Kullo kunstiringide õpilased näitavad õpitut näitustel

Kullo ringidest ligi kolmandiku moodustavad mitmesugused kunstiringid, millest nelja ringi õpilaste töid saab praegu vaadata eri näitustel Kullo peamaja (Mustamäe tee 59) näitusesaalis ja koridorides.
Kullo esimese korruse galeriis on eksponeeritud keraamikaringi õpilaste taiesed, mille valmimist on juhendanud õpetaja Aino Arumäe. Näitusel on vaadata keraamilised vormid ja portselanimaalid. Keraamikaringi õppetöös osalevad nii kooliõpilased kui ka täiskasvanud, keraamika algõppele lisanduvad eri tehnikad nagu õõnesvormide treimine, portselanimaal, siidimaal, klaasisulatus, klaasimaal jpm.
Samas galeriis on üleval ka kunstiringi õpilaste tööd, mis on valminud õpetaja Ruth Heidoki juhendamisel. Väljapanekul on eksponeeritud kooliõpilaste jõuluteemalised maalid ja joonistused. Kunstiringi tundides joonistatakse, maalitakse ja meisterdatakse, tehakse tutvust kompositsiooni- ja värvusõpetusega.
Kullo esimese ja teise korruse vahelisel trepil saab näha moekunstirigi õpilaste ühistööna valminud lumememe, mille tegemist on juhendanud õpetaja Helle Korsar.
Kullo hoone teise korruse koridori seintel on vaatamiseks väljas maalimise, joonistamise, ja klaasimaali huviringi õpilaste tööd, mida on juhendanud õpetaja Elve Tauts. Näitusel näeb talve-, lume- ja jõuluteemali maale ja joonistusi.Huviringis tegeletakse joonistamise ja maalimisega, samuti klaasi- ja siidimaali ning minivitraaziga
Kõiki neid näitusi saab Kullos vaadata detsembri lõpuni. 
>>Naitus 2016, detsember (4).gif