Algas vastuvõtt uueks 2012/2013 õppeaastaks

Jätkub õpilaste vastuvõtt Kullo huviringidesse järgmiseks 2012/2013 õppeaastaks.Huviringidesse saab registreeruda nüüd ka internetis .
Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita avaldus ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.Juhul, kui soovite avaldust ja lepingut digiallkirjastada, salvestage see fail oma arvutisse, digiallkirjastage ning laadige siis fail uuesti Kullo veebilehel.
Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge või saatke lihtkirjaga Kullosse (Mustamäe tee 59).Kui avaldus on jõudnud Kullosse, saadame teile elektrooniliselt vastuse.Enne augustikuud registreerunutele saadetakse allkirjastatud lepingud tagasi enne õppeperioodi algust. Alates augustist avalduse esitanutele toimub lepingute tagasisaatmine hiljemalt oktoobri kuus.
Õppemaksu esimesed arved saadetakse e-kirjaga septembri lõpus või oktoobri jooksul.Kuna huviringi kohtade arv on piiratud ja komplekteerimine toimub õppeaasta alguses, siis õppekoht on garanteeritud peale Kullo poolt lepingu allkirjastamist.Täiskasvanute hind kehtib neile, kes on esimese tunni toimumise ajaks vähemalt 20 aastased.Septembri kuu sisestatud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.