Kullo huviringidega saab veel liituda.

Kullo huviringidega saab veel liituda.

Eesti suurimas ja vanimas huvikoolis, Tallinna Huvikeskus Kullo on käivitunud uus õppeaasta. Õppetöö toimub 55  huviringis, mis on mõeldud nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Eri valdkondi on viis: kunst ja käsitöö, muusika, tants, tehnika ning loodus ja üldkultuur.

Endiselt ootame liituma  õpilasi järgnevatesse huvirühmadesse: 

Kunsti ja käsitöö valdkonnas oodatakse skulptuuri, maalimise, joonistamise, graafika, moekunsti, šarži- ja portreeringu,fotograafiaga ja joonistamise ajaloo huviringi.

Lauluhuvilistel on võimalik kandideerida kooristuudiosse Ellerhein, kus on nii mudilaskoor, lastekoor kui ka tütarlastekoor, ning kooristuudiosse Raduga (vene õppekeelega), mis omakorda jaguneb ettevalmistuskooriks, mudilaskooriks, kanditaatkooriks ja kontsertkooriks.

Üldkultuuri-ja loodusvaldkonnas on vabasid kohti veel mõttemänguderingis,giidide huvirühmas, loodusringis, kalastusringis ning matkaringis.

Samuti võtavad õpilasi vastu mõlemad Kullo tantsustuudiod: tantsuansambel Sõleke ja  Kati Tantsustuudio.


Tehnika
ringides on huvilistele avatudt autoring (kus toimub autosõidu algõpe), elektroonikaring, meisterdamine, , automudelism, laevamudelism ja  lennu- ja raketimudelism.

Eelkooliealised lasped saavad liituda  ABC stuudiosse 5-aastaste rühmadega, mudilaste muusikaringiga, laulustuudioga Sinilill, muinasjutu – kunstitoaga ning voolimise- ja meisterdamise töötoaga.

Huviringidega saab liituda internetipõhiselt www.kullo.ee .