Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Huviringid
Kullo
Muudatused
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme

Tunniplaan

Print


NB! HETKEL ON VÄLJAS 2018/1019 ÕPPEAASTA TUNNIPLAAN.

UUE ÕPPEAASTA TUNNIPLAANI SAAB NÄHA ALATES SEPTEMBRIST.
LISAINFOT SAAB KÜSIDA HUVIRINGI ÕPETAJALT.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 31.12.2018
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
11.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.45 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
15.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
14.15 Üldtööaeg Voldemar Borkman
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.15 Üldtööaeg Galja Jõgi
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
11-0
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (harjutustund) Mallika Veeperv
12-08
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
14-0
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.30 Üldtööaeg Anneli Uus
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
16.45 Üldtööaeg Sandra Põld
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
15-0
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.45 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (8. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kagema
31-11
15.35
-
16.20 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
16.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK1 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
17.30 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
19.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (10. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Trummiring Juss Haasma
01-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.40
-
17.40 Laulustuudio Helisev Hääl (14-15 a) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
18.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
16.45
-
18.15 KT stuudio T2 Sandra Põld
15-0
16.45
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (edasijõudnute I grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
18.25 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Kristina Sorgus, Erki-Andres Nuut
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
18.00
-
20.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.15
-
19.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
18.15
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 KT stuudio T1 Sandra Põld
15-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 KT stuudio S1 Mirja Murel-Punder, Sandra Põld
24-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ülle Fershel, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Agnes Savik
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI, 12 klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11 kl) Kadri Toomoja
12-05
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.45
-
20.30 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder, Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.00
-
22.00 Üldtööaeg Karola Kaugema
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Sandra Põld
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Teisipäev 01.01.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
08.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
10.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a I rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a (Kuninga 6) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.45
-
10.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.00
-
10.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
10.00
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
10.15
-
10.35 Kullo eelkool 4 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
10.25
-
10.40 Üldtööaeg Raina Leht
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
10.35
-
13.50 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
11.30
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
14.40 Üldtööaeg Raina Leht
12.15
-
16.45 Üldtööaeg Illa Tätte
12.30
-
13.00 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
13.00
-
17.00 Üldtööaeg Natlaja Kuzina
13.00
-
18.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.15
-
14.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.10
-
14.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
16.30 KT stuudio L3 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
24-02
15.00
-
16.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
16.30 KT stuudio L1 (tänavatandsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (B-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor Jelena Orlova
14-08
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.30 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.30
-
15.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.30
-
16.45 Üldtööaeg Maarian Lend
15.30
-
17.00 Trummiõpe (harjutustund) Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solf., 8 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (B-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
16.15
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
3K_saal
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
15-0
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.45 KT stuudio S3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
16.45
-
17.30 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (A-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.45
-
17.30 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Maarian Lend
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 2-3 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
19.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
15-0
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Agnes Savik
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein solfed˛o (T) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Mudilaskoor Ellerhein (IV klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
18.15
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel, Reinut Tepp
12-08
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B koor) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 Kt stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
20.00 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Üldtööaeg Ilona Muhel
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
19.15
-
20.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.15
-
20.00 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.30
-
20.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
20.00
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Vergo Vernik
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
Kolmapäev 02.01.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 6 a VI rühm(inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
09.45 Mudilaskoor Ellerhein (C, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.40 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I väike rühm Illa Tätte
1-19
09.30
-
09.45 Üldtööaeg Maarian Lend
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT Stuudio TH Sandra Põld
09.30
-
11.00 KT stuudio LH (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.45
-
10.20 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.45
-
10.30 Mudilaskoor Ellerhein (D, C hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Mudilaskoor Ellerhein (B, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.20
-
11.00 Kullo eelkool 6 a VI rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.30
-
11.15 Mudilaskoor Ellerhein (B, A hommikune) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Mudilaskoor Ellerhein (D, hommikune rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
10.35
-
12.05 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
10.45
-
11.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.50
-
11.05 Üldtööaeg Raina Leht
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
11.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Sandra Põld
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
11.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
11.05
-
11.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.30 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm (mängutund) Eda Hallmägi
25-06
11.30
-
13.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
15.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.45
-
12.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
12.15
-
13.30 Üldtööaeg Illa Tätte
12.15
-
13.35 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.15
-
15.05 Üldtööaeg Raina Leht
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.30 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.20
-
14.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.30
-
13.45 Üldtööaeg Maarian Lend
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a II väike rühm Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.40
-
14.25 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.50 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
13.45
-
15.45 Üldtööaeg Allan Vainola
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Ilona Muhel
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
14.45 Üldtööaeg Maarian Lend
14.15
-
15.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 5 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 6 a VII rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.25
-
15.10 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Julia Kozlova
14-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor Jelena Orlova
14-08
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.00
-
15.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
15.00
-
15.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Üldtööaeg Sandra Põld
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.10
-
15.55 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1.kl) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.30
-
16.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (käeline tegevus) Eda Hallmägi
25-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf 8 klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.55
-
16.40 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Anneli Uus
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.15 KT stuudio S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu,Erki-Andres Nuut
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.15
-
16.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf 11 klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 KT stuudio T2 Sandra Põld
3K_saal
16.40
-
17.25 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Illa Tätte
16.45
-
19.00 Joonistamise ja maalikursus noortele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf 9 klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.45 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood (III) Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
18.10 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (12. klass, harmoonia) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 KT stuudio T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu, Erki-Andres Nuut
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Saaremäel
24-04
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.45 KT stuudio S2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-05
18.15
-
19.00 Ellerhein ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
20.15 Üldtööaeg Galja Jõgi
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.25
-
19.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.30
-
20.00 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.45
-
19.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
19.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerhein ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
19.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (algajate grupp) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ilona Muhel
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.45
-
20.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett. 11 kl) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Neljapäev 03.01.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
07.45
-
08.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.45
-
09.00 Üldtööaeg Raina Leht
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a II rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.00
-
13.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
10.40
-
11.00 Kullo eelkool 4 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
14.30 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-15
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
01-14
11.25
-
13.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
20.30 Üldtööaeg Ene Jakobson
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Raina Leht
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.45
-
14.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a V rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.45 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Allan Vainola
13.15
-
13.45 Üldtööaeg Lia Denissova
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
13.45
-
14.30 Mudilaskoor Ellerhein (soololaul) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a V rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
14.00
-
14.40 Üldtööaeg Maarian Lend
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.15
-
15.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Mudilaskoor Ellerhein (D) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a V rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
16.15 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2.kl) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Mudilaskoor Ellerhein (D) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.25
-
16.10 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a V rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C-koor 1. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Mudilaskoor Ellerhein (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3.kl) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.10
-
16.55 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
24-02
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 9-10 kl) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
16.45
-
17.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C-koor 2. rühm, solf.) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.30 Mudilaskoor Ellerhein (C) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
16.45
-
17.45 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. IV tase (6-7 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.15 Üldtööaeg Agnes Savik
17.15
-
21.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Mudilaskoor Ellerhein (A+B) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerhein ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko, Ljudmila Tiidus
2-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
19.00 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Julaiana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
17.45
-
18.15 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.45
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
22-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08