Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 10.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.45
-
15.30 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
3K
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
17.15 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
15-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-07
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 KT Stuudio rühm V1 Triin Soo
24-05
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
18.15 KT Stuudio rühm S2 Minnamari Murel
24-02
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
24-05
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 KT Stuudio rühm V1 Triin Soo
15-0
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Ettevalmistus Liise-Marie Roosaar, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
20.15 KT Stuudio rühm T1 ja S1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Kristina Sorgus
11-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Triin Sarap
12-05
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 11.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Triin Soo
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
3K
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
17.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Annika Talts (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.20
-
16.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.20
-
16.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.50
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Gertrud Kuusmaa
15-0
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.10
-
16.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.15
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm S2 Gertrud Kuusmaa
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
19.30 KT Stuudio Hiphopi valik noored Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-05
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.00 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.40
-
19.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Gertrud Kuusmaa
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Kolmapäev 12.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke Hommikune Kristina Sorgus, Jekaterina Tšernõševa
13-0
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Jekaterina Tšernõševa
13-10
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl ja 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
2-16
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.00
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.15
-
12.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
2-16
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.45
-
14.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.25
-
14.55 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
14.25
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.55 KT Stuudio rühm L2 Anneli Markov
24-02
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.00
-
15.40 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.30 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.30 KT Stuudio rühm S3 Sandra Põld
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
16.40 KT Stuudio rühm L1 Minnamari Murel
3K
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.30 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.45
-
17.30 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
3K
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
25-06
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
1-19
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Meeliann Kosk
24-05
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass) Triin Sarap
12-05
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass I rühm) Ingrid Kõrvits
12-04
17.30
-
18.00 KT Stuudio rühm N1 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm V1 Minnamari Murel
24-02
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
19.00 KT Stuudio rühm T2 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Ettevalmistus Liise-Marie Roosaar, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
18.45 KT Stuudio rühm E1 Anneli Markov
3K
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.25 KT Stuudio rühm L4 Minnamari Murel
24-02
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Triin Sarap
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.25
-
19.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
20.30 KT Stuudio rühm S1 Sandra Põld
15-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Liise-Marie Roosaar, Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Triin Sarap
12-05
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
Neljapäev 13.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) II rühm Annika Talts (üldõpetus)
25-06
09.30
-
11.00 KT Stuudio rühm LH Sandra Põld
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.55
-
11.25 Kullo eelkool (4 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
11.50 Kullo eelkool (4 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.15
-
14.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
12.30
-
13.30 Info koosolek
24-05
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.05
-
14.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.50 KT Stuudio rühm L3 Anneli Markov
15-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.55
-
15.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatristuudio (12-14 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
16.40 KT Stuudio Hiphopi valik lapsed Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.15
-
17.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.40 KT Stuudio rühm T4 Kätlin Kuldmaa
3K
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.50
-
16.45 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
15-0
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-15
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 kl Liise-Marie Roosaar
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.35
-
17.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.45
-
17.20 KT Stuudio rühm N2 Anneli Markov
3K
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.55 KT Stuudio rühm T3 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.45
-
18.00 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
24-02
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.25
-
18.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 KT Stuudio rühm E3 Anneli Markov
3K
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (15-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.00
-
18.15 KT Stuudio soolod/duod Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
19.30 KT Stuudio rühm T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.15
-
19.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
19.45 KT Stuudio rühm S2+S1 15-0
15-0
18.15
-
19.45 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.20
-
19.05 KT Stuudio rühm E2 Anneli Markov
3K
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ene Jakobson
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
20.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
Reede 14.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Siiri Alango
13-10
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
14.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor Jekaterina Pasjutina
14-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Triin Sarap
12-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 kl Liise-Marie Roosaar
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.10
-
17.40 KT Stuudio Jazzi valik Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (ans) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Liise-Marie Roosaar, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Triin Sarap
12-05
17.45
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Jekaterina Pasjutina, Uliyana Safiullina
14-06
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass 1. rühm) Triin Sarap
12-05
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Triin Sarap
12-05
19.15
-
20.00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 9-10 klass) Jekaterina Pasjutina
14-05
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 15.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.30
-
10.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.00
-
10.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.30
-
12.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Meeliann Kosk
24-05
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
13.10
-
13.55 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade)
14-07
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.35
-
14.05 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor (häälseseade)
12-07
14.20
-
15.05 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul Meeliann Kosk
24-05
17.00
-
18.00 tatjana timofejeva lauluringi kevad kontsert
14-0
Pühapäev 16.02.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Lapsevanemate vastuvõtt Ülle Luts
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
Mai 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
   
1
3
12
15
27
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
17.02.2020 Moekunstiringi ja maalikursuse väike pidulik ühisnäitus Eesti sünnipäevaks.
19.02.2020 Tütarlastekoor Ellerhein esineb Pirita linaosavalitsuse vabariigi aastapäeva kontserdil
21.02.2020 Piibarid esinevad Pimedate Ühingu kontserdil
21.02.2020 KT Stuudio Sõbrakuu Chill
21.02.2020 Kooristuudio Ellerhein ettevalmistuskoori kontsert "Talvine kodumaa" Peeteli kirikus

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass