Kati tantsustuudio annab sünnipäevakontserdi

Tallinna Huvikeskuse Kullo Kati tantsustuudio tähistab oma 20. sünnipäeva kontserdiga „Avastusretk kostüümilaekasse“, mis antakse 19. aprillil algusega kell 16 Salme kultuurikeskuses.
Kati tantsustuudio alustas õpetaja Kati Grüneri eestvedamisel 1995. aasta sügisel tööd kolme rühmaga. Nüüdseks on stuudios 10 rühma ligikaudu 160 õpilasega tantsuõpetajate Mirjam Mureli, Anneli Kämbre ja Margot Leismanni juhendamisel, kes on kõik endised Kati tantsustuudio õpilased.
Kati tantsustuudio eesmärk on pakkuda lastele liikumisest rõõmu, anda neile hea kehakool ja tugev tantsutehnika, arendada eneseväljendusoskust ja esinemisjulgust. Treeningud hõlmavad klassikalist tantsu, jazztantsu, loovtantsu ja üldfüüsilist treeningut. Peamiseks tantsustiiliks on showtants, ent selle vahele on põimitud ka kõike muud, mida tantsumaailm suudab pakkuda. Õppetöö teevad huvitavaks esinemised, kontserdid, karnevalid, jõulupeod ning igasuvine õppelaager Karepal, kus lisaks tantsule tegeldakse ka näitekunsti ja teiste eneseväljendusviisidega.
„Tantsuga saame väljendada kõike ja usume, et treeningsaalist peab väljuma veel parema tujuga, kui sinna tuldi,“ ütleb õpetaja Mirjam Murel. „Proovime viia tantsu võimalikult paljude lasteni ning loodame, et suudame neile näidata, millist rõõmu ja naudingut pakub liikumine. Rääkimata sellest, et tegemist on ka maailma mõnusaima treeninguga.“
Kati tantsustuudio kohta saab lisainfot Kullo kodulehelt www.kullo.ee.