Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused

Sündmused

Print

Sisupõhine filtreering:  Kõik sündmused

Aasta Kuu
Tagasi
Edasi
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
02.01.2020 19.00 Robootika ja maketiehituse õpilaste öine laager Kullos Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
04.01.2020 18.00 Tütarlastekoori Ellerhein ja Virumaa Kammerorkestri uusaastakontsert Rakveres Rakvere Gümnaasium , Rakvere , Vabaduse 1
05.01.2020 18.00 Tütarlastekoori Ellerhein ja Virumaa Kammerorkestri uusaastakontsert Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
09.01.2020 15.00 Akustlise kitarriringi Uusaastakontsert Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.01.2020 11.00 Kontsert A.Nevski katedraalis. , ,
12.01.2020 11.00 Kontsert A.Nevski katedraalis , ,
12.01.2020 15.00 Mudilaskoor Raduga esineb Jõulukontserdil Vene Kultuuri keskuses. Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
21.01.2020 16.50 Moekonkurss M21NSTREET 2020 , ,
23.01.2020 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 2.-3 klasside rahvastepalliturniiri finaalmängud. Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
24.01.2020 12.00 Mustamäe LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, E.Vilde tee 64
25.01.2020 13.00 Tantsuansambel Sõleke esineb Raekoja platsil Raekoja plats , Tallinn , Raekoja plats
25.01.2020 16.55 Moekonkurss Roosad Käärid 2020 Rocca al Mare Koolis. , ,
28.01.2020 10.00 Vabariikliku õpilasetlejatekonkursi Tallinna eelvoor , ,
29.01.2020 12.00 Haabersti LO koolide 3.klasside rahvastepalli turniir Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132
29.01.2020 18.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriõpilaste ühiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
29.01.2020 18.00 V.Khoretskaya ja O.Marenkova klaveriõpilaste Kontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
30.01.2020 13.00 Mustamäe LO koolide 3.klasside rahvastepalli finaalturniir Tallinna 53.Keskkool, J. Sütiste tee 42
30.01.2020 13.00 Põhja-Tallinna ja Kristiine LO 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused. Audentese Erakool, Tondi 84
31.01.2020 00.00 Tantsuansambel Sõleke laste Omaloomingu festival, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
01.02.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Klaverifestivalil "Allegro" Tallinna G. Otsa Muusikakool , Tallinn , Vabaduse väljak 4
01.02.2020 09.00 L.Kapi klaveriõpilased Allegro festivalil G. Otsa Muusikakool , ,
01.02.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad ALLEGRO Vabariikliku Klaveriansamblite festivalil Tallinna G.Otsa nim.Muusikakool , Tallinn , Vabaduse pl.4
05.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28
06.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 4.klasside poeglaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28
08.02.2020 00.00 Klaverifestivalist osavõt. , ,
08.02.2020 09.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad klaverifestivalil MIT/t/MU/u/S Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 09.00 L.Kapi õpilased festivalil MITMUS Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 J. Krehova õpilased osalevad MIT/t/MU/u/S klaverifestivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad MIT/t/MU/u/S XI Klaverifestivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.02.2020 10.00 Õpetaja L.Denissova klaveriõpilased osalevad klaverifestivalil MIT/t/MU/u/S Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
09.02.2020 10.00 Õp.K.Vaheri viiuliansambel esineb "Mitmus"festivalil Tallinna Huvikeskus Kullo, 12-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
10.02.2020 17.30 Tantsuansambli Sõleke sõbrapäeva ühistund Tibud ja K2 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 17.00 Talvekontsedil osalemine Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 17.30 Tantsuansambli Sõleke ST1 sõbrapäeva trenn Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 18.00 Trummiringi õpilased esinevad koos puhkpilli- ja kitarriõpilastega talvekontserdil Tallinna Huvikeskus Kullo fuajee , Tallinn , Mustamäe tee 59
11.02.2020 18.00 Elektrikitarri, trummi, puhkpilli ja akustilise kitarri ringide õpilaste ühiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.02.2020 09.00 Nõmme LO koolide 3.-5.klasside kombineeritud teatevõistlused Tallinna Pääsküla Kool, Vikerkaare 10
12.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
13.02.2020 12.00 Haabersti LO koolide 5.klasside poeglaste rahvastepalli turniir Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50
13.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke Sõbrapäeva ühistund N2,N3 Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke sõbrapäeva trenn K1 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.02.2020 17.30 Tantsuansambel Sõleke sõbrapäeva ühistund Mudilased ja PK2 Tallinna Huvikeskus Kullo, 13-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.02.2020 16.00 Tantsuansambel Sõleke Sõbrapäeva ühistund Pk1,N1,H Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
14.02.2020 17.00 Joonistamise ja maalimise kursus külastab akvarellinäitust "Kõrvalhüpe" ja kohtub autori, kunstnik Krista Laosega. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
15.02.2020 10.00 Tantsuansambel Sõleke Beebide rühma avatud tund Tallinna Huvikeskus Kullo saal 13_10 , Tallinn , Mustamäe tee 59
15.02.2020 12.00 KT Stuudio rühmad Koolitantsul Kultuurikatel , Tallinn , Põhja puiestee 27a
17.02.2020 00.00 Moekunstiringi ja maalikursuse väike pidulik ühisnäitus Eesti sünnipäevaks. 1. ja 2. korruse vaheline trepp , ,
19.02.2020 16.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Pirita linaosavalitsuse vabariigi aastapäeva kontserdil Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia puiestee 9
21.02.2020 17.00 Piibarid esinevad Pimedate Ühingu kontserdil Pimedate Ühing , Tallinn , Tondi 8a
21.02.2020 17.00 KT Stuudio Sõbrakuu Chill Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
21.02.2020 18.00 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistuskoori kontsert "Talvine kodumaa" Peeteli kirikus Peeteli kirik , Tallinn , Preesi 5
22.02.2020 09.00 Kontsertreis Kuremäe kloostris. , ,
22.02.2020 11.00 KT Stuudio tantsijad osalevad Spotlight Challenge SpringSpecial võistlusel Vaba Lava , Tallinn , Telliskivi 60a/9
25.02.2020 09.00 Kullo eelkooli 4-aastaste rühma Muinasjutuhommik (õp Annika Talts) Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.02.2020 11.00 Džembering noorematele õpilastele , ,
25.02.2020 12.00 Džembering vanematele õpilastele , ,
26.02.2020 09.00 Kullo eelkooli 5-aastaste rühma õppekäik KUMU-sse (õp Annika Talts) , ,
27.02.2020 12.07 Moekunstiring külastab Eesti Tarbekunsti- ja disainimuuseumi ning läheb külla meokunstnikule. , ,
27.02.2020 13.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad voolimiskoolitusel klassikamuusika saatel Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.03.2020 10.00 P10.40-13.55 grupi koolivaheaja mängupäev Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
08.03.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Teeme koos ansamblifestivalil , ,
08.03.2020 09.00 L.Kapi õpilased festivalil "Teeme koos" Vanalinna Muusikamaja , ,
08.03.2020 10.00 Õp.K. Vaheri viiuliansambel esineb Õpilasansamblite Festivalil "Teeme koos" Okasroosikese loss , Tallinn, Vanalinn , Vene tn 28
08.03.2020 10.00 Õp.K. Vaheri viiuliansambel esineb Õpilasansamblite Festivalil "Teeme koos" Okasroosikese loss , Tallinn, Vanalinn , Vene tn 28
08.03.2020 10.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad TEEME KOOS Ansamblifestivalil Tallinna Vanalinna Muusikamaja , Tallinn , Uus tn.12
08.03.2020 10.15 Õp.Ksenia Vaheri Viiuliõpilaste kontsert Muusika muuseum , Tallinn , Müürivahe 12
08.03.2020 12.00 Tantsuansambel Sõleke kontsertMuraste koolis Muraste kool , Muraste ,
10.03.2020 17.30 Kammerkoori Raduga ja segakoori Cappella Veneta ühiskontsert. Kaarli kirik. , ,
10.03.2020 18.00 Piibarite pillinäituse avamiskontsert Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
02.05.2020 11.15 Kullo rendžu-ja gomokusarja 8.etapp , , Vint.ee
10.05.2020 13.00 KT Stuudio emadepäeva live treening , ,
15.05.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased osalevad Virtuaalkontserdil , ,
15.05.2020 15.00 V.Khoretskaya Klaveriõpe õpilased osalesid on-line kontserdil Vene Kultuurikeskuse kodulehel Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
25.05.2020 17.00 Õp. Tanel Koho virtuaalne klassikontsert , ,
27.05.2020 11.00 Õp.K.Vaheri viiuliõpilaste Arvestus. , ,
30.05.2020 12.38 Minimaailm 2020 Kristiine Spordihall , Tallinn , Forelli 6
30.05.2020 13.33 Robolahing Tartu , Tartu , Tartu
01.06.2020 00.00 Joonistamise ja maalimise kursuse ülevaatenäitus "EBATAVALISELT ORANŽ" Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
11.07.2020 11.00 Piibarid esinevad ja osalevad Vergi kalurite päeval Vergi külaseltsi maja , Vergi , Vergi, Haljala vald, Lääne-Virumaa
10.08.2020 00.00 Tütarlastekoori Ellerhein laululaager Karepal , Karepa ,
17.08.2020 00.00 Joonistamise ja maalimise kursus osaleb Kullo kõigi kunstiringide näitusel "Päike" Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
28.08.2020 12.50 Keraamikaringi aastanäitusel esinemine. Kullo Lastegalerii , Tallinn , Kuninga 6
31.08.2020 16.00 Sõlekese õppeaasta avamive Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
01.09.2020 00.00 Karepa maalilaagri tööde näitus. Tallinna Huvikeskus Kullo näituste saal, 1-05 , Tallinn , Mustamäe tee 59
13.09.2020 00.00 Sõlekese poiste filmimine Meeste tantsupeoks Tallinna Pelgulinna G , Tallinn ,
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad/sügis kontsert Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
13.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein kevad-sügiskontsert "Looduse tervitus" Estonia kontserdisaal , Tallinn , Estonia pst 4
14.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein sünnipäevamatk ja -piknik , ,
14.09.2020 17.00 Kooristuudio Ellerhein sünnipäevamatk ja -piknik , ,
18.09.2020 19.00 Loodus- ja keskkonnaõpe läheb matkama , Tallinn ,
19.09.2020 11.00 Loodus-ja keskkonnaõpe prügikoristus , Tallinn jt ,
20.09.2020 12.00 Mõttemängude ringi treening Sütiste , Tallinn ,
20.09.2020 12.00 Loodus- ja keskkonnaõpe treening Sütiste , Tallinn ,
22.09.2020 00.00 Sõlekese noormeeste filmimine Meeste tantsupeoks Pelgulinna Gümn , Tallinn ,
26.09.2020 11.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Nõmme Tähtede lava eelvoorus Nõmme Kultuurikeskus , Tallinn , Turu plats 2
27.09.2020 11.00 Piibarite pillilood Kahala-Liiva laadal Kahala-Liiva bussipeatuse lähedal , Kuusalu vald , Kahala küla
28.09.2020 19.00 Olav Ehala 70. sünnipäeva kontsert Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
28.09.2020 19.00 Olav Ehala 70. sünnipäeva kontsert Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
01.10.2020 10.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Kesklinna Tähtede lava eelvoorus Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
03.10.2020 13.20 Mõttemängude ringi sarjaturniir I Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
03.10.2020 15.45 Mõttemängude ringi jalutuskäik Tallinn , ,
05.10.2020 00.00 Joonistamise, trüki- ja arvutigraafika huviringi näitus Huvikeskus Kullo galeriis Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
05.10.2020 00.00 Joonistamise, trüki- ja arvutigraafika huviringi näitus Huvikeskus Kullo galeriis Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
06.10.2020 15.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Kristiine linnaosaTähtede lava eelvoorus Lilleküla Gümnaasium , Tallinn , Kuldnoka 24
08.10.2020 11.00 Laulustuudio Sinilill õpilased võtavad osaTähtede lava Haabersti linnaosa eelvoorust Haabersti Vaba Aja Keskus , Tallinn , Ehitajate tee 109a/2
09.10.2020 10.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Tähtede lava Pirita linnaosa eelvoorus Pirita Vaba Aja Keskus , Tallinn , Merivälja tee 3
10.10.2020 12.00 Raduga mudilaskoori ja kammerkoori Sügiskontsert. Hopneri Maja , Tallinn , Raekoja plats 18
13.10.2020 10.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Tähtede lava Põhja-Tallinna linnaosa eelvoorus Karjamaa Põhikool , Tallinn , Karjamaa tn.1
15.10.2020 10.00 Laulustuudio Sinilill õpilased osalevad Tähtede lava Mustamäe linnaosa eelvoorus Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
16.10.2020 17.00 V.Khoretskaya klaveriõpilaste Etüüdide/heliredelite arvestus Tallinna Huvikeskus Kullo, 14-06 , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.10.2020 17.45 Piibarid näitavad pille Nõmme kultuurikeskuse lastefolgiringis Nõmme kultuurikeskus , Tallinn , Turu plats 2
16.10.2020 17.45 Piibarid näitavad pille Nõmme laste folgiringis Nõmme kultuurikeskus , Tallinn , Turu plats 2
16.10.2020 18.45 Piibarid näitavad pille Nõmme kultuurikeskuse lastefolgiringis Nõmme kultuurikeskus , Tallinn , Turu plats 2
16.10.2020 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Bocuse lõputseremoonial Lennusadam , Tallinn , Vesilennuki 6
16.10.2020 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Bocuse lõputseremoonial Lennusadam , Tallinn , Vesilennuki 6
19.10.2020 00.00 O.Marenkova klaveriõpilased voolivad klaasika muusika saatel Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.10.2020 00.00 Õpetaja O.Marenkova klaveriõpilased voolivad klassikalise muusika saatel Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
20.10.2020 00.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika huviringi Ado Vabbe näituse ühiskülastus KUMU-s KUMU , Tallinn , Weizenbergi 34 / Valge 1
22.10.2020 13.00 Flöödiringi ansamblite ühisproov Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
22.10.2020 14.00 Flöödiringi ansamblite proov. Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
23.10.2020 00.00 Sõlekese treeninglaager Valtus Valtu Spordihoone , Valtu ,
25.10.2020 00.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika huviringi KAI kunstikeskuse näituse ühiskülastus ja haridussessioon KAI kunstikeskus , Tallinn 10415 , Peetri 12, Noblessner
25.10.2020 09.00 Nädalavahetuse eelkooli gruppide koolivaheaja mängupäev Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.10.2020 10.00 Nädalavahetuse eelkooli gruppide koolivaheaja mängupäev Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
25.10.2020 15.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Veljo Tormise 90. sünniaastapäeva kontserdil Tallinna Lauluväljaku klaassaal , Tallinn , Narva mnt 95
25.10.2020 15.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Veljo Tormise 90. sünniaastapäeva kontserdil Tallinna Lauluväljaku klaassaal , Tallinn , Narva mnt 95
31.10.2020 15.00 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert Keskraamatukogu saal , Tallinn , Estonia puiestee 8
31.10.2020 15.00 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert Keskraamatukogu saal , Tallinn , Estonia puiestee 8
07.11.2020 12.00 Laulustuudio Sinilill osaleb Tähtede lava Tallinna voorus Mustamäe Kultuurikeskus Kaja , Tallinn , E. Vilde tee 118
07.11.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Uue koorimuusika kontserdil Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
07.11.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Uue koorimuusika kontserdil Tallinna Metodisti kirik , Tallinn , Narva mnt 51
15.11.2020 16.00 Sõlekese Duubeljuubel Aleksela Kontserdimajas Alexela Kontserdimaja , Tallinn , Estonia pst 9
18.11.2020 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Heino Kaljuste 95. sünniaastapäeva kontserdil EMTA kontserdisaal , Tallinn , Rävala puiestee 16
18.11.2020 19.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Heino Kaljuste 95. sünniaastapäeva kontserdil EMTA kontserdisaal , Tallinn , Rävala puiestee 16
21.11.2020 14.00 O.Marenkova klaveriõpilased esinevad Vene Muusika festivalil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
21.11.2020 14.00 Õpetaja O.Marenkova klaveriõpilased esinevad Vene Muusika festivalil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5
21.11.2020 15.00 V.Khoretskaya klaveriõpilased osalevad Vene muusika Festivalil Vene Kultuurikeskus , Tallinn , Mere pst 5 väike saal
21.11.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb VeljoTormise 90. sünniaastapäeva kontserdil Tartu Ülikooli aula , Tartu , Ülikooli 18
21.11.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb VeljoTormise 90. sünniaastapäeva kontserdil Tartu Ülikooli aula , Tartu , Ülikooli 18
01.12.2020 12.55 Keraamikaringi näitus "Jõlude ootel". Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
01.12.2020 13.07 Keraamikaringi keraamiliste jõluteemaliste tööde näitus. Tallinna Huvikeskus Kullo, 11-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
12.12.2020 15.00 Piibarid esinevad Tallinna Looduskaitse Seltsi väljasõidul Kallaste turismitalu , Padise , Harjumaa, Kuninga Kasepere küla
13.12.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb kontserdil Jõulurahu Jõgeva Kultuurikeskus , Jõgeva , Aia 6
13.12.2020 17.00 Tütarlastekoor Ellerhein esineb kontserdil Jõulurahu Jõgeva Kultuurikeskus , Jõgeva , Aia 6
16.12.2020 17.00 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.12.2020 18.00 Ellerheina ettevalmistuskoori 4.a rühma jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
16.12.2020 19.00 Lastekoori Ellerhein jõulukontsert Peeteli kirikus Peeteli kirik , Tallinn , Preesi 5
18.12.2020 17.00 Jõulupidu Tallinna Huvikeskus Kullo , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.12.2020 14.00 J. Krehova klaveriõpilaste jõulukontsert Tallinna Huvikeskus Kullo 14-0 , Tallinn , Mustamäe tee 59
19.12.2020 20.00 Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Niguliste kirik , Tallinn , Niguliste 3
19.12.2020 20.00 Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontsert Niguliste kirik , Tallinn , Niguliste 3
Jaanuar 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
1
3
6
7
8
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
22
26
27
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
31.10.2020 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert
31.10.2020 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert
07.11.2020 Laulustuudio Sinilill osaleb Tähtede lava Tallinna voorus
07.11.2020 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Uue koorimuusika kontserdil
07.11.2020 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Uue koorimuusika kontserdil

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass