Kullos alustas tegevust üle 50 erineva huviringi

TALLINNA HUVIKESKUSES KULLO ALUSTAS TEGEVUST ÜLE 50 ERINEVA HUVIRINGI.

Eesti suurimas ja vanimas huvikoolis, Tallinna Huvikeskuses Kullo, alustas käesoleval õppeaastal tööd üle 50 erineva huviringi, mis on mõeldud nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Õppetöö toimub põhiliselt pärastlõunal, kuid on  mitmeid  huviringe mis  töötavad ka hommikupoolikul.
Eri valdkondi on viis: kunst ja käsitöö, muusika, tants, tehnika ning loodus ja üldkultuur. Kunsti ja käsitöö valdkonnas jätkatakse traditsiooniliselt skulptuuri, maalimise, joonistamise, keraamika, õmblemise, graafika, moekunsti, šarži- ja portreeringu ning fotograafiaga tegelemist..Muusikahuvilistele pakutakse akordioni-, flöödi-, kandle-, kitarri-, klaveri-, trummi- ja viiuliõpet. Lauluhuvilistel on võimalik kandideerida kooristuudiosse Ellerhein, kus on nii mudilaskoor, lastekoor kui ka tütarlastekoor, ning kooristuudiosse Raduga (vene õppekeelega), mis omakorda jaguneb ettevalmistuskooriks, mudilaskooriks, kanditaatkooriks ja kontsertkooriks. Lisaks tegelevad rütmika- ja lauluoskuse arendamisega Ellerheina ettevalmistav laulu-ja rütmikaring Mummud, laulustuudio Sinilill ja väikelaste loovusring.Üldkultuuri valdkonna all on mõttemängude ring, giidide huvirühm, soome keele ja kultuuriring ning teatriring. Loodusvaldkonnas tegutsevad väga populaarsed loodusring, looduse- ja loovusring ning kalastusring. Tantsuõpetuse jagamist jätkavad tantsuansambel Sõleke ja Kati Tantsustuudio, neist viimane viljeleb põhiliselt showtantsu.Tehnikaringidest tegutseb autoring (kus toimub autosõidu algõpe), viimastel aastatel populaarsust kogunud elektroonikaring, IT- ja arvutiring, automudelism, laevamudelism, lennu- ja raketimudelism, meisterdamine ja robotiehitus.
Eelkooliealisi lapsi
 oodatakse  ABC-stuudiosse, mudilaste muusikaringi, muinasjutu kunstituppa ning voolimise- ja meisterdamise töötuppa.
Täiskavanud on oodatud  joonistamise-ja maalikursusele, joonistamise, trüki-ja arvutigraafikasse, keraamikasse, õmblemise huviringi, giidiõppesse, mõttemängude ringi, soome keele- ja kultuuri huviringi,idamaise tantsu stuudiosse, tantsuansamblisse Sõleke ning individuaalsesse pilliõppesse.