Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
Kullo
Kullo ettevõtlusküla
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Huviringid
Kullo
Teenused

Tunniplaan

Print



Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 13.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.45 Tantsuansambel Sõleke Linnupojad Liina Eero, Juliana Juganson
2-05
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.45
-
15.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.10
-
13.55 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
13.15
-
14.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Mõttemängud (Nõmmel) Ants Soosõrv
Klass 3B
14.00
-
14.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.40 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
24-02
14.40
-
15.25 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
14.45
-
15.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
15.45 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.15
-
16.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
15.15
-
16.25 KT Stuudio, rühm Show 2 Minnamari Murel
15-0
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor 1. klass Tatjana Valikova, Kirill Lissijenko
14-06
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.30
-
16.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass I rühm) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.30 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.55 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
24-02
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
2-15
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.10
-
16.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 8. klass 2. rühm) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade - solistid) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 8. klass, I rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
15-0
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 4 Sandra Põld
3K_saal
16.30
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 1. klass) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
16.50
-
17.35 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.00
-
17.45 Pilliõpe IV tase (6-7 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
18.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
17.00
-
19.15 Mõttemängud Aki Kadulin
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
14-0
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.35
-
18.20 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
17.45
-
18.30 Pilliõpe II-III tase (3-5 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1. rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-06
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.55
-
18.40 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Kt Stuudio, rühm KT 5 Triin Soo
15-0
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor) Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
3K_saal
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-06
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-02
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.20
-
19.05 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
18.30
-
19.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.45
-
19.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
19.45 Pop-jazz laul Elina Salumäe
14-07
19.15
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 10.-11. kl) Ülle Sander
12-05
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VII 12. klass) Ingrid Kõrvits
12-07
19.30
-
21.00 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Sandra Põld
3K_saal
20.00
-
20.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
24-04
Teisipäev 14.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) II rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (4 a) I rühm Reelika Koosma (üldõpetus)
25-06
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.35
-
10.55 Kullo eelkool (4 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
11.00
-
11.30 Kullo eelkool (4 a) I rühm Anneli Markov (liikumine)
3K_saal
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.00
-
13.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
13.15
-
14.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) Marit Koit
12-07
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
13.30
-
18.00 Autoring Viktor Ditmann
Mustamäe_tee_59_autoplats
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (eesti keel)
25-07
13.35
-
14.20 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6a) III rühm Anu Kallavus (loodusõpetus)
1-19
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.05
-
14.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
14.15
-
15.00 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.00 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.20
-
15.05 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
14.25
-
15.10 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
14.30
-
15.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
15.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.50
-
15.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.00
-
15.30 Kullo eelkool (5 a) I rühm Reelika Koosma (käeline tegevus)
25-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.00
-
15.45 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-0
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.00
-
16.10 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Sandra Põld
15-0
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
18.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
15.10
-
15.55 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.15
-
16.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
15.15
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 3. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
15.30
-
16.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.35
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) I rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
15.40
-
16.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.45
-
16.30 Pilliõpe II tase (3-4 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.45
-
16.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
15.45
-
17.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.55
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-12
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
16.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Raduga kontsertkoor (solfed˛o 8 klass) Jelena Orlova
14-05
16.00
-
18.15 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.00
-
18.15 Mõttemängud Aki Kadulin
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.15
-
17.00 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.15
-
17.25 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
16.15
-
17.45 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Sandra Põld
15-0
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.30
-
17.15 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Ilona Muhel
12-08
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
16.30
-
17.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 6 Mirjam Murel-Punder
24-02
16.30
-
18.45 Joonistamise ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko
2-05
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
17.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
16.45
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv
12-05
16.50
-
17.15 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.55
-
17.40 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 KT Stuudio, rühm KT 3 Anneli Markov
2-15
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.00
-
17.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
17.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti Jelena Kim
2-14
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.00
-
17.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.15
-
17.35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
18.00 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
2-02
17.15
-
18.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-14
17.15
-
18.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
17.20
-
18.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.30
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
17.30
-
18.40 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
3K_saal
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.35
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5a) Merit Männiste
2-06
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko
2-05
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.45
-
18.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.45
-
18.30 Pilliõpe II-III tase (3-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
17.45
-
18.30 Folkstuudio Piibar (rühmatund) Jaagup Kippar
35-11
17.45
-
19.15 KT Stuudio, rühm Tänav 4 Sandra Põld
15-0
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
17.50
-
18.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 4 Anneli Markov
24-02
18.10
-
18.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.15
-
19.00 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
18.15
-
19.00 Pop-jazz laul Elina Salumäe
35-05
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (4. klassi duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (solf. 4. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6a) Merit Männiste
2-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko
2-05
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-14
18.30
-
19.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.30
-
19.15 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim
2-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Natalja Kuzina
14-07
18.30
-
19.15 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
18.30
-
20.00 Loodus- ja keskkonnaõpe Leelo-Maarja Reitalu
1-19
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) Erki Leitaru
21-07
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
20.15 KT Stuudio, rühm Klassika Mirjam Murel-Punder
3K_saal
19.00
-
19.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
19.00
-
19.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
20.30 KT Stuudio, rühm KT-T1 Anneli Markov
24-02
19.00
-
21.25 Joonistamise ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.15
-
20.45 KT Stuudio, rühm Show 7 Sandra Põld
15-0
19.35
-
20.20 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.50
-
20.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
20.00
-
20.45 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.35
-
21.20 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
Kolmapäev 15.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) V rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
09.00
-
09.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
09.15
-
09.55 Kullo eelkool (5 a) II rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
09.30
-
10.30 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) V rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.45
-
10.25 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1 kl ja 2 kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.00
-
10.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.25
-
10.55 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
10.30
-
11.00 Laulustuudio Sinilill (1-2 a) Elve Erm
25-06
10.30
-
11.00 Kullo eelkool (6 a) V rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor, hommikune) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-08
10.35
-
11.15 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
11.00
-
11.40 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
11.05
-
11.45 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
11.10
-
12.10 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
11.20
-
12.00 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
11.30
-
12.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) V rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
11.45
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) IV rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (5 a) II rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
12.10
-
12.40 Laulustuudio Sinilill (2-3 a) Elve Erm
25-06
12.15
-
13.00 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
15.00 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
13.00
-
13.30 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.40 Kullo eelkool (5 a) III rühm Anneli Markov (liikumine)
24-02
13.00
-
13.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
14.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.30
-
14.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
13.30
-
16.45 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
13.35
-
14.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.45
-
14.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.45
-
14.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
14.20
-
15.00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Jaana Toome (inglise keel)
25-04
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-0
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor solf 2. klass Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
14.30
-
15.40 KT Stuudio, rühm Show 1 Anneli Markov
24-02
14.30
-
17.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
14.45
-
15.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.45
-
16.15 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
14.45
-
17.00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-15
15.00
-
15.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.30 Meisterdamine ja disain Tiit Kivistik
11-04
15.00
-
17.15 Teatristuudio (11-13 a) Kerli Rannala
24-05
15.00
-
17.15 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (matemaatika)
25-07
15.05
-
15.45 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (matemaatika)
25-09
15.15
-
15.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
15.15
-
16.00 Ellerheina lastekoor harjutustund (ansamblid) Anneli Mäeots
12-07
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor Galina Morozova-Iljenko
2-15
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.15
-
16.25 KT Stuudio, rühm Show 2 Minnamari Murel
3K_saal
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
15.15
-
17.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 12 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
15.25
-
16.10 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander
12-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o A rühm) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
17.45 Keraamika I rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm Kristel Kurahashi (käeline tegevus)
25-07
15.45
-
16.15 Kullo eelkool (5 a) III rühm Eda Hallmägi (käeline tegevus)
25-09
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
15.45
-
16.30 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
15.45
-
16.30 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
15.45
-
16.55 KT Stuudio, rühm Show 3 Anneli Markov
24-02
15.45
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-0
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor Galina Morozova-Iljenko
2-15
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Ellerheina lastekoor (A koor, I hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 10. klass) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o B rühm) Jelena Orlova
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-06
16.15
-
17.00 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
16.30
-
17.15 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.30
-
17.15 Puhkpilliorkester+pilliõpe (algajad) Jelena Kim
2-14
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Esindus 1 Minnamari Murel
3K_saal
16.30
-
18.00 KT Stuudio, rühm Show 6 Sandra Põld
15-0
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.30
-
19.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.45
-
17.10 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.45
-
17.30 Ellerheina lastekoor (B koor, II hääl) Anneli Mäeots
12-07
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.50
-
17.35 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.00
-
17.45 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 11. klass) Ülle Sander
12-06
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
18.10 KT Stuudio, rühm Show 5 Anneli Markov
24-02
17.00
-
20.00 Foto- ja videoring Ernest Bondarenko
35-06
17.00
-
20.00 Ronne Sära
2-02
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o C rühm) Jelena Orlova
14-05
17.05
-
17.50 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.05
-
17.50 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.10
-
17.25 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.15
-
17.45 Viiuliõpe Anna-Liis Näksi
2-05
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 10. kl) Ingrid Kõrvits
12-04
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.15
-
18.00 Djembering Elvis Jakobson
01-13
17.15
-
18.00 Puhkpilliorkester+pilliõpe (edasijõudnud) Jelena Kim
2-14
17.15
-
19.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
17.15
-
19.30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-08
17.25
-
18.00 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
17.30
-
18.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-15
17.30
-
19.00 Väikelaste loovusring (3-4 a) Anneli Uus
2-16
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Meisterdamine ja voolimine (4-8 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
17.30
-
19.45 Teatristuudio (14-19 a) Kerli Rannala
24-05
17.30
-
19.45 Robotiehitus (algajad) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
19.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.40
-
18.25 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
17.45
-
18.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Gerli Aet Arras
2-06
17.45
-
18.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A koor, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-05
17.45
-
20.00 Keraamika II rühm Aino Arumäe
11-08
17.50
-
18.25 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-05
17.50
-
18.35 Raduga kandidaatkoor (A+B) Natalja Kuzina
14-08
17.55
-
18.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 5 Triin Soo
3K_saal
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
18.00
-
18.45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) Tarvo Valm
01-12
18.00
-
18.45 Trummiõpe Elvis Jakobson
01-13
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.00
-
18.45 Pilliõpe III tase (4-5 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.00
-
18.45 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.00
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.00
-
19.30 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Sandra Põld
15-0
18.10
-
19.40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.15
-
19.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
18.15
-
19.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) Galja Jõgi
35-15
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
18.15
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT 6 Anneli Markov
24-02
18.15
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (B koor, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-07
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.35
-
19.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5-6 a) Gerli Aet Arras
2-06
18.45
-
19.30 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.45
-
19.30 Pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim
2-14
18.50
-
19.35 Klaveriõpe Julia Krehova
14-04
18.50
-
19.35 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa
24-04
19.00
-
19.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina lastekoor triod Anneli Mäeots
12-07
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.30
-
21.00 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Sandra Põld
15-0
19.35
-
20.20 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.40
-
20.25 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (oktett VI 11. klass) Ingrid Kõrvits
12-08
Neljapäev 16.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kerstin Lõzlova (liikumine)
24-02
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) II rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.30
-
10.15 Mudilaste muusikaring (1-2 a, I grupp) Galina Karpenko
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (1. ja 2. kl) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
09.45
-
10.55 KT Stuudio, rühm Show Hommik Anneli Markov
3K_saal
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) I rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) II rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.20
-
11.05 Mudilaste muusikaring (1-2 a, II grupp) Galina Karpenko
2-05
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (liikumine 1. ja 2. kl) Liina Eero
13-10
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) II rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) I rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) I rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) II rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
12.30
-
13.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
12.45
-
13.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.00
-
13.45 Kullo eelkool (6 a) III rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
13.30
-
14.15 Ellerheina mudilaskoor (solf. 2. kl tasandus) Aale Rosenstrauch
12-06
13.30
-
14.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
13.30
-
14.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
13.50
-
14.35 Kullo eelkool (6 a) III rühm Eda Hallmägi (eesti keel)
25-09
13.55
-
14.40 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.00
-
14.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.00
-
14.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.15
-
15.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
14.15
-
15.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
14.15
-
15.45 Ellerheina mudilaskoor (solf. 1. kl) Aale Rosenstrauch
12-06
14.15
-
16.30 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova
14-06
14.30
-
16.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (5-9 aastased) I Tiit Kivistik
15-05
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
14.40
-
15.25 Kullo eelkool (6 a) III rühm Reelika Koosma (matemaatika)
25-07
14.40
-
15.25 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
14.45
-
15.30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
14.45
-
15.30 Raduga kandidaatkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.00
-
15.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
15.00
-
15.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.00
-
15.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.00
-
16.10 KT Stuudio, rühm Tänav 1 Kätlin Kuldmaa
15-0
15.00
-
16.30 Kaja Laanmäe
24-05
15.00
-
17.15 Makettide ja mudelite meisterdamine Mait Murumäe
15-06
15.00
-
17.15 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.10
-
15.55 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
15.15
-
17.30 Skulptuur (I rühm) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) VIII rühm Mari Kalling (muusikaõpetus)
2-06
15.30
-
16.15 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
15.30
-
16.15 Kullo eelkool (6 a) III rühm Kristina Vatter (kunstiõpetus)
25-04
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.30
-
16.15 Raduga kandidaatkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-0
15.30
-
16.15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
15.30
-
17.00 Loodus- ja avastusõpe Eda Hallmägi
1-19
15.30
-
17.45 Keraamika III rühm Aino Arumäe
11-08
15.45
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (solf. järeleaitamine) Anneli Mäeots
12-06
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
15.45
-
16.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.00
-
16.45 Ukulelering Tarvo Valm
24-05.
16.00
-
16.45 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova, Galina Karpenko
14-06
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.00
-
16.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.00
-
16.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.00
-
17.30 KT tuudio, rühm Show 4 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl) Aale Rosenstrauch
12-08
16.00
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (1. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
16.00
-
18.15 Lennumudelism Marko Roolaid
15-07
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor solf Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko
14-0
16.15
-
17.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
16.15
-
17.25 KT Stuudio, rühm Tänav 2 Kätlin Kuldmaa
15-0
16.20
-
17.05 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
16.30
-
17.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (solf. 5. klass) Anneli Mäeots
12-06
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
18.00 Meisterdamine, puutöö ja disain (9-14 aastased) II Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
18.45 Maalimine, joonistamine, klaasimaal Karola Kaugema
31-10
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Ukulelering Tarvo Valm
24-05
16.45
-
17.30 Mudilaste muusikaring (2-3 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
16.45
-
17.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.45
-
17.30 Trummiõpe Lauri Põld
01-15
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (3. klass) Tatjana Valikova
14-06
16.45
-
17.30 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) Merit Männiste
2-06
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
16.45
-
18.15 KT Stuudio, rühm Esindus 2 Gertrud Kuusmaa
24-02
17.00
-
17.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
17.00
-
17.45 KT Stuudio, rühm KT 3 Kristel Kurahashi
2-15
17.00
-
17.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Raduga kontsertkoor hääleseade Galina Morozova-Iljenko
14-05
17.00
-
18.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
17.00
-
19.15 Moekunst I rühm Helle Korsar
31-09
17.10
-
17.55 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (solf. 6. klass) Anneli Mäeots
12-06
17.15
-
18.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
17.15
-
18.00 Raduga kontsertkoor (A) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
17.15
-
18.00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
17.20
-
18.05 Autoringi teooriatund Artur Stepanov
21-05
17.30
-
18.15 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke Sipelgad Liina Eero, Siiri Alango
24-05
17.30
-
18.15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel
12-05
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
17.30
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (3. kl ja 4. kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Tänav 4 Kätlin Kuldmaa, Karli Haava
15-0
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm Show 7 Mirjam Murel-Punder
3K_saal
17.30
-
19.45 Robotiehitus (edasijõudnud) Mait Murumäe
15-06
17.30
-
20.30 Õmblemine ja mood Piret Ojamaa
31-07
17.35
-
18.20 Mudilaste muusikaring (3-4 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
17.35
-
18.20 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) Merit Männiste
2-06
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor (1 rühm) Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II rühm) Vergo Vernik
11-09
18.00
-
18.45 KT Stuudio, rühm KT 4 Kristel Kurahashi
2-15
18.00
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.00
-
18.45 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
18.00
-
18.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor (A+B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.00
-
18.45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe Galja Jõgi
35-15
18.15
-
19.00 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
18.15
-
19.00 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, I rühm) Anneli Mäeots
12-06
18.25
-
19.10 Mudilaste muusikaring (4-7 a) Galina Karpenko, Sofia Khvichia
2-05
18.25
-
19.10 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) Merit Männiste
2-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
20.45 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
24-02
18.45
-
19.30 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-07
18.45
-
19.30 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
18.50
-
19.35 Flöödiõpetus Maris Lend
35-13
19.00
-
19.45 Ellerheina lastekoor (solf. 7. klass, II rühm) Anneli Mäeots
12-06
19.00
-
19.45 Trummiõpe Lauri Põld
01-13
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (duetid) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-07
19.00
-
20.45 KT Stuudio, rühm Esindus 4 Gertrud Kuusmaa
15-0
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Ellerheina lastekoor (relatiivne solf) Anneli Mäeots
12-06
Reede 17.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
09.00
-
10.30 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
09.00
-
12.15 Kullo eelkool (väike rühmad) Illa Tätte
1-19
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
10.40
-
12.10 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-15
12.20
-
13.50 Väikelaste loovusring (1-2 a) Anneli Uus
2-16
13.00
-
13.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.00
-
13.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
13.00
-
13.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
13.35
-
15.05 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-07
13.45
-
14.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
13.45
-
14.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
13.45
-
14.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
14.00
-
16.15 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (alates 7 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
14.00
-
17.00 Elvis Jakobson
2-02
14.15
-
15.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
14.30
-
15.15 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14.30
-
15.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
14.30
-
15.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
14.40
-
15.25 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade I) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.00
-
15.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
15.00
-
15.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.00
-
16.30 Teatriring (9-12 a) Eliis Uudeküll
24-05
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett IV 9. klass II rühm) Ingrid Kõrvits
12-05
15.15
-
16.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
15.15
-
16.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
15.15
-
16.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
15.30
-
17.00 Laulustuudio Helisev hääl (ansambel) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
15.30
-
17.45 Raduga kontsertkoor (häälseseade) Galina Morozova-Iljenko
14-0
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.45
-
16.30 Raduga kontsertkoor (solf., 5. kl) Jelena Orlova
14-05
15.45
-
16.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
15.45
-
17.15 KT Stuudio, Tänavavalik Kätlin Kuldmaa
15-0
16.00
-
16.45 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
16.00
-
16.45 Puhkpilli orkester (orkestriproov) Valdo Rüütelmaa
24-04
16.00
-
16.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
16.00
-
16.45 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
16.45 Puhkpilliorkester (orkestriproov) Tanel Koho
2-06
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
16.00
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
16.00
-
20.30 Mõttemängud Ants Soosõrv
25-02
16.05
-
16.50 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
16.15
-
17.00 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16.15
-
17.00 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
31-06
16.15
-
18.30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (14 aastat, algajad ja edasijõudnud) Triin Summatavet
21-05
16.30
-
17.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
16.30
-
17.15 Raduga kontsertkoor (solf., 6. kl) Jelena Orlova
14-05
16.30
-
18.00 KT Stuudio, Jazzivalik Minnamari Murel
24-02
16.30
-
18.45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
16.45
-
17.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.45
-
17.30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
16.45
-
19.00 Teatriring (12-15 a) Eliis Uudeküll
24-05
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.00
-
17.45 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.00
-
19.15 Moekunst II rühm Helle Korsar
31-09
17.05
-
17.50 Laulustuudio Helisev hääl (hääleseade II) Gerli Aet Arras
Kuninga 6
17.15
-
18.25 KT Stuudio, rühm Tänav 3 Kätlin Kuldmaa
15-0
17.20
-
18.05 Raduga kontsertkoor (ans., 7. kl) Jelena Orlova
14-05
17.30
-
18.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
17.30
-
18.15 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
17.45
-
18.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor) Ingrid Kõrvits
12-0
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-07
17.45
-
18.30 Autoring Voldemar Borkman
Kullo autoplats
17.45
-
18.30 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (häälerühmad) Ülle Sander
12-07
17.45
-
18.30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann, Kadri Toomoja
12-06
17.45
-
18.45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-0
18.15
-
19.00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
18.15
-
19.00 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
18.30
-
19.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (solf 9. kl) Ülle Sander
12-06
18.30
-
19.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.30
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (ansambel 9. kl) Ingrid Kõrvits
12-0
18.30
-
19.35 Klaveriõpe Lia Denissova
35-13
18.30
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann
12-08
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Aleksandra Bondaruk
Kullo Lastegalerii Kuninga 6
19.00
-
19.45 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
19.00
-
19.45 Puhkpilli orkester (individuaaltund) Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp
24-04
19.00
-
21.25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (harmoonia 12. klass) Ülle Sander
12-06
19.30
-
20.15 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.45
-
20.30 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
20.15
-
21.00 Kitarriõpe/ viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
20.30
-
21.15 Puhkpilliorkester Tanel Koho
2-06
Laupäev 18.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
10.15 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
09.30
-
11.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-0
09.30
-
11.00 Raduga mudilaskoor (2. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
12-0
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
10.00
-
10.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
10.00
-
10.45 Raduga kandidaatkoor (solfed˛o D rühm) Jelena Orlova
14-05
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
10.30
-
11.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
11.00
-
11.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
11.00
-
11.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (solfed˛o 3. klass) Galina Morozova-Iljenko
14-05
11.00
-
11.45 Raduga mudilaskoor (1. klass) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.00
-
11.45 Raduga kandidaatkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.15
-
12.00 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.45
-
12.30 Raduga kandidaatkoor (A+B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
11.45
-
12.30 Raduga mudilaskoor (Ansambel) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
11.45
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Maria Petrov
14-07
12.00
-
12.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
12.00
-
12.45 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.00
-
12.45 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
12.00
-
12.45 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-02
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Raduga kandidaatkoor (B koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
12-0
12.30
-
13.15 Raduga kontsertkoor (solf 11-12 kl) Julia Kozlova
14-05
12.30
-
14.00 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
2-14
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor (2 rühm) Tatjana Valikova, Julia Kozlova
14-0
12.45
-
13.30 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
12.45
-
13.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
13.30
-
14.15 Raduga kontsertkoor (A koor) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
13.30
-
14.15 Autoring (Pirita) Voldemar Borkman
Kalmuse tee 12
13.30
-
14.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
24-04
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (5 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.00
-
15.30 Folkstuudio Piibar Jaagup Kippar
35-11
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Veronica Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Kristiina Gebruk (muusikaõpetus)
2-06
15.00
-
15.45 Raduga kontsertkoor (B) Jelena Orlova, Kirill Lissijenko, Natalja Kuzina
14-05
Pühapäev 19.09.2021
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
09.50
-
10.35 Kullo eelkool (5 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
10.15
-
11.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
10.40
-
11.25 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
10.40
-
13.55 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus
25-06
11.00
-
11.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
11.30
-
12.15 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
11.45
-
12.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.00
-
12.30 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (kunstiõpetus)
2-16
12.20
-
13.05 Kullo eelkool (5 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
12.30
-
13.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
12.40
-
13.25 Kullo eelkool (4 a) Anneli Uus, Ülle Luts (muusika ja liikumine)
2-15
13.10
-
13.55 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (eesti keel)
25-09
13.15
-
14.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (matemaatika)
25-09
14.00
-
14.45 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
14.45
-
15.30 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Külli Rusch (kunstiõpetus)
25-09
14.50
-
15.35 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (eesti keel)
25-08
15.30
-
16.15 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Anneli Uus (muusikaõpetus)
2-06
15.40
-
16.25 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (kunstiõpetus)
25-08
16.00
-
17.30 KT Stuudio, Soolo/duo Sandra Põld
3K_saal
16.15
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
Kullo autoplats
16.30
-
17.15 Kullo eelkool (6 a) Ülle Luts (matemaatika)
25-08
17.00
-
19.00 Anneli Markov
15-0
17.30
-
19.00 KT Stuudio, rühm KT-T2 Anneli Markov, Sandra Põld
3K_saal
Oktoober 2021
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
       
1
2
3
7
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
25
28
30
31
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
22.10.2021 V.Khorertskaya klaveriringi Etüüdide/heliredelite arvestus
23.10.2021 Raduga mudilaskoori ja ettevalmistuskoori sügiskontsert.
24.10.2021 Tallinna Huvikesakuse Kullo tantsuansambel Sõleke 45. hooaja avakontsert ,, Toots js Teele tantsuhoos''
26.10.2021 Kullo eelkooli 4a ja 5a I rühma Nukumuuseumi külastus.
26.10.2021 Kullo eelkooli 4a ja 5a I rühma Nukumuuseumi külastus.

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass