Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Muudatused
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 15.01.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Ülle Luts
08.30
-
17.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.45
-
13.30 Üldtööaeg Lilian Kapp
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
11.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Elve Tauts
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.00
-
13.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Allan Vainola
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Piret Ojamaa
31-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
2-02
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
14.45
-
15.30 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.25
-
16.25 Üldtööaeg Ülle Luts
15.30
-
16.15 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-06
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii_
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
17.00 KT stuudio 5-7 kl N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.30 Üldtööaeg Allan Vainola
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Ingrid Elsa Mugu, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, klassika) Jaanika Liiu
13-10
16.15
-
17.00 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (9. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
2-02
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
15-0
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii_
16.30
-
18.00 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (I) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (ansambel) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Loodusring Martin Suuroja
1-19
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
17.30
-
19.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudilased) Ingrid Elsa Mugu
13_10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ülle Fershel
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskminel 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.45
-
18.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Trummiring Juss Haasma
01-12
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Laulustuudio SInilill 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aiva Oja
22-02
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (tasandus) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 7, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Elve Tauts
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Maris Lend
Teisipäev 16.01.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
15-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (I rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.30
-
10.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2 a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.45 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Heli Rohtla
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
14.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.00 Väikelaste loovusring II Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
14.40 Üldtööaeg Allan Vainola
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Piret Ojamaa
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Üldtööaeg Ruth Heidok
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. 6-7a. (vene keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 6-7a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Pirita
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
15.20
-
16.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
15.30
-
17.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.30 Üldtööaeg Allan Vainola
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Jaanika Liiu
11-0
16.05
-
16.50 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.10
-
17.40 KT stuudio 6-9 kl N1 Minnamari Murel
24-05
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.15 KT stuudio 2-4 kl L1 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (II) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3 a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.50
-
17.35 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
18.45 KT Stuudio proov, Mirjam Murel-Punder
35-05
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Netšajeva
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm klassika) Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.35
-
18.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene ja eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Ruth Heidok
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
18.00
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor solfedžo (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
18.20
-
19.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
24-05
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
18.45
-
19.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.30
-
20.15 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
19.30
-
20.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
19.30
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maris Lend
19.45
-
20.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Maris Lend
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
Kolmapäev 17.01.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (B hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
09.00
-
14.00 Kt Stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.45 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
12.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VII grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
16.00 Üldtööaeg Allan Vainola
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.45
-
14.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
15.00 Üldtööaeg Maarian Lend
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
15.30
-
16.15 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.15
-
17.00 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Ester Janno
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
18.30 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (III) Piret Ojamaa
31-07
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Ester Janno
2-14
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.45 Näitering Kuninga tänaval Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudialsed) Ingrid Elsa Mugu
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
19.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.50
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
19.30
-
22.00 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Maris Lend
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
Neljapäev 18.01.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. V grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (Emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (II rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. V grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. IV grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.00
-
15.00 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. V grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. IV grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.10
-
14.40 Üldtööaeg Lia Denissova
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.15
-
15.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
13.15
-
15.30 Üldtööaeg Ruth Heidok
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
15.30 Üldtööaeg Maarian Lend
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
15.30
-
17.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Liise-Marie Valgi
11-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1.
16.10
-
17.40 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
18.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (IV) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 14-19a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.05
-
18.00 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund (liiklus või autoehitus) (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, klassika) Jaanika Liiu
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10-13a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Ruth Heidok
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.25
-
19.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 14-19a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
19.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
15-0
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
20.30 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
24-05
18.30
-
21.45 Üldtööaeg Maris Lend
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Jaanika Liiu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.30
-
21.30 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.45
-
21.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Reede 19.01.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Ülle Luts
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
09.45 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (III rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.45
-
09.50 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
09.50
-
10.35 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.40
-
11.25 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-09
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Elve Tauts
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 ABC stuudio 5a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-05
11.50
-
14.00 Üldtööaeg Lia Denissova
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
12.00
-
16.35 Üldtööaeg Lilian Kapp
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.30
-
13.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
25-09
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 5a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.25 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Ingrid Elsa Mugu
13-10
14.35
-
14.40 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
14.35
-
15.20 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.40
-
15.25 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
19.15 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Vokaalansambel Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
15.20
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
15.25
-
16.25 Üldtööaeg Ülle Luts
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.40
-
16.25 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.45