Kullo pop-jazzlaulu huviring ootab külla

Tallinna Huvikeskuses Kullo avati lõppenud aasta sügisel soolo- ja ansamblilaulu huvilistele uus pop-jazzlaulu huviring. Kui koorilaulust innustujatel on Kullos olnud võimalik osaleda kooristuudiote Ellerhein ja Raduga ning Kullo poistekoori töös, siis pop-jazzlaulu huviring jagab õpetust neilegi, kes ihkavad saada solistiks.

Uue huviringi eesmärk on pakkuda erisuguseid võimalusi muusika ja laulmisega tegelemisel. Eakohase ja mitmekesise repertuaari abil arendatakse õpilaste muusikalist maitset ja silmaringi, õpitakse esinema nii solisti kui ka ansamblilauljana ning planeeritakse osaleda konkurssidel ja võistlustel. Ringis õpitakse kasutama oma häält, rakendama erisuguseid vokaaltehnilisi võtteid ning tooma välja laulu emotsionaalset sisu ja teksti mõtet.

23 ja 30. jaanuaril kell 15.30 on kõik huvilised oodatud huviringi tundi külla, et näha oma silmaga seal toimuvat ja soovi korral ka kaasa lüüa.

Soololaulu tunnid on Kullos (Mustamäe tee 59) kaks korda nädalas, esmaspäeviti ja kolmapäeviti, nii individuaaltunni kui ka rühmatunnina. Õpetajaks on Kaia Oidekivi, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia jazzmuusika laulu erialal. Ta on osalenud 2013. aastal teatris Vanemuine etendunud muusikalis „Grease“ ja 2016. aastal Rahvusooperis Estonia etendunud muusikalis „Viiuldaja katusel“.

Lisainfo: +372 54 55 1198,