Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 26.11.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
11.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.45 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
15.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
14.15 Üldtööaeg Voldemar Borkman
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.15 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
11-0
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
14-0
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (harjutustund) Mallika Veeperv
12-08
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
14.00
-
14.30 Üldtööaeg Anneli Uus
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
16.45 Üldtööaeg Sandra Põld
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
14.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
15-0
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.45 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Julija Kozlova
14-06
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (8. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kagema
31-11
15.35
-
16.20 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.30 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK1 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
19.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Trummiring Juss Haasma
01-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (10. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.40
-
17.40 Laulustuudio Helisev Hääl (14-15 a) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
16.45
-
17.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
18.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
16.45
-
18.15 KT stuudio T2 Sandra Põld
15-0
16.45
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (edasijõudnute I grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe orkestritund Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
18.25 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Kristina Sorgus, Erki-Andres Nuut
11-0
17.30
-
19.00 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
20.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.15
-
19.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 KT stuudio T1 Sandra Põld
15-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
19.00
-
19.45 KT stuudio S1 Mirja Murel-Punder, Sandra Põld
24-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ülle Fershel, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Agnes Savik
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI, 12 klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.45
-
20.30 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder, Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.00
-
21.15 Lia Denissova
12-0
20.00
-
22.00 Üldtööaeg Karola Kaugema
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Sandra Põld
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Teisipäev 27.11.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
08.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
10.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (Kuninga 6) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a I rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.45
-
10.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.00
-
10.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
10.00
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
10.15
-
10.35 Kullo eelkool 4 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
10.25
-
10.40 Üldtööaeg Raina Leht
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
10.35
-
13.50 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
11.30
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
14.40 Üldtööaeg Raina Leht
12.15
-
16.45 Üldtööaeg Illa Tätte
12.30
-
13.00 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
17.00 Üldtööaeg Natlaja Kuzina
13.00
-
18.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
13.15
-
14.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
1-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.10
-
14.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
14.45
-
15.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
16.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
16.30 KT stuudio L3 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
24-02
15.00
-
16.30 KT stuudio L1 (tänavatandsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor Jelena Orlova
14-08
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Laevamudelism ja meisterdamine Juri Zurba
15-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.30 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.30
-
15.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.30
-
16.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.45 Üldtööaeg Maarian Lend
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solf., 8 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.15
-
17.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
3K_saal
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.45 KT stuudio S3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
16.45
-
17.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
16.45
-
17.30 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Maarian Lend
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 2-3 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
17.00
-
17.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Ksenia Kutšukova
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
17.45
-
18.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
15-0
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Agnes Savik
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (IV klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein solfedžo (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
18.15
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 Kt stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B koor) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
18.30
-
20.00 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Üldtööaeg Ilona Muhel
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.45
-
20.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.30
-
20.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Vergo Vernik
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
Kolmapäev 28.11.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 6 a VI rühm(inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Mudilaskoor Ellerhein (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
10.40 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I väike rühm Illa Tätte
1-19
09.30
-
09.45 Üldtööaeg Maarian Lend
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT stuudio LH (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.45
-
10.20 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.45
-
10.30 Mudilaskoor Ellerhein (D, C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Mudilaskoor Ellerhein (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.20
-
11.00 Kullo eelkool 6 a VI rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.30
-
11.15 Mudilaskoor Ellerhein (B, A hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Mudilaskoor Ellerhein (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.35
-
12.05 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
10.45
-
11.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.50
-
11.05 Üldtööaeg Raina Leht
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
11.45 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Sandra Põld
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
11.05
-
11.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.30 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm (mängutund) Eda Hallmägi
25-06
11.30
-
13.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
15.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.45
-
12.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
11.45
-
15.15 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-14
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.15
-
13.30 Üldtööaeg Illa Tätte
12.15
-
13.35 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.15
-
15.05 Üldtööaeg Raina Leht
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.30 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.20
-
14.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
13.30
-
13.45 Üldtööaeg Maarian Lend
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a II väike rühm Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.50 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
13.45
-
15.45 Üldtööaeg Allan Vainola
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Ilona Muhel
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
14.45 Üldtööaeg Maarian Lend
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 5 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 6 a VII rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.20
-
15.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Julija Kozlova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
1-13
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor Jelena Orlova
14-08
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.00
-
15.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
15.00
-
15.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Üldtööaeg Sandra Põld
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.05
-
15.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Julija Kozlova
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
1-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (käeline tegevus) Eda Hallmägi
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf 8 klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
15.50
-
16.35 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Julija Kozlova
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Anneli Uus
16.00
-
17.15 KT stuudio S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu,Erki-Andres Nuut
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.15
-
16.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf 11 klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
18.00 KT stuudio T2 Sandra Põld
3K_saal
16.35
-
17.20 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Julija Kozlova
14-0
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Illa Tätte
16.45
-
19.00 Joonistamise ja maalikursus noortele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
18.30 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf 9 klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.45 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood (III) Piret Ojamaa
31-07
17.20
-
18.05 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (12. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 KT stuudio T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Saaremäel
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Julija Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.45 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.05
-
18.50 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-05
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.25
-
19.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
18.30
-
19.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
20.00 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
3K_saal
18.45
-
19.30 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.50
-
19.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
19.00
-
19.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
19.00
-
19.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
1-15
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.15
-
20.00 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
19.15
-
20.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ilona Muhel
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
20.45 Kitarriõpe (viiuliõpe) Mihkel Kuusler
35-10
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Neljapäev 29.11.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
07.45
-
08.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.45
-
09.00 Üldtööaeg Raina Leht
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a II rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.00
-
13.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
10.40
-
11.00 Kullo eelkool 4 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
14.30 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-15
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-14
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.25
-
13.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Raina Leht
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.45
-
14.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a V rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.45 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Allan Vainola
13.15
-
13.45 Üldtööaeg Lia Denissova
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a V rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
14.00
-
14.40 Üldtööaeg Maarian Lend
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
19.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
1-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
15.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a V rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.40
-
15.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
16.15 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.25
-
16.10 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.25
-
16.10 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a V rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
15.45
-
16.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.10
-
16.55 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
16.10
-
16.55 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
24-02
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 9-10 kl) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
16.45
-
17.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
16.45
-
17.45 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.55
-
17.40 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. IV tase (6-7 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.15 Üldtööaeg Agnes Savik
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Julaiana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
11-0
17.30
-
19.00 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
17.45
-
18.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
17.45
-
18.15 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
18.00