Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 21.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Siiri Alango
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Liina Eero, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-15
14.30
-
18.30 Trummiõpe Juss Haasma
01-12
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Minnamari Murel
15-0
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
24-02
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Kirill Lissijenko
14-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Ingrid Elsa Mugu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Show 6 Triin Soo
3K_saal
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Mirjam Murel-Punder, Gertrud Kuusmaa
24-02
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfedžo 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.00
-
18.30 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.00
-
19.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 klassika Ingrid Elsa Mugu, Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.00 KT Stuudio Esindus 3 Minnamari Murel
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
24-02
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.45
-
19.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (I rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Ingrid Elsa Mugu
11-0
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 9. klass) Kadri Toomoja
12-05
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 22.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke Hommikune Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Sandra Põld
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.15
-
10.35 Kullo eelkool (4 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.45
-
11.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
12.30
-
13.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.20
-
15.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.30
-
15.10 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel I, 5. ja 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Fotograafia (noorem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.40 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-04
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.10
-
15.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.30 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
24-02
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.30
-
17.00 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
3K_saal
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Sandra Põld
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Agnes Savik
25-02
16.15
-
17.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.40 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
24-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
19.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.50
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
17.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-15
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänava valik Karli Haava
3K_saal
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.15
-
17.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A+B koor) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 KT Stuudio Tänav 4 Sandra Põld
15-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Aivar Oja
2-02
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-07
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Agnes Savik
1-19
18.30
-
20.00 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (ansambel II, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (II rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Streetjazz Esindus 3/4 Sandra Põld
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.30
-
20.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Kolmapäev 23.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl ja 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.15
-
12.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.30
-
13.15 Djembering Elvis Jakobson
01-13
12.30
-
13.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
14.00 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.15
-
14.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.15
-
14.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
13.15
-
15.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
13.15
-
15.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.45
-
14.25 Kullo eelkool (5 a) III rühm Maarian Toompere (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.00
-
14.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor solf 2. klass Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.35
-
15.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.55 KT Stuudio Show 2 Minnamari Murel
3K_saal
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (B koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio Show 4 Sandra Põld
24-02
15.15
-
16.25 KT Stuudio Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
15-0
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Neili Maasing (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
21-05
15.45
-
18.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
15.45
-
18.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 a) Triin Summatavet
31-06
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.00
-
16.45 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 Jaanika Liiu, Jekaterina Tšernõševa
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
19.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
18.30 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 12. klass) Ülle Sander
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) eesti k Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Kombo 2 Kätlin Kuldmaa
24-02
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.40
-
17.25 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.45
-
17.30 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
20.00 Fotograafia (vanem rühm) Ernest Bondarenko
35-06
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.10
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) eesti k Jelena Kim
2-14
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.25
-
18.10 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (oktett III 9. klass I rühm) Ingrid Kõrvits
12-04
17.25
-
18.10 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass) Kadri Toomoja
12-05
17.30
-
18.15 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.30
-
18.15 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
19.00 KT Stuudio Show 7 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann, Jekaterina Tšernõševa
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Ettevalmistus Raivo Ranne
11-0
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 KT Stuudio KT 5 Triin Soo
2-05
18.00
-
18.45 KT Stuudio soolo/duo Esindus 2/4 Sandra Põld
15-0
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Tantsuansambel Sõleke Tibud Liina Eero, Siiri Alangu
13-10
18.00
-
19.10 KT Stuudio Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
24-02
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.10
-
19.40 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Trummiõpe Anna-Maria Orgse
01-14
18.15
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.15
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
21-05
18.15
-
20.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.15
-
20.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 a) Triin Summatavet
31-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti ja vene k Jelena Kim
2-14
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
20.15 KT Stuudio Esindus 4 Sandra Põld
15-0
18.45
-
21.00 Õmblemine ja mood (III rühm) Piret Ojamaa
31-07
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST1 Siiri Alango
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Helena-Mariana Reimann
13-0
19.00
-
20.30 KT Stuudio Esindus 3 Gertrud Kuusmaa
3K_saal
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.35
-
20.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.45
-
20.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10. klass) Kadri Toomoja
12-05
Neljapäev 24.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Tantsuansambel Sõleke Beebid Liina Eero, Siiri Alango
13-0
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.55 KT Stuudio Kombo 1 Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
10.45
-
11.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.30
-
13.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Triin Soo (liikumine)
24-02
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.00
-
14.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
19.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
14.20
-
15.30 KT Stuudio Show 1 Anneli Markov
24-02
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke N2 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.45 Kunstiring (I rühm) Ruth Heidok
31-06
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Neili Maasing (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.00
-
15.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.30 KT Stuudio Tänava valik Sandra Põld
3K_saal
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine) Liina Eero
2-15
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Maarian Toompere (muusika)
2-06
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
15.30
-
17.00 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.55 KT Stuudio Tänav 2 Karli Haava
15-0
15.45
-
18.00 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK2 kl
13-10
16.00
-
17.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-15
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke N3 Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K1 Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor solf Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.45 KT Stuudio Show 6 Anneli Markov
24-02
16.20
-
17.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Maarian Toompere
2-06
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor hääleseade Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
18.30 KT Stuudio Tänav 4 Karli Haava
15-0
17.00
-
18.30 Trummiõpe (harjutustund) Anna-Maria Orgse
01-14
17.00
-
19.15 Kunstiring (II rühm) Ruth Heidok
31-06
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.10
-
17.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.15
-
18.45 Foto- ja videoring Elo Strauss
35-06
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST2 kl Jaanika Liiu, Juliana Juganson
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK2 Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke Mudilased Kristina Sorgus, Siiri Alango
13-10
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Maarian Toompere
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.40
-
18.25 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
17.45
-
18.30 KT Stuudio KT 4 Anneli Markov
24-02
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
19.30
2-02
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 KT Stuudio Soolo/duo Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
18.15
-
20.30 Õmblemine ja mood (IV rühm) Piret Ojamaa
31-07
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Maarian Toompere
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 KT Stuudio KT 6 Anneli Markov
24-02
18.30
-
20.00 KT Stuudio Tänava valik Esindus 3/4 Karli Haava
15-0
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.45
-
20.15 KT Stuudio Show 7 Sandra Põld
3K_saal
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
25-05
18.50
-
19.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke ST2 Ene Jakobson
11-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Reede 25.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.10
-
09.40 Tantsuansambel Sõleke H Kristina Sorgus
13-0
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.45
-
13.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.30
-
14.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
16.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 a) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
15.30 Trummiõpe (harjutustund) Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.20
-
15.05 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke V+N1 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.00
-
16.15 KT Stuudio Show 3 Anneli Markov
15-0
15.10
-
15.55 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
24-05
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke PK1 kl
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke K2 Jaanika Liiu, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 KT Stuudio Kombo 2 Triin Soo
3K_saal
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.25 KT Stuudio Show 5 Anneli Markov
15-0
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (12 ja 14 aastat) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
16.30
-
17.15 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio Jazzivalik Minnamari Murel
24-02
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.50
-
17.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
17.15
-
18.00 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke PK1 Kristina Sorgus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke ST1 Siiri Alango
13-0
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Kadri Toomoja
12-05
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
17.45
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-0
17.45
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
18.00
-
18.45 Autoring Voldemar Borkman
Mustamäe_tee_59_autoplats
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 8. klass 1. rühm) Kadri Toomoja
12-05
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett V 10. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Kadri Toomoja
12-05
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-05
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
Laupäev 26.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
12-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.00
-
10.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.45
-
11.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-0
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfedžo 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.15
-
12.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-0
11.45
-
12.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.00
-
12.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.15
-
13.00 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Autoring (Pirita, Kalmuse 12)
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
Pühapäev 27.09.2020
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke Esindus Ene Jakobson
13-0
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
18.30 KT Stuudio KT-T Sandra Põld, Anneli Markov
15-0
September 2020
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
21
23
24
25
28
29
30
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
22.09.2020 Sõlekese noormeeste filmimine Meeste tantsupeoks
26.09.2020 Nõmme Tähtede lava
27.09.2020 Piibarite pillilood Kahala-Liiva laadal
16.10.2020 Piibarid näitavad pille Nõmme kultuurikeskuse lastefolgiringis
23.10.2020 Sõlekese treeninglaager Valtus

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass