Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused
Kullo
Tööpakkumised

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 02.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
2-05
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
Teisipäev 03.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
Kolmapäev 04.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
10.00
-
11.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm TEREPÄEV Eda Hallmägi RUUM: 25-09
10.00
-
11.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm TEREPÄEV Eda Hallmägi
25-09
12.00
-
13.00 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm TEREPÄEV Neili Maasing RUUM: 14-0
12.00
-
13.00 Kullo eelkool (6 a) VI ja VII rühm TEREPÄEV Neili Maasing
14-0
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12-14 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
15.00
-
15.30 Autoring
2-02
15.40
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
25-09
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (7-12 a) Triin Summatavet
31-06
17.00
-
18.30 Näitering (6-8 a.) Illa Tätte
17.00
-
19.30 Illa Tätte
2-05
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 a) Triin Summatavet
31-06
18.45
-
20.00 sõleke
14-0
18.45
-
20.00 sõleke
12-0
Neljapäev 05.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.00 Kullo eelkool (4 a) TEREPÄEV Annika Talts
25-06
10.00
-
12.00 Kullo eelkool (6 a) I ja II rühm TEREPÄEV Eda Hallmägi
14-0
10.00
-
13.00 Kullo eelkool (6 a) III rühm TEREPÄEV Eda Hallmägi RUUM: 14-0
12.00
-
13.00 Kullo eelkool (6 a) IV rühm TEREPÄEV Neili Maasing
14-0
12.00
-
13.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm TEREPÄEV Neili Maasing RUUM: 14-0
13.45
-
16.00 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.00
-
20.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring (noorem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
16.15
-
18.30 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-06
16.30
-
18.00 Kunsti-muinasjututuba (3-8 a) Kristina Vatter
25-04
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring (vanem vanusegrupp) Elo Strauss
35-06
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
21.00 Meriko koor
12-05
18.45
-
20.00 sõleke
12-0
Reede 06.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
Laupäev 07.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
10.00
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) TEREPÄEV Ülle Luts
25-08
11.00
-
12.00 Kullo eelkool (6 a) TEREPÄEV Ülle Luts
25-08
11.30
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) TEREPÄEV Külli Rusch
25-09
Pühapäev 08.09.2019
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.00 Kullo eelkool (5 a) TEREPÄEV Ülle Luts
25-08
11.00
-
12.00 Kullo eelkool (4 a) TEREPÄEV Anneli Uus
25-06
13.00
-
14.00 Kullo eelkool (5 a) TEREPÄEV Külli Rusch
25-09
September 2019
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
         
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
19.09.2019 Lasnamäe ja Pirita LO koolide 3.-7.klasside pendelteatejooksu meistrivõistlused
24.09.2019 Mustamäe LO koolide 3.-5. klasside murdmaateatejooksu meistrivõistlused
02.10.2019 Kesklinna LO koolide 3.-5 klasside murdmaateatejooksu meistrivõistlused

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass