Huvikeskus Kullo Lastegaleriis

Tallinna Reaalkooli gümnasistide kunstinäitus
Tallinna Laagna Gümnaasiumi hiina kunsti aineliste tööde näitus
Tallinna Tondiraba huvikooli Laste loomingu Näitus
 
3 näitust Kullo Lastegaleriis 5.03.-23.03.2018:*Tallinna Reaalkooli gümnasistide kunstinäitus.
   Kullo Lastegalerii II korrusKullo Lastegaleriis on alates 5. märtsist üleval erinevates tehnikates valminud teosed, alustades suureformaadiliste maalide, savist büstide ja stencil-tehnikas portreedega ning lõpetades vabas tehnikas valminud “Surmatantsu” interpretatsioonide ja Wiiralti loomingust inspireeritud graafiliste lehtedega.Välja on pandud 12. klasside õpilaste teosed, mis on valminud selle õppeaasta jooksul vaba loomingu kursuse raames.Vaba loomingu kursuse õpilased: 
Keity Härm, Johanna-Stina Idla, Katariina Idla, Johanna Juhanson, Maria Keridon, Ella Kivilo, Eliise Koitla, Anette Kuuseorg, Lenne Grettel Leitmaa, Margaret Makk, Karl Erik Märtson, Liisi Lota Pals, Rebecca Peets, Mia Peterson, Helena Tõnisma ja Johann Ortin Õun.  * “Tallinna Laagna Gümnaasiumi hiina kunsti aineliste tööde näitus”.
 Kullo Lastegalerii Hall kelderTallinna Laagna Gümnaasiumi 10. klassi õpilaste hiina kunsti aineliste tööde näitus Kullo galeriis.
Tööd on valminud gümnaasiumi valikaine kursusel, mida juhendas kunstiõpetaja Eve Ader.
Tallinna Laagna Gümnaasiumis on juba kaheksa aastat olnud võimalik gümnaasiumi valikaine raames tegeleda hiina maalikunsti algteadmistega. Kursus on mõeldud 10.-11. klassi õpilastele.
Kursuse raames tehakse põgusalt tutvust keeruka kunstimaailmaga, kus pintsel on hinge pikendus. Lühikese ajaga on jõutud proovida kalligraafiat, maalitud bambust, kirsioksi ja loodusmotiive.
Hiinas peetakse maalikunsti ja kalligraafiat vaimseks loominguks. Maalitakse tussiga, ilma alusjooniseta. Tehnika vajab ülimat täpsust, kuna ühtegi parandust ei saa teha. Hiina maalikunst on pikaajaline protsess, mis tahab tõsist harjutamist ning keskendumist. Samas mõjub see kunstiliik teraapiliselt ja toob rahu.
Varem on töid eksponeeritud kooli näitustel ja Kullo galeriis (2016).*Tallinna Tondiraba huvikooli Laste loomingu Näitus. 
 Kullo Lastegalerii Valge kelder Fotosid näitustest FBKullo Lastegalerii, Kuninga 6, Tallinn
Avatud E-R kell 10.00-18.00