Kullo avatud uste päeva toimub 1.septembril

Kullo kutsub infopäevale
 
Kullo avab uue õppeaasta infopäevaga

Tallinna Huvikeskus Kullo avab uue õppeaasta 1. septembril traditsioonilise infopäevaga, kus tutvustatakse keskuse huviringe ja õppimisvõimalusi. Huvilistele on avatud ringide õpperuumid ja viiakse läbi töötube, esinevad tantsuansambli Sõleke ja Kati Tantsustuudio õpilased.

Avatud uste päev Kullo peamajas (aadressil Mustamäe tee 59) toimub 1. septembril kella 11 – 15.

Regulaarse õppetööga alustatakse (vastavalt huviringile ja grupile) septembri esimesel nädalalt. Registreerimine jätkub internetipõhiselt www.kullo.ee .

Kullos avatakse algaval õppeaastal rohkem kui 50 erinevat huvirühma, mis on mõeldud nii, lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Valdkondi on viis: kunst ja käsitöö, muusika, tants, tehnika, loodus ja üldkultuur.

Kunsti ja käsitöö valdkonnas tegeletakse jätkuvalt skulptuuri, maalimise, joonistamise, keraamika, õmblemise, graafika, moekunsti, šarži ja portreede valmistamise ning fotograafiaga, tegevust jätkab ka voolimise ja meisterdamise töötuba ning  muinasjutu-kunstituba. Uue huviringina lisandub tänavu mudilastele mõeldud tähe- ja kunstiring.
Muusikahuvilistele pakutakse pilliõpet akordioni, flöödi, kandle, kitarri, klaveri, trummi ja viiuli erialal. Lauluhuvilistel on võimalik kandideerida kas kooristuudiosse Ellerhein, kus on nii mudilaskoor, lastekoor kui ka tütarlastekoor, või (vene õppekeelega) kooristuudiosse Raduga, mis omakorda jaguneb ettevalmistuskooriks, mudilaskooriks, kandidaatkooriks ja kontsertkooriks. Veel tegelevad rütmika- ja lauluoskuse arendamisega Ellerheina ettevalmistav laulu- ja rütmikaring Mummud, laulustuudio Sinilill ja väikelaste loovusring.
Üldkultuuri valdkonnas tegutsevad ABC-stuudio, mõttemängude ring, giidide huvirühm, soome keele ja kultuuriring ning teatriring.
Loodusvaldkonnas on väga populaarsed loodusring ning looduse ja loovusring, samuti kalastusring.
Tantsuõpetuse jagamist jätkavad tantsuansambel Sõleke ja Kati Tantsustuudio ning uue ringina Idamaise tantsu stuudio.
Tehnikaringidest on Kullos autoring (kus toimub autosõidu algõpe), elektroonikaring, IT- ja arvutiring, samuti tegeletakse automudelismi, laevamudelismi, lennu- ja raketimudelismi, meisterdamise ja robotiehitusega.

Kullo kõrvalasuval õuelaval esineb kell 12.00 Tantsuansambel Sõleke ja kell 12.30 Kati Tantsustuudio.Esimese korruse galeriis saab vaadata näitust  keraamika huviringi õpilaste loomingust. 
Lisaks on esimese  korruse galeriis ja II korruse koridoris vaatamiseks üleval joonisyamise- ja maalikursuse suvises kustilaagris valminud maalid.