Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 20.11.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.30
-
17.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
13.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba (3-5 a.) I grupp Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
11.00
-
14.45 (Raul)
2-02
11.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Elve Tauts
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. I (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Kullo poistekoor (ettevalmistuskoor) Kuldar Schüts
12-0
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 KT stuudio 2-4 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.15
-
15.15 Üldtööaeg Voldemar Borkman
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.15
-
15.45 Kullo poistekoor (põhikoor) Kuldar Schüts
12-0
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Piret Ojamaa
31-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 KT stuudio 2-4 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
2-02
14.45
-
15.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Ukulele (I grupp) Joosep Sang
14-07
15.00
-
16.30 Muinasjutu-kunstituba (6-8 a.) Heli Rohtla
25-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 KT stuudio 5-6 kl N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Ukulele (I grupp) Joosep Sang
14-07
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Ingrid Elsa Mugu, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, klassika) Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
2-02
16.15
-
17.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (10. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Ukulele (I grupp) Joosep Sang
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.30
-
18.00 Muinasjutu-kunstituba (3-5 a.) II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
21.00 Õmblemine (I) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
16.30 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.45
-
17.30 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.45
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Mõttemängud III Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, hääelrühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Ukulele (II grupp) Joosep Sang
14-07
17.30
-
18.15 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.30
-
18.15 Loodusring Martin Suuroja
1-19
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm I, 6 a.) Ingrid Elsa Mugu, Kähte Vainus
11-0
17.30
-
19.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, klassika) Jaanika Liiu
13-10
17.45
-
18.30 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-14
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Ukulele (II grupp) Joosep Sang
14-07
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
18.00
-
19.30 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
18.15
-
19.00 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.15
-
19.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.45
-
19.30 Ukulele (II grupp) Joosep Sang
14-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.45 Üldtööaeg Maris Lend
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Aiva Oja
22-02
19.00
-
19.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
19.00
-
20.30 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 6, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-05
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.30
-
20.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 5, 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-05
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Elve Tauts
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Teisipäev 21.11.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu, Julia Krehova
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. V grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Üldtööaeg Anneli Uus
09.00
-
09.45 Pilliõppe solfedzo (hommikune rühm) Ester Janno
2-14
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-06
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
15.00 Kariner koolitus!
2-02
09.30
-
10.15 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a. 1) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
09.45
-
10.30 Pilliõppe solfedžo (hommikune rühm) Ester Janno
2-14
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-06
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. III grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.00
-
10.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.15
-
11.00 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2 a. 2) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-06
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. III grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
12.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3a. 3) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Heli Rohtla
11.30
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.00 Väikelaste loovusring II Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.30
-
14.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit
12-05
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Mallika Veeperv
12-07
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Piret Ojamaa
13.00
-
15.45 Üldtööaeg Anneli Uus
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-05
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-07
13.50
-
15.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. 6-7a. (vene keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Autoring (Pirital) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.30
-
15.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-07
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Carolin Beres, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 6-7a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
17.15 Teatriring (noorem grupp) Karl Sakrits
35-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
15.15
-
16.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-05
15.15
-
16.00 Meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-07
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. V grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit
12-05
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Mallika Veeperv
12-07
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
16.45 Lennu-ja raketimudelism (I) Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-
18.15 Fotograafia Ernest Bondarenko
35-06
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
24-05
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
16.30
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
16.30
-
17.15 KT stuudio 2-4 kl L1 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Väikelaste loovusring III Anneli Uus
2-16
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (II) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit
12-05
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Lennu-ja raketimudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (3-4a. 4) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B) Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
24-05
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
18.30 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Mõttemängud III Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
17.45 Üldtööaeg Anneli Uus
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.15
-
18.00 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.25
-
19.40 Teatriring (vanem grupp) Karl Sakrits
35-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Autoring (Pirital) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit
12-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Lennu-ja raketimudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Merivälja
17.30
-
19.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm II, 6 a.) Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Päikseke, 5 a.) Carolin Beres, Julia Krehova
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Jaanika Liiu
13-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-5a. 5) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene ja eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
20.00 Kunstiring (III) Ruth Heidok
31-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
19.30 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Autoring (Pirital) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.15
-
19.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A) Mallika Veeperv
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring vene keeles (5-7a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
24-05
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.45
-
19.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maris Lend
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
19.00
-
19.45 Autoring (Pirital) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.10
-
19.55 Mudilaste muusikaring vene keeles (5-7a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
20.30
-
21.15 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
Kolmapäev 22.11.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
10.30
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba (3-5 a.) I grupp Heli Rohtla
25-04
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
10.40
-
11.25 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.30
-
13.15 Mudilaste muusikaring ven ekeeles (solf.) Galina Karpenko
2-05
12.45
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. IX grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.40
-
14.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. IX grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.30 Kullo poistekoor (ettevalmistuskoor) Kuldar Schüts
12-0
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.25
-
15.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. IX grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
16.30 Muinasjutu-kunstituba (6-8 a.) Heli Rohtla
25-04
15.10
-
15.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. Eda Hallmägi (kunstiõpetus)
25-09
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
17.00 Kullo poistekoor (põhikoor) Kuldar Schüts
12-0
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-04
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (7-8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.55
-
16.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Biomeditsiinielektroonika Raul Kala
21-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Mõttemängud I Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
17.30 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Carolin Beres, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.15
-
17.00 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
16.15
-
17.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass II, solf.) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
21.00 Õmblemine (III) Piret Ojamaa
31-07
16.40
-
17.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
16.45
-
17.30 Biomeditsiinielektroonika Raul Kala
21-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Mõttemängud I Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-05
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
17.15
-
18.00 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-04
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (9 klass, solf.) Ülle Sander
12-06
17.30
-
18.15 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
17.30
-
18.15 Biomeditsiinielektroonika Raul Kala
21-09
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Mõttemängud II Ants Soosõrv
25-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm I, 6 a.) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
17.30
-
19.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-05
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
18.00
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-06
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
19.30 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.00
-
20.15 Fotograafia Ernest Bondarenko
35-06
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass+uued lauljad) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
20.30 Linnuklubi!
1-19
18.15
-
19.00 Kaasaegne kunst (16-18 a.) Kadi-Maarja Võsu
21-04
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Mõttemängud II Ants Soosõrv
25-02
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.30
-
19.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-04
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-06
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Maris Lend
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Carolin Beres
11-0
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a. Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.15
-
20.00 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 12. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-08
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
20.00
-
20.45 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Neljapäev 23.11.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
00.00
-
00.00 ABC stuudio 6a. IV grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu, Julia Krehova
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. IV grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.30
-
10.15 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a. 1) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit koit
12-08
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
17.00 Kariner koolitus!
2-02
10.15
-
11.00 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a. 2) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Marit koit
12-08
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. III grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
12.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3a. 3) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. IV grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. III grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Maarian Lend
12.45
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.00
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VII grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. V grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit
12-07
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Mallika Veeperv
12-0
13.15
-
14.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.15
-
15.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (tasandusrühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. V grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
13.50
-
14.35 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
13.50
-
14.35 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.15
-
15.00 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.15
-
15.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
14.30
-
15.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
14.30
-
15.15 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Carolin Beres, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VII grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. V grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Irina Ievleva
14-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.00
-
15.45 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
17.15 Teatriring (noorem grupp) Karl Sakrits
24-05
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
16.00 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
15.15
-
16.00 Ukulele (grupi tund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
15.30
-
16.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VII grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Irina Ievleva
14-0
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.30
-
17.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.45
-
16.30 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.45
-
16.30 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.00
-
16.45 Lennu- ja raketimudelism (I) Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-07
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Carolin Beres, Julia Krehova
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
18.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
17.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.30
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (IV) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.45
-
17.30 Lennu- ja raketimudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (3-4a. 4) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
15-0
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 14-19a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund (liiklus või autoehitus) (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
17.25
-
19.40 Teatriring (vanem grupp) Karl Sakrits
24-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Mallika Veeperv
12-0
17.30
-
18.15 Lennu-ja raketimudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm II, 6 a.) Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Päikseke, 5 a.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-5a. 5) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
17.45
-
18.30 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
15-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10-13a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Kunstiring (III) Ruth Heidok
31-06
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
19.30 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring vene keeles (5-7a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
15-0
18.30
-
19.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 14-19a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
21.00 Meriko!
12-05
18.30
-
21.45 Üldtööaeg Maris Lend
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Jaanika Liiu
11-0
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.10
-
19.55 Mudilaste muusikaring vene keeles (5-7a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.00 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.30
-
20.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva, Lia Denissova
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.00
-
20.45 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
21.30 Üldtööaeg Ruth Heidok
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.45
-
21.30 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-10
Reede 24.11.2017
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
09.45 Üldtööaeg Anneli Uus
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.45
-
09.50 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
10.00
-
10.40 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
11.30 Üldtööaeg Anneli Uus
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Elve Tauts
11.30
-
12.15 ABC stuudio 5a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
25-07
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-05
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
12.00
-
14.00 Üldtööaeg Lilian Kapp
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
25-09
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
13.00
-
13.45 ABC stuudio 5a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
14.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.15 Üldtööaeg Maarian Lend
13.50
-
14.35 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
14.15
-
15.00 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Ingrid Elsa Mugu
13-10
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Carolin Beres, Siiri Alango
13-0
14.35
-
14.40 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
14.40
-
15.25 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.00
-
15.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
15.30
-
16.15 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-07
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.00
-
16.45 Biomeditsiinielektroonika Raul Kala
21-09
16.00
-
16.45 Mõttemängud I Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-