Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 21.05.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.30
-
17.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
10.00
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
10.30
-
11.15 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.45
-
11.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
11.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Elve Tauts
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronika Khoretskaya
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
16.00 Lia Denissova
12-0
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.40 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
35-14
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Piret Ojamaa
31-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.45
-
15.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
2-02
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 KT stuudio 1-2 kl L2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-06
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (inglise keel)
25-08
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii_
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sli˛evski
12-07
15.30
-
17.00 KT stuudio 5-7 kl N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
16.45 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Ingrid Elsa Mugu, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, klassika) Jaanika Liiu
13-10
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (9. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
2-02
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
15-0
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii_
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
18.00 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (I) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.45
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.00
-
17.45 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Vilja Sli˛evski
12-07
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (ansambel) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.30
-
18.15 Loodusring Martin Suuroja
1-19
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskminel 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudilased) Ingrid Elsa Mugu
13_10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ülle Fershel
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Laulustuudio SInilill 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 KT stuudio Show rühm S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants T2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Trummiring Juss Haasma
01-12
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Laulustuudio SInilill 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aiva Oja
22-02
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (tasandus) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 7, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
24-02
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants T1 Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Elve Tauts
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Teisipäev 22.05.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
15-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (I rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2 a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.00
-
15.45 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Heli Rohtla
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
14.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.15
-
13.00 Väikelaste loovusring II Anneli Uus
2-16
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.45
-
13.15 Üldtööaeg Ruth Heidok
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Piret Ojamaa
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Pirita
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
24-02
15.20
-
16.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Elisabeth Bakhuisen (inglise keel)
25-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Õpetaja
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
16.00
-
16.45 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Jaanika Liiu
11-0
16.05
-
16.50 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.10
-
17.40 KT stuudio 6-9 kl N1 Minnamari Murel
24-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
17.15 KT stuudio 2-4 kl L1 Sandra Põld
24-02
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (II) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3 a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.50
-
17.35 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
15-0
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund (liiklus või autoehitus) (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) õpetaja
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm klassika) Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.35
-
18.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
24-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor solfed˛o (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.20
-
19.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
24-05
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.45
-
19.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
19.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.30
-
20.15 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
19.30
-
20.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
24-02
19.30
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maris Lend
19.45
-
20.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Kolmapäev 23.05.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (B hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
09.00
-
14.00 Kt Stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.45 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
35-14
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Laulustuudio Sinilill, 1-2 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.30
-
12.00 Muinasjutu-kunstituba I grupp Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
12.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.00
-
13.00 Eda Hallmägi; Maarian Lend
14-0
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
12.50
-
15.00 Üldtööaeg Triin Summatavet
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VII grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
35-14
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
13.45
-
14.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.00
-
14.45 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
14.45 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Jekaterina Pasjutina
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (matemaatika)
25-07
14.45
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
14.45
-
15.30 KT stuudio 2-4 kl rühm L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
14.45
-
15.30 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
15.15
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
16.15 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
35-14
15.30
-
16.15 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VII grupp Eda Hallmägi (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
15.45
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
25-09
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 KT stuudio 5-6 kl rühm N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Oidekivi
24-04
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
16.15
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 KT stuudio tänavatants T3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
18.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
16.30
-
18.30 Muinasjutu-kunstituba II grupp Heli Rohtla
25-04
16.30
-
21.00 Õmblemine (III) Piret Ojamaa
31-07
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-0
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
16.45
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
2k_Kullo_Lastegalerii
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
17.15
-
18.45 Näitering Kuninga tänaval Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.00 Julia Krehova
14-0
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.30
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Tallinna Lilleküla Gümnaasium
35-14
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudialsed) Ingrid Elsa Mugu
13-10
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-04
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill, 3-4 a (2) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
18.30 KT stuudio Showrühm S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.00
-
18.45 KT stuudio tänavatants rühm T2 Sandra Põld
24-02
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
19.00 Julia Krehova
14-0
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (4a) Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
18.15
-
19.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
19.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.30
-
19.15 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
19.00
-
19.45 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5-6a) Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.00
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 KT stuudio Show rühm S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill, 5-6 a (1) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.30
-
20.15 KT stuudio tänavatants rühm T1 Sandra Põld
24-02
19.30
-
22.00 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-13
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-06
19.45
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
21-05
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Triin Summatavet
Neljapäev 24.05.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. V grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (Emakeel)
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
09.00
-
10.30 KT stuudio 1-4 kl L4 Mirjam Murel-Punder
24-02
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (II rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a I grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. IV grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. V grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
10.00
-
13.30 Eda Hallmägi ; Siret Reinaru
14-0
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (1-2a II grupp) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. IV grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. V grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
10.45
-
12.45 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.00 KT stuudio Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. IV grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. V grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
12.15
-
13.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ruth Heidok
31-06
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Maarian Lend
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. III grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.15
-
14.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI grupp Eda Hallmägi (emakeel)
25-09
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. III grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.00
-
14.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.00
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.35
-
15.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
14.40
-
15.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. III grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-07
14.40
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.45
-
15.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Oidekivi
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 KT stuudio 1. kl L3 Minnamari Murel
15-0
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Heli Rohtla
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, J. Anstal
14-0
15.30
-
16.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
16.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. III grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI grupp Heli Rohtla (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 KT stuudio 2-4 kl L1 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
16.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Liise-Marie Valgi
11-0
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1.
16.10
-
17.40 KT stuudio 7-8 kl N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Julia Kozlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
18.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (IV) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring vene keeles (2-3a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.05
-
18.00 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.15
-
18.00 KT stuudio N3 (algajad) Mirjam Murel-Punder
24-02
17.30
-
18.15 Lennumudelism Urmas Uska
15-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (5a) Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, klassika) Jaanika Liiu
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.40
-
18.25 KT stuudio 4-.. a E3 Minnamari Murel
15-0
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 KT stuudio 5-6 a E1 Mirjam Murel-Punder
24-02
18.00
-
18.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring vene keeles (4-6a) G. Karpenko, L. Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (6a) Maarian Lend
2-06
18.25
-
19.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.15 KT stuudio 5-6 a E2 Minnamari Murel
15-0
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
21.00 Meriko!
12-05
18.30
-
21.45 Üldtööaeg Maris Lend
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Heli Rohtla
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Jaanika Liiu
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
21.30 Üldtööaeg Ruth Heidok
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.45
-
21.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Reede 25.05.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
09.00
-
09.45 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Eelkool Kuninga tänaval (III rühm) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.45
-
09.50 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
09.50
-
10.35 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
10.00
-
10.40 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-15
10.35
-
11.30 Üldtööaeg Siret Reinaru
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
10.40
-
11.25 ABC stuudio 5a. I grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-09
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring I Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Elve Tauts
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-05
11.30
-
12.15 ABC stuudio 5a. I grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
13.00 Siret Reinaru
14-0
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Kadri Sirel
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.30
-
13.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
25-09
12.45
-
13.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Siret Reinaru
13.00
-
13.45 ABC stuudio 5a. II grupp Maarian Lend (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (emakeel)
25-08
13.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
15.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.15 Üldtööaeg Maarian Lend
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.25 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (käeline tegevus)
25-08
13.50
-
14.35 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (emakeel)
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Ingrid Elsa Mugu
13-10
14.35
-
14.40 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
14.35
-
15.20 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. II grupp Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.40
-
15.25 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (matemaatika)
25-09
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.45
-
19.15 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-13
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jelena Orlova
14-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Vokaalansambel Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sli˛evski
12-06
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. II grupp Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 ABC stuudio 5a. II grupp Siret Reinaru (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
17.45 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.40
-
16.25 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.00
-
16.45 Vokaalansambel Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2 klassika) Ülle Fershel
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
13-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.15
-
16.45 Üldtööaeg Siret Reinaru
25-09
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans., 7-8.kl) Natalja Kuzina
14-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.45
-
17.30 Vokaalansambel Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
20.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (soolo) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
18.00 khoretskaya
14-06
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (ans., 8-9.kl) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1