Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Kunst
Kullo
Kullo Loodus
Kullo
Kullo Muusika
Kullo
AKORDIONIÕPE
Kullo
Kullo
FOLKSTUUDIO PIIBAR
Kullo
Kullo
ELLERHEIN ETTEVALMISTUSKOOR
Kullo
Kullo
ELLERHEIN MUDILASKOOR
Kullo
Kullo
ELLERHEIN LASTEKOOR
Kullo
Kullo
ELLERHEIN TÜTARLASTEKOOR
Kullo
Kullo
FLÖÖDIÕPE
Kullo
Kullo
INSTRUMENTAALANSAMBEL SÕLEKE
Kullo
Kullo
KANDLEÕPE
Kullo
Kullo
KITARRIÕPE
Kullo
Kullo
KLASSIKALINE LAUL
Kullo
Kullo
KLAVERIÕPE
Kullo
Tunniplaan
Kullo
Kullo
Leia oma klass
Kullo
Kullo
Õppekava
Kullo
Kullo
Saavutused
Kullo
Kullo
Üritused
Kullo
Kullo
Foto- ja videogalerii
Kullo
Kullo
LAULUSTUUDIO HELISEV HÄÄL
Kullo
Kullo
LAULUSTUUDIO SINILILL
Kullo
Kullo
MUDILASTE SINILILL
Kullo
Kullo
MUDILASTE MUUSIKARING (vene õppekeelega)
Kullo
Kullo
PILLIÕPPE SOLFEDZO
Kullo
Kullo
POP-JAZZ LAUL
Kullo
Kullo
KULLO PUHKPILLIORKESTER
Kullo
Kullo
RADUGA ETTEVALMISTUSKOOR
Kullo
Kullo
RADUGA MUDILASKOOR
Kullo
Kullo
RADUGA KANDIDAATKOOR
Kullo
Kullo
RADUGA KONTSERTKOOR
Kullo
Kullo
RADUGA KAMMERKOOR
Kullo
Kullo
TRUMMIÕPE
Kullo
Kullo
UKULELEÕPE
Kullo
Kullo
VIIULIÕPE
Kullo
Kullo Tants
Kullo
Kullo Tehnika
Kullo
Kullo Üldkultuur
Kullo
Kullo Laulukarussell
Kullo
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised

Saavutused

Print

III rahvusvaheline laste vanamuusika festival-konkurss "Külas Väikesel ooperil" 23-27.04.2014, Tallinnas.
Daniil Kotilevitš (õpetaja Veronica Khoretskaya) - festival-konkursi laureaat
Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya) - festival-konkursi laureaat

Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S 01-02.02.2014, Tallinnas.

Klassika päeval pälvisid äramärkimise:
Laura Toiger (õpetaja Lilian Kapp)
Katariina Nelli Tiisler (õpetaja Lilian Kapp)

Anastasia Ivleva (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Bogdan Seljanko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anastasia Šepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Daniil Kotilevitš (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Ivan Vidajev (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Elina Kulakova (õpetaja Veronica Khoretskaya)

Anette Helila (õpetaja Ellen Koik)

Sofia Ševtšuk (õpetaja Olga Marenkova)
Anneli Klaas (õpetaja Olga Marenkova)
Monika Stjuff (õpetaja Olga Marenkova)
Martin Urgas (õpetaja Olga Marenkova)


Festivali raames toimunud konkurss "Lastest ja lastele"
I koht /1 van.rühm/ - Anastasia Ivleva (õpetaja Veronica Khoretskaya)

I koht /1 van.rühm/ - Sofia Ševtšuk (õpetaja Olga Marenkova)
II koht /1 van.rühm - Katariina Nelli Tiisler (õpetaja Lilian Kapp)
II koht /1 van.rühm/ - Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
III koht /1 van.rühm/ - Maryanna Elisabeth Tugay(õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /2 van.rühm/ - Bogdan Seljanko (õpetaja Veronica Khoretskaya)

I koht /2 van.rühm/ - Ivan Vidajev (õpetaja Veronica Khoretskaya)
I koht /2 van.rühm/ - Daniil Kotilevitš (õpetaja Veronica Khoretskaya)
II koht /2 van.rühm/ - Maria Ševtšuk (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2 van.rühm/ - Maria Sokolova (õpetaja Veronica Khoretskaya)

III koht /2 van.rühm/ - Kristiina Baljajeva (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2 van.rühm/ - Martin Urgas (õpetaja Olga Marenkova)
III koht /2.van.rühm/ - Frida Laigu (õpetaja Olga Marenkova)

III koht /3 van.rühm/ - Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova)

Vaba stiili päeval pälvisid äramärkimise:
Elina Kulakova (õpetaja Veronica Khoretskaya)

Kirke Holtsman (õpetaja Liliab Kapp)
Oliivia Oengo (õpetaja Liliab Kapp)
Glen-Ander Popovitš (õpetaja Liliab Kapp)

Sofia Ševtšuk (õpetaja Olga Marenkova)
Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova)
Erik Johannes Hurt (õpetaja Ülle Heinsalu)

Ansamblite arvestuses tõsteti esile:

Anastasia Ivleva ja Nicole Knut (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anastasia Ivleva ja Maryanna Elisabeth Tugay (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Maryanna Elisabeth Tugay ja Anastasia Šepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Bogdan Seljanko ja Daniil Kotilevitš (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Anastasia Šepilenko ja Maria Sokolova (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Ivan Vidajev ja Daniil Kotilevitš (õpetaja Veronica Khoretskaya)
Elina Kulakova ja Anastasia Šepilenko (õpetaja Veronica Khoretskaya)

Maria Ševtšuk ja õpetaja Olga Marenkova
Sofia Ševtšuk ja Anneli Klaas (õpetaja Olga Marenkova)
Frida Laigu ja Elina Salumäe (õpetaja Olga Marenkova)
Glen-Ander Popovitš ja õpetaja Lilian Kapp
Katariina Nelli Tiisler ja Jasper Laur (õpetaja Liliab Kapp)
Joosep Tõnso ja Gunnar Salumäe (õpetaja Liliab Kapp)

Mirjam Kukkur ja õpetaja Ülle Heinsalu
Linda-Irene Jusson, Kevin Olli, Carmen Marjette Jaksen, Gretel Tiivel, Mirjam Kukkur, Anete Pukk, Erik Johannes Hurt, Elina Ovsijenko ja õpetaja Ülle Heinsalu

 

 

 

 

 

 

 

November 2018
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
     
1
11
12
17
19
21
25
26
 
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
13.11.2018 Kesklinna LO koolide 5.klasside poeglaste jalgpalliturniiri alagrupimängud
13.11.2018 Kullo eelkooli ja Muinasjutu - kunstiringi ühine üritus"Multikultuursus muinasjutus läbi kunsti"
13.11.2018 Kullo eelkooli (õp. Illa Tätte rühmade) laternarännak
13.11.2018 Kullo eelkooli (õp.Illa Tätte rühmade) laternarännak
13.11.2018 Kullo eelkooli (õp. Illa Tätte väikerühmade) laternarännak.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass