Kullo joonistamise – ja maalikursuse näitus „Kolm palet“

Tallinna Huvikeskuse Kullo (Mustamäe tee 59) näitusesaalis on 10. jaanauarist – 3. veebruarini vaatamiseks üleval Kullo joonistamise – ja maalikursuse kolme õpilase näitus „Kolm palet“See on ülevaatenäitus, mis teeb kokkuvõtte kolme maaliringi õpilase Carena Lasseli, Elisa Iliste ja Kadri Väljaotsa senisest loomingust.
Ühine kunstihuvi tõi nad Kullo maaliringi kolm ja pool aastat tagasi ning selle aja jooksul on neist kujunenud omanäolised maalijad, igaüks erineva käekirja ja iseseisva mõtlemisega.
CARENA maalilaad on ekspressiivne ja vaba, ta on väga lahtise käega maalija, kes kasutab julgelt kontrastseid värvilahendusi. Carena töödes on nii rahutut tormamist kui vaikust ja tasakaalu., ta valdab nii realistlikku kujutamislaadi kui abstraktset eneseväljendust.
ELISA maalide kujundid on selged ja täpsed, ta teab alati väga hästi, kuhu ta jõuda tahab. Tema maalides on sageli üks domineeriv motiiv, mis kannab mõtet ja tähendust. Elisa võib luua väga maalilisi kompositsioone või kasutada kontrastseid stiliseeritud kujundeid. 
KADRI on otsiva vaimuga katsetaja, kes proovib julgelt väga erinevaid tehnikaid ja väljenduslaade, ta teeb kollaaze erinevatest materjalidest ja struktuuripastaga modelleeritud reljeefe, kasutab vedelat voolavat värvi ja tihedalt läbi maalitud pindu, erksaid toone ja väga tundlikke pastelseid lahendusi.