Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 26.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Linnupojad Liina Eero
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Ukulele Tarvo Valm
2-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Liina Eero, Siiri Alango
13-0
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.40
-
15.25 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Minnamari Murel
15-0
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
19.15 Autoring Pirital Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Teatriring (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Kirill Lissijenko
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.10
-
16.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Mirjam Murel-Punder, Gertrud Kuusmaa
24-02
16.30
-
18.00 KT Stuudio Show 6 Triin Soo
3K_saal
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Lennart Peep
24-05
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke Sigelgad Liina Eero, Siiri Alango
13-10
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
19.00 KT Stuudio Esindus 3 Minnamari Murel
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 kl Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.55
-
18.40 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
24-02
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibukesed Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10.-11. kl) Ülle Sander
12-05
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 27.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke Hommikune Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Sandra Põld
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.05
-
14.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.20
-
15.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia Ernest Bondarenko
35-06
15.00
-
20.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.10
-
15.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.30 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
24-02
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
3K_saal
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 kl Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Sandra Põld
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.40 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
19.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.50
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänava valik Karli Haava
3K_saal
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.15
-
17.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tiigrikutsud Ingrid Elsa Mugu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mesimummid Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 KT Stuudio Tänav 4 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-07
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Streetjazz Esindus 3/4 Sandra Põld
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.35
-
20.20 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Kolmapäev 28.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor solf 2. klass Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Minnamari Murel
3K_saal
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Teatriring (9-11 a) Lennart Peep
24-05
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13 a) Kerli Rannala
2-15
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
15.15
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
15-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Sandra Põld
24-02
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
18.00 KT Stuudio Kombo 2 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Lennart Peep
24-05
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.10
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
17.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 10. kl) Ingrid Kõrvits
12-04
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke Sigelgad Liina Eero, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 KT Stuudio Show 7 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Jaanika Liiu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
14-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
18.45 KT Stuudio soolo/duo Esindus 2/4 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tibukesed Liina Eero, Siiri Alango
13-10
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.45
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.50
-
19.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Jaanika Liiu
13-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Esindus 3 Gertrud Kuusmaa
3K_saal
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.35
-
20.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.40
-
20.25 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-08
Neljapäev 29.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Linnupojad Liina Eero, Siiri Alango
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 1. ja 2. kl) Liina Eero
13-10
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 2. kl) Liina Eero
2-15
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.30 KT Stuudio Tänava valik Sandra Põld
3K_saal
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.45
-
16.30 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 1. kl) Liina Eero
2-15
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
15-0
15.45
-
18.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 kl Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor solf Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.45 KT Stuudio Show 6 Anneli Markov
24-02
16.20
-
17.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 3. ja 4. kl) Liina Eero
2-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor hääleseade Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänav 4 Karli Haava
15-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.10
-
17.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Tiigrikutsud Ingrid Elsa Mugu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mesimummid Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 KT Stuudio Soolo/duo Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.15
-
20.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.30
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
20.00 KT Stuudio Tänava valik Esindus 3/4 Karli Haava
15-0
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
20.15 KT Stuudio Show 7 Sandra Põld
3K_saal
18.50
-
19.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ingrid Elsa Mugu
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
Reede 30.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.30
-
14.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
15.05 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.00
-
16.15 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
15-0
15.00
-
16.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
15.00
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
24-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
16.00
-
17.30 KT Stuudio Kombo 2 Triin Soo
3K_saal
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
17.25 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
15-0
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
21-05
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
31-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
18.00 Tantsuansambel Sõleke K1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzivalik Minnamari Murel
24-02
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus
13-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-0
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf 9. kl) Ülle Sander
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 9. kl) Ingrid Kõrvits
12-0
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
18.30
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 31.10.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
12-0
09.30
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
14.15 Autoring Pirital Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
16.00 Soosõrv
2-02
11.15
-
12.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.00
-
12.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
Pühapäev 01.11.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ingrid Elsa Mugu
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
18.30 KT Stuudio KT-T Sandra Põld, Anneli Markov
15-0
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
August 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
         
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
30.10.2020 Laternarännak
31.10.2020 Sõlekese koondproov etenduseks
31.10.2020 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert
31.10.2020 Tütarlastekoori Ellerhein solistide kontsert
02.11.2020 Sõleke lavaproov Alekselas

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass