Kullo õpilased osalesid edukalt kunstikonkurssidel

Kullo õpilased osalesid edukalt konkursil “Maa, rahvas ja loodus”

Tallinna Huvikeskuse Kullo kunstiringide õpilased Ingrid Elin Emberg (11a, õpetaja Karola Kaugema) ja Kristjan Konrad Peerna (11a, õpetaja Triin Summatavet) pälvisid tunnustuse Tallinna Looduskaitse Seltsi korraldatud joonistusvõistlusel.
Seekorde konkurss oli pühendatud pärimuskultuuri aastale ja kandis nime “Maa, rahvas ja loodus”. Žürii koosseisus Jaak Visnap, Kadri Alesmaa ja Kadri Kangilaski valis konkursile laekunud 252 töö hulgast välja 33 võidutööd. Peaaegu pooltest konkursile laekunud töödest on kuni septembri lõpuni Eesti Vabaõhumuuseumi Sassi-Jaani talus väljas näitus.

Kullo õpilased pälvisid kiidukirjad konkursil „Minu klaas 2018“

Tallinna Huvikeskuse Kullo maalimise, joonistamise ja klaasimaali õpilased Kreete Tammaru ja Karolina Slontševski (õpetaja Karola Kaugema) pälvisid kiidukirja üle-eestiliselt kunstikonkursilt „Minu klaas 2018“. Kokku laekus konkursile ligi 200 tööd, millede seast valis žürii välja 10 auhinnalist ning 28 kiidukirja saanud kohta.
Žürii kossseisus Maie Ann Raun, Tiina Sarapuu ja Malle´Karik Hallimäe hindas töid kolmes vanuserühmas 1.-4. klass, 5.-9. klass ja 10.-12. klass.

Seekordne konkurss toimus Järvakandis juba 9 korda ja teemaks oli „Ajaratas“. Aeg ja ratas – nähtamatu ja nähtav liikumine. Aeg suudab palju – kätkeb mõtteid, muutumist, rõõmu ja kurbust, teid ja radu. Mis jääb ajas kestma? On see tunne või tegevus? Loodus? Ajas seisnud-seiranud puu või hoone? Riik – meie kodu, mis on püsinud sada aastat – EV 100.