Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 03.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
35-05
10.00
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.45 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
11.00
-
15.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
14.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (N 1) Jaanika Liiu
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (N 2) Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.00
-
15.45 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.15
-
16.00 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
15.15
-
16.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova
14-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-06
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kagema
31-11
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.45
-
16.30 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.00
-
16.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (K 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (N3) Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (KL PK1) Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (9. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.45
-
17.30 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
16.45
-
17.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (edasijõudnute I grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
35-05
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Egle Veltmann
12-07
17.15
-
18.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (ansambel) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.30
-
18.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (K 2) Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (PK 1) Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudilased) Ingrid Elsa Mugu
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Trummiring Juss Haasma
01-12
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-09
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
35-05
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (tasandus) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (ST 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (ST 2) Ülle Fershel, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 7, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
Teisipäev 04.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
10.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (Kuninga 6) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a I rühm Annika Talts
25-06
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
10.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (muusikapetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
11.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
13.30 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
12.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
14.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm(loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
17.00 Üldtööaeg Natlaja Kuzina
14-0
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.45
-
14.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm Margot Leismann (liikumine)
24-02
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. 6-7a. (vene keelne grupp, algajad) Jelena Kim
2-14
14.00
-
20.00 Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
14.30
-
15.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (N 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.30
-
18.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
14.35
-
15.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 6-7a. (eesti keelne grupp) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Pirita
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.20
-
16.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
15.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Õpetaja
14-07
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
16.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.05
-
16.50 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp) Jelena Kim
2-14
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
16.45
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.45
-
17.30 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Maarian Lend
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 2-3 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.50
-
17.35 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp) Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
18.30 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) õpetaja
14-07
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm klassika) Jaanika Liiu
11-0
17.35
-
18.20 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene ja eesti keelne grupp) Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.00
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor solfed˛o (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.20
-
19.05 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Kt stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (vene keelne grupp) Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.30
-
20.00 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Üldtööaeg Ilona Muhel
18.45
-
19.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
25-08
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14-0
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.30
-
20.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.30
-
20.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maris Lend
19.45
-
20.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Kolmapäev 05.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 6 a VI rühm(inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (B hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (väike rühm) Illa Tätte
1-19
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
35-05
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.20
-
11.00 Kullo eelkool 6 a VI rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
11.00
-
11.45 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
11.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
11.05
-
11.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
13.45 Üldtööaeg Maris Lend
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
11.45
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.30 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a II rühm(liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a (väike rühm) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Ilona Muhel
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14.00
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
35-08
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 6 a VII rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 5 a II rühm (eestikeel) Eda Hallmägi
25-09
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Jekaterina Pasjutina
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.00
-
15.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
15.00
-
15.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
2-02
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (käeline tegevus) Eda Hallmägi
25-09
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
2-02
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.15
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-0
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
2-02
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
19.00 Joonistamise ja maalikursus noortele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
35-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-16
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
20.00 Aivar Oja
01-12
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood (III) Piret Ojamaa
31-07
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
2-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Mudialsed) Ingrid Elsa Mugu
13-10
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Saaremäel
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14-0
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Andrus Kirss
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (täiskasvanute grupp) Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova
14-06
18.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
35-05
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
18.50
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
19.00
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ilona Muhel
19.45
-
20.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
Neljapäev 06.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune) Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a II rühm Annika Talts
25-06
09.40
-
10.25 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.30
-
11.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
10.30
-
11.30 Eda Hallmägi
14-0
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm(emakeel) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus Raina Leht
25-04
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Eda Hallmägi
14-0
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Maarian Lend
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a V rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
14.45 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.15
-
14.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.30 Eda Hallmägi
14-0
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a V rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a VII rühm(emakeel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.00
-
14.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Jaanika Liiu
11-0
14.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
14.00
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
35-08
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-0
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a V rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-07
14.40
-
15.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
14.40
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova
14-0
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a V rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova
14-0
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri ˇurba
15-08
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1) Liise-Marie Valgi
11-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.15
-
17.00 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Julia Kozlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 14-19a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.05
-
18.00 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, klassika) Jaanika Liiu
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Eelkooli rühm) Liise-Marie Valgi
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.45
-
18.30 KT stuudi E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10-13a. (vene keelne grupp) Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
19.30 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
18.25
-
19.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 14-19a. (vene keelne grupp) Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
19.15 Trummiõpe Silver Ulvik
01-12
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 KT stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
21.00 Meriko!
12-05
18.30
-
21.45 Üldtööaeg Maris Lend
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1) Jaanika Liiu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-0
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.45
-
21.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Reede 07.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 5 a III rühm(emakeel) Raina Leht
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (väike rühm) Illa Tätte
1-19
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a III rühm Annika Talts
25-06
09.40
-
10.20 Kullo eelkool 5 a III (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.40 Üldtööaeg Maarian Lend
10.25
-
10.55 Kullo eelkool 5 a III rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (kunstiõpetus) Eda Hallmägi
25-09
10.45
-
15.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.00
-
11.30 Kullo eelkool 5 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm(muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
11.35
-
12.15 Kullo eelkool 5 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13-05
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.30
-
13.15 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a IV rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.00
-
16.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a (väike rühm) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.15 Üldtööaeg Maarian Lend
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a IV rühm(muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.25 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 4) Ingrid Elsa Mugu
13-10
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1) Liise-Marie Valgi
13-0
14.35
-
15.20 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jelena Orlova
14-0
15.15
-
15.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
15.15
-
16.00 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kaugema
31-11
15.30
-
17.45 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
15.40
-
16.25 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.00
-
16.45 Laulustuudio Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2 klassika) Ülle Fershel
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2) Liise-Marie Valgi
13-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans., 7-8.kl) Natalja Kuzina
14-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Laulustuudio Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
20.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (soolo) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (ans., 8-9.kl) Jelena Orlova
14-05
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.20
-
18.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.30
-
18.00 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2) Jaanika Liiu
13-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
18.00
-
18.45 Saksofoniõpe Kristi Talistu
24-05
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (solf., 11-12.kl) Jelena Orlova
14-05
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (ans., 10-12.kl) Jelena Orlova
14-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
20.00 Ansambel Piibar (orkester) Toivo Luhtas
35-05
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 4, 10. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (11. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 10. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
18.15
-
19.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.45
-
19.15 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.45
-
19.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (12. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 5 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.15
-
21.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Laupäev 08.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
09.30
-
10.15 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
12-0
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Raduga mudilaskoor (3.kl) Jekaterina Pasjutina
14-0
09.50
-
13.05 Kullo eelkool 6 a Ülle Luts
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solf., D grupp) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
10.00
-
11.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Külli Rusch
10.15
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3.kl) Jekaterina Pasjutina
14-0
10.15
-
11.00 Raduga mudilaskoor (koor) Tatjana Valikova
12-0
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.45
-
11.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
10.50
-
11.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solf.) Jekaterina Pasjutina
14-05
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova
12-0
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.15
-
12.00 Väikelaste loovusring II Anneli Uus
2-16
11.30
-
14.45 Kullo eelkool 5 a Külli Rusch
25-09
11.35
-
12.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova
12-0
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-06
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
11.45
-
12.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.00
-
12.45 Mudilaste muusikaring vene keeles (solf.) Galina Karpenko
2-05
12.20
-
15.35 Kullo eelkool 6 a Ülle Luts
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
12-0
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova
14-05
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.15
-
14.00 Raduga kontsertkoor (B koor, alt) Jelena Orlova
14-07
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
13.15
-
14.00 Raduga kammerkoor Jelena Kim
2-14
13.15
-
14.00 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
12-0
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
12-0
14.00
-
14.45 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
14.00
-
14.45 Raduga kammerkoor Jelena Kim
2-14
14.00
-
14.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.45
-
15.30 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Irina Ievleva
12-0
14.45
-
15.30 Raduga kontsertkoor (A koor, alt) Jelena Orlova
14-05
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.30
-
15.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
18.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
Pühapäev 09.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum