Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid

Tunniplaan

Print


NB! HETKEL ON VÄLJAS 2018/1019 ÕPPEAASTA TUNNIPLAAN.

UUE ÕPPEAASTA TUNNIPLAANI SAAB NÄHA ALATES SEPTEMBRIST.
LISAINFOT SAAB KÜSIDA HUVIRINGI ÕPETAJALT.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 13.05.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
11.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.00
-
15.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.30
-
14.15 Üldtööaeg Voldemar Borkman
11.45
-
12.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
13.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.15 Üldtööaeg Galja Jõgi
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
11-0
13.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13.10
-
13.55 Mõttemängud (algajad I) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal I rühm Karola Kaugema
31-11
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Mallika Veeperv
14-0
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
14.00
-
14.30 Üldtööaeg Anneli Uus
14.00
-
14.45 Mõttemängud (algajad II) Ants Soosõrv
Nõmme Põhikool
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
16.45 Üldtööaeg Sandra Põld
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf. 1. klass, I grupp) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.30
-
15.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
14.30
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.30
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu
11-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
15-0
14.50
-
15.35 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring 8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (1 klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
15.15
-
16.45 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
15.30
-
16.15 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
17.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal II rühm Karola Kagema
31-11
15.35
-
16.20 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.00
-
16.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
17.30 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK1 Ingrid Elsa Mugu
13-10
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika I Erki Leitaru
21-09
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
19.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 11. klass) Kadri Toomoja
12-05
16.15
-
17.00 Trummiring Juss Haasma
01-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.20
-
17.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Üldtööaeg Ksenia Vaher
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.40
-
17.40 Laulustuudio Helisev Hääl (14-15 a) Gerli-Aet Arras
Kuninga 6
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf. 1. klass, II grupp) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
16.45
-
17.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.45
-
18.15 KT stuudio T2 Sandra Põld
15-0
16.45
-
18.15 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
14-07
16.45
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood I rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
18.25 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18 a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
17.30
-
18.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke K2 Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
24-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
17.45
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal III rühm Karola Kaugema
31-11
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
20.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
18.00
-
20.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.15
-
19.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
18.15
-
19.00 Ellerheina ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 KT stuudio T1 Sandra Põld
15-0
18.15
-
20.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika II Erki Leitaru
21-09
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
19.00
-
19.45 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
14-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
14-0
19.00
-
19.45 KT stuudio S1 Mirja Murel-Punder, Sandra Põld
24-02
19.00
-
19.45 Ellerheina ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ülle Feršel
11-0
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Agnes Savik
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.45
-
20.30 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder, Sandra Põld
15-0
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
12-04
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Marit Koit
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.00
-
22.00 Üldtööaeg Karola Kaugema
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Sandra Põld
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Teisipäev 14.05.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
08.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
10.00 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.00 Üldtööaeg Allan Vainola
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a väike rühm (Kuninga 6) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a I rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.45
-
10.15 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Maarian Lend
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
10.00
-
10.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
10.00
-
11.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
24-04
10.00
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
10.15
-
10.35 Kullo eelkool 4 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.15
-
13.15 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
10.25
-
10.40 Üldtööaeg Raina Leht
10.30
-
10.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
10.35
-
13.50 Üldtööaeg Eda Hallmägi
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.45
-
11.15 Kullo eelkool 4 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Marit Koit
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-14
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
11.30
-
13.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
12.30 Üldtööaeg Anneli Uus
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
12.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
14.40 Üldtööaeg Raina Leht
12.15
-
16.45 Üldtööaeg Illa Tätte
12.30
-
13.00 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
13.00
-
17.00 Üldtööaeg Natlaja Kuzina
13.00
-
18.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
13.00
-
18.45 Üldtööaeg Ülle Heinsalu
13.00
-
20.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13.15
-
14.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-05
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.45
-
14.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.10
-
14.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
16.45 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.30 KT stuudio L3 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
24-02
15.00
-
16.30 KT stuudio L1 (tänavatandsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
16.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15.00
-
19.30 Fotograafia (noorem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Voldemar Borkman
15.15
-
16.00 Raduga kontsertkoor Jelena Orlova
14-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. B koor, I rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
15.15
-
16.30 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
15.30
-
15.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.30
-
16.00 Üldtööaeg Agnes Savik
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.30
-
16.45 Üldtööaeg Maarian Lend
15.30
-
17.00 Trummiõpe (harjutustund) Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
15.45
-
16.45 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Kersti Linnamägi
21-03
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. B koor, II rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solf., 8 kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Kristina Sorgus, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke KL PK2 Jaanika Liiu
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika I Erki Leitaru
21-09
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
16.15
-
17.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
3K_saal
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.30
-
17.45 KT stuudio S3 Sandra Põld
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. A koor, I rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
16.45
-
17.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.45
-
17.30 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 2-3 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor 4 a Maarian Lend
2-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.00
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
17.15
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood II rühm Piret Ojamaa
31-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. A koor, II rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.30
-
18.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Kseniia Kutchukova
14-07
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST2 Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena Mariana Reimann, Juliana Juganson
13-0
17.30
-
19.30 Üldtööaeg Galja Jõgi
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti ja vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
19.15 KT stuudio S1 Sandra Põld
15-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
18.15
-
18.30 Üldtööaeg Agnes Savik
18.15
-
19.00 Ellerheina ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (IV klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko
2-05
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Jaagup Kippar
35-11
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (IV klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
18.15
-
20.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-0
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B koor) Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_67_autoplats
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 Kt stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Kristi Talistu
24-05
18.30
-
20.00 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika II Erki Leitaru
21-09
18.30
-
20.45 Üldtööaeg Ilona Muhel
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
18.45
-
19.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Maarian Lend
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Mallika Veeperv
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Marit Koit
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Kristina Sorgus
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindusrühm Helena Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Helle Korsar
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
19.15
-
20.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Voldemar Borkman
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.15
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
19.15
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.30
-
20.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Vergo Vernik
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
Kolmapäev 15.05.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Marit Koit
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Anneli Uus
08.00
-
09.00 Üldtööaeg Illa Tätte
08.00
-
09.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.30 Üldtööaeg Elve Erm
09.00
-
09.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
09.00
-
09.40 Kullo eelkool 6 a VI rühm(inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. C koor, hommikune) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 5 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
10.40 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I väike rühm Illa Tätte
1-19
09.30
-
09.45 Üldtööaeg Maarian Lend
09.30
-
10.15 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.30
-
10.30 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
09.30
-
11.00 KT Stuudio TH Sandra Põld
09.30
-
11.00 KT stuudio LH (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
15-0
09.45
-
10.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.45
-
10.20 Üldtööaeg Eda Hallmägi
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D ja C koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D ja C koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. B koor, hommikune) Aale Rosenstrauch
12-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 5 a I rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
10.00
-
13.00 Üldtööaeg Valdo Rüütelmaa
10.15
-
11.00 Mudilaste Sinilill 1-2 a Elve Erm
25-06
10.15
-
13.00 Üldtööaeg Maarian Lend
10.15
-
13.45 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
10.20
-
11.00 Kullo eelkool 6 a VI rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.30
-
11.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (B ja A koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. D koor, hommikune) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (B ja A koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.35
-
12.05 Üldtööaeg Elisabeth Bakhuisen
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 5 a I rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
10.45
-
11.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
10.50
-
11.05 Üldtööaeg Raina Leht
11.00
-
11.30 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.00
-
11.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Sandra Põld
11.00
-
12.00 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
11.00
-
12.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.00
-
13.00 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
11.00
-
13.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
11.05
-
11.45 Kullo eelkool 6 a VI rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
11.15
-
13.00 Üldtööaeg Marit Koit
11.15
-
13.30 Üldtööaeg Mallika Veeperv
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 5 a I rühm (mängutund) Eda Hallmägi
25-06
11.30
-
13.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.30
-
14.30 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
11.30
-
15.00 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
11.45
-
12.15 Kullo eelkool 6 a VI rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
12.00
-
12.30 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
35-15
12.00
-
13.00 Üldtööaeg Ksenia Vaher
12.15
-
13.30 Üldtööaeg Illa Tätte
12.15
-
13.35 Üldtööaeg Eda Hallmägi
12.15
-
15.05 Üldtööaeg Raina Leht
12.30
-
13.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-15
12.30
-
14.00 Üldtööaeg Elve Erm
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.00
-
13.30 Kullo eelkool 6 a VII rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (liikumine) Mirjam Murel-Punder
24-02
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
14.00 Väikelaste loovusring 1-2 a Anneli Uus
2-16
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.20
-
14.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.30
-
13.45 Üldtööaeg Maarian Lend
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.30
-
15.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.30
-
16.45 Kullo eelkool 6 a II väike rühm Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.50 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
13.45
-
15.45 Üldtööaeg Allan Vainola
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
21-05
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I grupp Triin Summatavet
31-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
14.00
-
15.00 Üldtööaeg Ilona Muhel
14.00
-
15.30 Laulustuudio Sinilill ansambel Elve Erm
35-05
14.00
-
15.30 Üldtööaeg Natalja Kuzina
14.00
-
17.15 Üldtööaeg Piret Ojamaa
14.15
-
14.45 Üldtööaeg Maarian Lend
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
14.15
-
15.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 6 a VII rühm (inglise keel) Elisabeth Bakhuisen
25-04
14.20
-
15.00 Kullo eelkool 5 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Olga Kreiter
2k_Kullo_Lastegalerii
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Olga Marenkova
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ansambel 1. klass) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf. 2. klass) Julia Kozlova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V Jaanika Liiu
11-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor Jelena Orlova
14-08
14.45
-
19.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.50
-
16.00 KT stuudio L3 Mirjam Murel-Punder
15-0
15.00
-
15.30 Üldtööaeg Jelena Orlova
15.00
-
15.40 Kullo eelkool 5 a II rühm (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
15.00
-
16.10 KT stuudio T4 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.00
-
16.30 Üldtööaeg Sandra Põld
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring (8-12 a.) I Kerli Rannala
24-05
15.05
-
15.45 Kullo eelkool 6 a VII rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
15.10
-
15.55 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
15.15
-
15.30 Üldtööaeg Veronica Khoretskaya
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
15.15
-
16.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.30
-
16.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm
2-16
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
15.30
-
16.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solf., A grupp) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 5 a II rühm (käeline tegevus) Eda Hallmägi
25-09
15.45
-
16.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
15.45
-
16.15 Kullo eelkool 6 a VII rühm (käeline tegevus) Raina Leht
25-04
15.45
-
16.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass, II rühm) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.30 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
15.50
-
16.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.55
-
16.40 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.00
-
16.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
17.00 Mudilaste Sinilill 2-3 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Anneli Uus
16.00
-
17.15 KT stuudio S3 Mirjam Murel-Punder
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu
11-0
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II grupp Triin Summatavet
21-05
16.00
-
19.45 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
16.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solf., B grupp) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
16.15
-
17.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.25 KT stuudio T3 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
18.00 KT stuudio T2 Sandra Põld
3K_saal
16.40
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.40
-
17.25 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass, II rühm) Kadri Toomoja
12-05
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
16.45
-
17.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Illa Tätte
16.45
-
19.00 Joonistamise ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-15
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
2-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (C koor) Natalja Kuzina
14-06
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Raduga kandidaatkoor (solf., C grupp) Jelena Orlova
14-05
17.00
-
17.45 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
17.00
-
18.00 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
17.00
-
21.30 Fotograafia (vanem vanuse grupp) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-06
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.45 KT stuudio S1 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood III rühm Piret Ojamaa
31-07
17.25
-
18.10 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.25
-
19.40 Teatriring (13-18a.) II Kerli Rannala
24-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-02
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.30
-
18.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.30 Väikelaste loovusring 3-4 a Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 KT stuudio T1 Kätlin Kuldmaa
24-02
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke KL ST1 Jaanika Liiu
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.45 Robotiehitus I Mait Murumäe
15-06
17.35
-
18.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (ans.) Jelena Orlova
14-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Pop-jazz laul (rühmatund) Kaia Saaremäel
24-04
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2. grupp) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.30 Laulustuudio Sinilill 4 a Elve Erm
25-06
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.00
-
18.45 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.00
-
18.45 KT stuudio S2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.10
-
18.55 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina ettevalmistuskoor 4 a Gerli-Aet Arras
2-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
2-05
18.15
-
19.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
18.15
-
19.15 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
20.15 Üldtööaeg Galja Jõgi
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III grupp Triin Summatavet
31-06
18.25
-
19.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.30
-
19.00 Üldtööaeg Jelena Orlova
14-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.30 Üldtööaeg Anneli Uus
18.30
-
19.30 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.30
-
20.00 Üldtööaeg Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 KT stuudio N2 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 KT stuudio N1 (tänavatantsu valiktund) Sandra Põld
18.45
-
19.30 KT stuudio S2 Sandra Põld
15-0
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
19.00
-
19.30 Üldtööaeg Kätlin Kuldmaa
19.00
-
19.45 Ellerheina ettevalmistuskoor 5-6 a Gerli-Aet Arras
2-06
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.00
-
19.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.00
-
20.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
19.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.30
-
20.00 Laulustuudio Sinilill 5-6 a Elve Erm
2-16
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ksenia Vaher
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Sandra Põld
19.30
-
20.30 Üldtööaeg Ilona Muhel
19.45
-
20.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-0
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-05
19.45
-
20.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
19.45
-
20.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
20.00
-
20.30 Üldtööaeg Elve Erm
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
21.00 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
20.30
-
21.00 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-0
20.30
-
21.15 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
20.30
-
21.30 Üldtööaeg Triin Summatavet
31-12
Neljapäev 16.05.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
07.45
-
08.00 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
08.00
-
10.00 Üldtööaeg Galina Karpenko
08.15
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke H Ingrid Elsa Mugu
13-0
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
08.30
-
09.00 Üldtööaeg Maarian Lend
08.45
-
09.00 Üldtööaeg Raina Leht
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a IV rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a I rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool 6 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool 4 a II rühm Annika Talts, Margot Leismann
25-06
09.30
-
11.00 KT stuudio LH Mirjam Murel-Punder
15-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a IV rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a I rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool 6 a II rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a I rühm Galina Karpenko
2-05
10.00
-
13.30 Üldtööaeg Ingrid Kõrvits
10.40
-
11.00 Kullo eelkool 4 a II rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a IV rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a I rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool 6 a II rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
10.45
-
11.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 1-2 a II rühm Galina Karpenko
2-05
10.45
-
13.45 Üldtööaeg Mallika Veeperv
10.45
-
14.30 Üldtööaeg Marit Koit
11.00
-
12.00 Üldtööaeg Olga Marenkova
11.00
-
13.15 Üldtööaeg Ksenia Vaher
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
11.00
-
14.00 Üldtööaeg Elvis Jakobson
01-15
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Anna-Maria Orgse
11.00
-
14.30 Üldtööaeg Helena-Mariana Reimann
13-05
11.05
-
11.30 Kullo eelkool 4 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.25
-
13.00 Üldtööaeg Eda Hallmägi
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a II rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a IV rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool 6 a I rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
11.30
-
12.30 Üldtööaeg Galina Karpenko
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.00
-
13.00 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-04
12.15
-
13.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
12.15
-
13.50 Üldtööaeg Raina Leht
12.45
-
13.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
12.45
-
14.45 Üldtööaeg Maris Lend
35-13
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a V rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool 6 a III rühm (liikumine) Margot Leismann
24-02
13.00
-
14.30 Üldtööaeg Jaanika Liiu
13.00
-
14.45 Üldtööaeg Natalja Kuzina
13.00
-
15.00 Üldtööaeg Allan Vainola
13.00
-
19.00 Üldtööaeg Ene Jakobson
13.15
-
13.45 Üldtööaeg Lia Denissova
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
13.30
-
14.30 Üldtööaeg Vergo Vernik
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
13.45
-
14.30 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
13.45
-
15.30 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
13.45
-
16.00 Kunstiring I rühm Ruth Heidok
31-06
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a III rühm (eesti keel) Eda Hallmägi
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool 6 a V rühm (matemaatika) Raina Leht
25-07
14.00
-
14.40 Üldtööaeg Maarian Lend
14.00
-
14.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.00
-
15.10 KT stuudio L2 Mirjam Murel-Punder
15-0
14.15
-
15.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-04
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
16.45 Üldtööaeg Kersti Linnamägi
21-03
14.30
-
14.45 Üldtööaeg Jelena Orlova
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ansambel 2. klass) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. D koor, I rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
14.30
-
15.30 Aeg lapsevanematele (suhtlemine, kohtumine või telefonivestlus tagasisideks) Vergo Vernik
11-09
14.30
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.35
-
15.15 Üldtööaeg Eda Hallmägi
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a III rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool 6 a V rühm (kunstiõpetus) Raina Leht
25-04
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
14.45
-
15.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A koor) Natalja Kuzina
14-07
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
14.45
-
15.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.45
-
16.15 KT stuudio L1 Minnamari Murel
24-02
15.00
-
15.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
15.00
-
15.45 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
15.00
-
16.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
16.15 Üldtööaeg Mirjam Murel-Punder
1-20
15.15
-
16.00 Ukulele (individuaaltund) Joosep Sang
35-05
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. D koor, II rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
15.25
-
16.10 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a III rühm (loodusõpetus) Anu Kallavus
1-19
15.30
-
16.15 Kullo eelkool 6 a V rühm (muusikaõpetus) Maarian Lend
2-06
15.30
-
16.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-07
15.30
-
16.15 Kunsti- muinasjututuba 6-8a Kristina Vatter
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
15.30
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
15.45
-
16.30 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
15.45
-
16.45 Üldtööaeg Galina Karpenko
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. C koor, I rühm) Aale Rosenstrauch
12-06
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
17.00 Üldtööaeg Ants Soosõrv
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Kunstiring II rühm Ruth Heidok
31-06
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.10
-
16.55 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
16.15
-
17.00 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
16.15
-
17.00 Kunsti- muinasjututuba 6-8 a Kristina Vatter
25-04
16.15
-
17.00 Üldtööaeg Natalja Kuzina
16.15
-
17.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.15
-
17.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (C koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.15
-
17.30 Üldtööaeg Maarian Lend
16.15
-
17.45 KT stuudio N3 Anneli Markov
15-0
16.15
-
17.45 KT stuudio N1 Minnamari Murel
24-02
16.30
-
17.00 Üldtööaeg Helle Korsar
16.30
-
17.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 9-10 kl) Jekaterina Pasjutina
14-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
16.30
-
17.30 Üldtööaeg Ingrid Elsa Mugu
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.45
-
17.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
16.45
-
17.15 Üldtööaeg Olga Marenkova
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. C koor, II rühm) Aale Rosenstrauch
12-08
16.45
-
17.45 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.45
-
18.45 Üldtööaeg Andrus Kirss
25-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.55
-
17.40 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Kitarriõpe (Kuninga 6) Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii
17.00
-
17.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.00
-
17.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.00
-
17.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. IV tase (6-7 aastat õppivad) eesti keelne Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-10
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-15
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul (individuaaltund) Kaia Saaremäel
24-05
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.15 Üldtööaeg Agnes Savik
17.15
-
21.00 Õmblemine ja mood IV rühm Piret Ojamaa
31-07
17.15
-
21.00 Üldtööaeg Galja Jõgi
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
1-19
17.30
-
18.00 Üldtööaeg Jaanika Liiu
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-13
17.30
-
18.15 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
18.15 Ellerheina ettevalmistuskoor 5 a Maarian Lend
2-06
17.30
-
18.15 Mudilaste muusikaring (vene k) 3-4 a Galina Karpenko
2-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-06
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A ja B koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Julaiana Juganson
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke EELK Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
11-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A ja B koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Ukulele (rühmatund) Joosep Sang
35-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus II Mait Murumäe
15-06
17.45
-
18.00 Üldtööaeg Tatjana Timofejeva
17.45
-
18.15 KT stuudio N2 Mirjam Murel-Punder
15-0
17.45
-
18.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.45
-
18.30 KT stuudio E4 Anneli Markov
3K_saal
17.45
-
18.30 KT stuudio E2 Minnamari Murel
24-02
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Natalja Kuzina
14-0
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_67_autoplats
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. III tase (4-5 aastat õppivad) vene keelne Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Üldtööaeg Aino Arumäe
11-08
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. grupp) Tatjana Valikova, Jekaterina Pasjutina
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.30 Üldtööaeg Olga Marenkova
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
20.30 Üldtööaeg Kaia Saaremäel
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Mudilaste muusikaring (vene k) 4-6 a Galina Karpenko
2-05
18.15
-
19.00 Kunsti- muinasjututuba 3-5 a Kristina Vatter
25-04
18.15
-
19.00 Ellerheina ettevalmistuskoor 6 a Maarian Lend
2-06
18.15
-
19.45 Üldtööaeg Ruth Heidok
18.15
-
19.45 Loodusring Agnes Savik
1-19
18.15
-
19.45 KT stuudio S2 Mirjam Murel-Punder
15-0
18.30
-
19.15 KT stuudio E3 Anneli Markov
3K_saal
18.30
-
19.15 KT stuudio E1 Minnamari Murel
24-02
18.30
-
19.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher