarlastekoori Ellerhein ja Virumaa Kammerorkestri uusaastakontsert Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
09.01.2020 15.00 Akustlise kitarriringi Uusaastakontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.01.2020 11.00 Kontsert A.Nevski katedraalis. , ,
12.01.2020 11.00 Kontsert A.Nevski katedraalis , ,
12.01.2020 15.00 Mudilaskoor Raduga esineb Jõulukontserdil Vene Kultuuri keskuses. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
21.01.2020 16.50 Moekonkurss M21NSTREET 2020 , ,
23.01.2020 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 2.-3 klasside rahvastepalliturniiri finaalmängud. Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
24.01.2020 12.00 Mustamäe LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, E.Vilde tee 64
25.01.2020 13.00 Tantsuansambel Sõleke esineb Raekoja platsil Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
25.01.2020 16.55 Moekonkurss Roosad Käärid 2020 Rocca al Mare Koolis. , ,
28.01.2020 10.00 Vabariikliku õpilasetlejatekonkursi Tallinna eelvoor , ,
29.01.2020 12.00 Haabersti LO koolide 3.klasside rahvastepalli turniir Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132
29.01.2020 18.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriõpilaste ühiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
29.01.2020 18.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriõpilaste Kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.01.2020 13.00 Mustamäe LO koolide 3.klasside rahvastepalli finaalturniir Tallinna 53.Keskkool, J. Sütiste tee 42
30.01.2020 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused. Audentese Erakool, Tondi 84
31.01.2020 00.00 Tantsuansambel Sõleke laste Omaloomingu festival, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
01.02.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Klaverifestivalil "Allegro" Tallinna G. Otsa Muusikakool , Tallinn , Vabaduse väljak 4
01.02.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad ALLEGRO Vabariikliku Klaveriansamblite festivalil Tallinna G.Otsa nim.Muusikakool , Tallinn , Vabaduse pl.4
05.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28
06.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28
08.02.2020 00.00 Klaverifestivalist osavõt. , ,
08.02.2020 09.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad klaverifestivalil MIT/t/MU/u/S Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 J. Krehova õpilased osalevad MIT/t/MU/u/S klaverifestivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad MIT/t/MU/u/S XI Klaverifestivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 Õpetaja L.Denissova klaveriõpilased osalevad klaverifestivalil MIT/t/MU/u/S Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
09.02.2020 10.00 Õp.K.Vaheri viiuliansambel esineb "Mitmus"festivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
10.02.2020 17.30 Tantsuansambli Sõleke sõbrapäeva ühistund Tibud ja K2 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 17.00 Talvekontsedil osalemine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 17.30 Tantsuansambli Sõleke ST1 sõbrapäeva trenn Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 18.00 Trummiringi õpilased esinevad koos puhkpilli- ja kitarriõpilastega talvekontserdil Tallinna Huvikeskus Kullo fuajee , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 18.00 Elektrikitarri, trummi, puhkpilli ja akustilise kitarri ringide õpilaste ühiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.02.2020 09.00 Nõmme LO koolide 3.-5.klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Pääsküla Kool, Vikerkaare 10
12.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
13.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside poeglaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
13.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke Sõbrapäeva ühistund N2,N3 Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke sõbrapäeva trenn K1 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.02.2020 17.30 Tantsuansambel Sõleke sõbrapäeva ühistund Mudilased ja PK2 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke Sõbrapäeva ühistund Pk1,N1,H Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.02.2020 17.00 Joonistamise ja maalimise kursus külastab akvarellinäitust "Kõrvalhüpe" ja kohtub autori, kunstnik Krista Laosega. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
15.02.2020 10.00 Tantsuansambel Sõleke Beebide rühma avatud tund Tallinna Huvikeskus Kullo saal 13_10 , Tallinn , Mustamäe tee 59
15.02.2020 12.00 KT Stuudio rühmad Koolitantsul Kultuurikatel , Tallinn , Põhja puiestee 27a
17.02.2020 00.00 Moekunstiringi ja maalikursuse väike pidulik ühisnäitus Eesti sünnipäevaks. 1. ja 2. korruse vaheline trepp , ,
19.02.2020 16.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Pirita linaosavalitsuse vabariigi aastapäeva kontserdil Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia puiestee 9
21.02.2020 17.00 Piibarid esinevad Pimedate Ühingu kontserdil Pimedate Ühing , Tallinn , Tondi 8a
21.02.2020 17.00 KT Stuudio Sõbrakuu Chill Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
21.02.2020 18.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistuskoori kontsert "Talvine kodumaa" Peeteli kirikus Peeteli kirik , Tallinn , Preesi 5
22.02.2020 09.00 Kontsertreis Kuremäe kloostris. , ,
22.02.2020 11.00 KT Stuudio tantsijad osalevad Spotlight Challenge SpringSpecial võistlusel Vaba Lava , Tallinn , Telliskivi 60a/9
25.02.2020 09.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Muinasjutuhommik (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.02.2020 09.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Muinasjutuhommik (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
26.02.2020 09.00 Kullo eelkooli 5-aastaste rühma õppekäik KUMU-sse (õp Annika Talts) , ,
01.03.2020 10.00 P10.40-13.55 grupi koolivaheaja mängupäev Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.03.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Teeme koos ansamblifestivalil , ,
08.03.2020 10.00 Õp.K. Vaheri viiuliansambel esineb Õpilasansamblite Festivalil "Teeme koos" Okasroosikese loss , Tallinn, Vanalinn , Vene tn 28
08.03.2020 10.00 Õp.K. Vaheri viiuliansambel esineb Õpilasansamblite Festivalil "Teeme koos" Okasroosikese loss , Tallinn, Vanalinn , Vene tn 28
08.03.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad TEEME KOOS Ansamblifestivalil Tallinna Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus tn.12
08.03.2020 12.00 Tantsuansambel Sõleke kontsertMuraste koolis Muraste kool , Muraste ,
10.03.2020 18.00 Piibarite pillinäituse avamiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.03.2020 00.00 Sõleke osaleb laste tantsufestivalil Kohtla-Järvel Ida- Virumaa , Kohrla-Järve ,
14.03.2020 10.00 KT Stuudio tantsijad osalevad EDO Spring Cupil Pärnu Kesklinna Koolide Võimla , Pärnu , Kuninga 29
17.03.2020 16.15 Piibarite avatud tunnid Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.03.2020 00.00 Sõlekese treeninglaager Valtus Märjamaa , Valtu ,
21.03.2020 10.00 KT Stuudio tantsijad osalevad Happy Dancers Baltic Cupil Pärnu Kesklinna Koolide Võimla , Pärnu , Kuninga 29
26.03.2020 18.00 Ellerheina mudilaskoori ja lastekoori kontsert Metodisti kirikus. Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
28.03.2020 12.00 Maris Lendi flöödiõpilased osalevad flöödifestivalil VÕLUFLÖÖDID Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.04.2020 21.23 KERAAMIKARINGI KEVADNÄITUS. Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.04.2020 18.00 Lastekoori Ellerhein solistide kontsert Kullo lastegaleriis Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
04.04.2020 10.00 KT Stuudio tantsijad osalevad Kuldse Karika Tallinna eelvoorus Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
04.04.2020 11.20 Kullo rendžu-jagomokusarja 8. etapp Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
18.04.2020 14.00 Piibarid tutvustavad rahvapille Puise Nina külalistemaja , Puise , Puise, Ridala vald, Läänemaa
19.04.2020 00.00 Sõleke osaleb Rahvusvahelisel festivalilTürgis Türgi , Antalya ,
21.04.2020 09.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Mängupäev (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
21.04.2020 09.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Mängupäev (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.04.2020 07.00 Ellerheina lastekoori osalemine rahvusvahelisel koorikonkursil Bratislavas , ,
22.04.2020 09.00 Kullo eelkooli 5-aastaste rühm seikleb Hiiu metsas (õp Annika Talts) , ,
26.04.2020 11.00 KT Stuudio kooliealiste tantsijate kontserdi proov Tallinna 32. Kkeskkooli võimla , Tallinn , Kiili 10
07.05.2020 19.00 KT Stuudio emadepäeva ühistrenn , ,
09.05.2020 16.00 Kooristuudio Ellerhein emadepäeva kontsert , ,
09.05.2020 16.00 Kooristuudio Ellerhein emadepäeva kontsert Metodisti kirikus Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
16.05.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilsed esinevad Kevadkontserdil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
19.05.2020 10.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Lõpupidu (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.05.2020 10.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Lõpupidu (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.05.2020 10.00 Kullo eelkooli 5-aastaste rühma Lõpupidu (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.05.2020 17.30 O.Marenkova klaveriõpilaste Kevadkontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.05.2020 17.30 õp. Julia Krehova klaveriõpilaste kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
23.05.2020 09.00 KT Stuudio kevadkontsert "Maski taga" Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
24.05.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevadkontsert Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
24.05.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevadkontsert Estonia kontserdisaalis Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
25.05.2020 17.00 Eelkoolide lõpupidu Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
25.05.2020 17.00 Teatriringi lõpupidu Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
25.05.2020 17.00 Kullo eelkooli (õp. Illa Tätte rühmade) lõpupidu. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
29.05.2020 00.00 Sõlekese tantsuetendus ,,Tiina ja Mari'' Nordea Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
29.05.2020 15.00 KT Stuudio tantsijad osalevad Kuldse Karika Finaalis Tartu , Tartu Ülikooli Spordihoone , Ujula 4
29.05.2020 16.30 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert Eesti Lastekirjanduse Keskus , Tallinn , Pikk 73
07.06.2020 15.00 Piibarid esinevad Vanalinna päevadel Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
13.06.2020 10.00 K.Vaheri Viiuliõpe Viiulilaager Karepal , ,
11.07.2020 11.00 Piibarid esinevad ja osalevad Vergi kalurite päeval Vergi külaseltsi maja , Vergi , Vergi, Haljala vald, Lääne-Virumaa
04.08.2020 00.00 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Karepal , Karepa ,
25.11.2020 09.30 Piibarite kadrihommik Lossi tänav 4 , Haapsalu , Läänemaa
Jaanuar 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
1
3
6
7
8
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
22
26
27
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
25.02.2020 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Muinasjutuhommik (õp Annika Talts)
25.02.2020 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Muinasjutuhommik (õp Annika Talts)
26.02.2020 Kullo eelkooli 5-aastaste rühma õppekäik KUMU-sse (õp Annika Talts)
01.03.2020 P10.40-13.55 grupi koolivaheaja mängupäev
08.03.2020 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Teeme koos ansamblifestivalil

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass