Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 10.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
35-05
10.00
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
11.45 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
15.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
12.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
14.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
11-0
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
15-0
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.45 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
15.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
15.15
-
16.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kagema
31-11
15.45
-
16.30 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.00
-
16.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.00
-
16.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK1 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (9. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Ukulele rühmatund Joosep Sang
14-07
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
18.00 KT stuudio T2 Sandra Põld
15-0
16.45
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (edasijõudnute I grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
35-05
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Egle Veltmann
12-07
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (ansambel) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Trummiring Juss Haasma
01-12
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 KT stuudio T1 Sandra Põld
15-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
35-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
18.30
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
18.45
-
20.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
14-02
19.00
-
19.45 KT stuudio S1 Mirja Murel-Punder, Sandra Põld
24-02
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (tasandus) M. Veeperv/ M.Koit
14-0
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ülle Fershel, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 7, 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.45
-
20.30 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder, Sandra Põld
15-0
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
Teisipäev 11.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
09.00
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a I rühm Annika Talts
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (Kuninga 6) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
10.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
10.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
15.45 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
17.00 Üldtööaeg Natlaja Kuzina
14-0
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
18.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
Pirita
15.00
-
16.30 KT stuudio L1 (tänavatandsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
16.30 KT stuudio L3 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
24-02
15.00
-
16.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
16.00
-
15.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Raduga kontrestkoor (solf., 7 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
3K_saal
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.30
-
17.45 KT stuudio S3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
16.45
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.45
-
17.30 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Maarian Lend
2-06
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 2-3 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu
11-0
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.35 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.45
-
19.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
15-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.00
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
18.10
-
18.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Mudilaste Muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko
2-05
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor solfedžo (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Kt stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor, I sopran) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.30
-
20.00 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Üldtööaeg Ilona Muhel
18.45
-
19.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
19.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14-0
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.30
-
20.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.45
-
20.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
19.50
-
20.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Kolmapäev 12.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 6 a VI rühm(inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (B hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I väike rühm Illa Tätte
1-19
09.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
35-05
09.30
-
11.00 KT stuudio LH (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
10.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.20
-
11.00 Kullo eelkool 6 a VI rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.30 Üldtööaeg Maarian Lend
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
11.00
-
11.45 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-14
11.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
11.05
-
11.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm (mängutund) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
11.45
-
12.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
11.45
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
25-06
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Olga Marenkova
12.00
-
16.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.15
-
14.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.30 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
16.30 Üldtööaeg Piret Ojamaa
31-07
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a II väike rühm Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Ilona Muhel
14.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
35-08
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 5 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 6 a VII rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Jekaterina Pasjutina
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
17.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.00
-
15.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
15.00
-
15.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
35-05
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (käeline tegevus) Eda Hallmägi
25-09
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.15 KT stuudio S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N1 Liina Eero, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.15
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 KT stuudio T2 Sandra Põld
3K_saal
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise ja maalikursus noortele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
35-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-16
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Puhkpilli orkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.45 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood (III) Piret Ojamaa
31-07
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
19.00 KT stuudio T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
17.45
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Saaremäel
24-04
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
19.00 Üldtööaeg Anneli Uus
18.00
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (täiskasvanute grupp) Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
35-05
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova
14-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.45
-
19.30 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
3K_saal
18.45
-
20.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
14-02
18.50
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
19.00
-
19.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Üldtööaeg Ants Soosõrv
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.00
-
19.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ilona Muhel
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
Neljapäev 13.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.15
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a II rühm Annika Talts
25-06
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-15
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-14
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
15.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.15
-
12.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Maarian Lend
12.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
12.45
-
14.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a V rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.45 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.15
-
14.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a V rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
35-08
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-0
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a V rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.40
-
15.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lisijenko
14-0
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
24-02
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lisijenko
14-0
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a V rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
15.45
-
16.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Laevamudelism ja meisterdamine Jüri Žurba
15-08
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
24-02
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
15-0
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 9 kl) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.45 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.45
-
17.45 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor, II sopran) Jelena Orlova
14-07
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina, Kirill Lisijenko
14-0
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. IV tase (6-7 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.05
-
18.00 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Julaiana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.45
-
18.15 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina, Kirill Lisijenko
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-07
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.30 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.15
-
19.45 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.25
-
19.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.30
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina, Kirill Lisijenko
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-07
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 KT stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
18.30
-
20.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
14-02
18.30
-
21.00 Meriko!
12-05
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ene Jakobson, Siiri Alango
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-0
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.45 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
20.45
-
21.30 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Reede 14.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 5 a III rühm (eesti keel) Raina Leht
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a III rühm Annika Talts
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I väike rühm Illa Tätte
1-19
09.40
-
10.20 Kullo eelkool 5 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.40 Üldtööaeg Maarian Lend
10.00
-
10.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
10.25
-
10.55 Kullo eelkool 5 a III rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
10.30
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (kunstiõpetus) Eda Hallmägi
25-09
10.45
-
15.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.00
-
11.30 Kullo eelkool 5 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm(muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
11.30
-
12.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Eda Hallmägi
11.35
-
12.15 Kullo eelkool 5 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
18.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
12.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13-05
12.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
12.15
-
14.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a IV rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a III väike rühm Illa Tätte
1-19
13.40
-
14.25 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a IV rühm(muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.15 Üldtööaeg Maarian Lend
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
15-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.00
-
16.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Ants Soosõrv
15.00
-
16.30 Klaveriõpe Julia Krehova
25-05
15.00
-
18.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Jekaterina Pasjutina
14-0
15.15
-
15.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.00 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 9. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.30 KT stuudio S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.15
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans., 5-6.kl) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
17.45 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kaugema
31-11
15.40
-
16.25 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Laulustuudio Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Kristi Talistu
24-05
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Kristina Sorgus, Raivo Ranne
11-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.00
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans., 7-8.kl) Natalja Kuzina
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.30
-
18.00 KT stuudio T2 (jazz valiktund) Mirjam Murel-Punder
15-0
16.30
-
18.00 KT stuudio T1 (jazz valiktund) Mirjam Murel-Punder
16.45
-
17.30 Laulustuudio Helisev hääl Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
20.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (soolo) Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (ans., 8-9.kl) Jelena Orlova
14-05
17.20
-
18.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.30
-
18.15 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade) Gerli-Aet Arras
2k_Kullo_Lastegalerii
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Kristina Sorgus
13-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (solf., 11-12.kl) Jelena Orlova
14-05
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (ans., 10-12.kl) Jelena Orlova
14-06
18.00
-
20.00 Ansambel Piibar (orkester) Toivo Luhtas
35-05
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (11. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 10. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 4, 10. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
18.15
-
19.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.45
-
19.15 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.45
-
19.30 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 5 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (12. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.45
-
20.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.15
-
21.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
Laupäev 15.09.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
12-0
09.30
-
10.15 Raduga mudilaskoor (3.kl) Jekaterina Pasjutina
14-0
09.45
-
10.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
09.50
-
13.05 Kullo eelkool 6 a Ülle Luts
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solf., D grupp) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
10.00
-
11.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Külli Rusch
10.15
-
11.00 Raduga mudilaskoor (koor) Tatjana Valikova
12-0
10.15
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.15
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3.kl) Jekaterina Pasjutina
14-0
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.45
-
11.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
10.50
-
11.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lisijenko
12-0
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya