Kullo teatristuudio Stepsel vanema vanuseastme kevadine lõpulavastus “Iseäranis äraspidi” .


Teatristuudio Stepsel vanema vanuseastme kevadine lõpulavastus “Iseäranis äraspidi”
19. juunil kell 19:00 Telliskivis Vaba Laval

Me elame kihelkonnas… ei, ei ühiskonnas? Me oleme kodanikud. Kes? Kodanikud. Kas keegi üldse mõistab midagi või kedagi või kuidagi?! Kõik on segaduses ja keegi ei tea, mida peale hakata, aga ometi tormatakse pööraselt. Üritame koos ühendada jõud aga oehh.. midagi. Mis siin maailmas üldse loogiline on – kõik on tagurpidi paisatud. Oleme pinnapealsed ja uhked selle üle ka veel. Siiski meile meeldib üha enam sõna armastus. ARMASTAME raisata, sarnaneda, uhkustada, ükskõiksuses elada..Teeme asju, mis on moraalselt küsitavad..
Me oleme ju inimesed, seda me teemegi. See on okei. Me olemegi kõik patused ja ekslikud. Ja selles on tõde. Sügaval sisimas kiratsus ja kibedus pulbitsemas või siis süda nii jäätunud, et ükski terapeut seda jääd sulama panna ei suuda.
Muudame vaatenurka. Ja kusagil on siiski paistmas valgus ja armastus. See päris. On veel unistused. Ka meie ajal pole nad veel otsa lõppenud. Ajas, mil kõik on küll tagurpidi paiasatud – metsad, suhted, külad, kogukonnad, inimesed ja nende siseilm, leidub korratuses ka korrastust. On siis veel lootust?
Huvitav, kui kaugele see kõik siiski läheb? Seni, kuni linnud, kes on sündinud puuris, arvavad, et lendamine on haigus, pole mul enam ideid, kuidas edasi. Olen natuke väsinud täna. Kas nüüd hakkangi kannatama? Keeran volüümi põhja ja juba ongi tunne, nagu oleksin kõikidega koos. Nagu jääks juba vähemaks seda üksinduse tunnet. Lavastus on valminud grupitööna õpilaste ja juhendaja Kerli Rannala ühisloomes.
Laval:
Taline Abou-Raad
Adanna Ilves
Kätty-Li Tehva
Mariel Õunpuu
Eliise Renser
Helena TammsaarEtendus toimub Vaba Lava Väikses saalis. Sissepääs maja küljelt parkla poolt.PILETEID SAAB OSTA SIIT