Kullos saab osaleda rohkem kui 60 huviringis

Tallinna Huvikeskuses Kullo saab algaval õppeaastal osaleda rohkem kui 60 huviringi töös. 

Kunsti ja käsitöö valdkonnas tegeletakse fotograafia, graafika, joonistamise, maalimise, keraamika, klaasimaali, meisterdamise, disaini,  skulptuuri, voolimise, moekunsti ja õmblemisega. Uue huviringina lisandub tänavu kaasaegne kunst.

Muusikahuvilistele pakutakse pilliõpet akordioni, flöödi, kandle, kitarri, klaveri, puhkpillide (klarnet, metsasarv, tromboon, eufoonium ja tuuba), trummi, ukulele ja viiuli erialal. Samuti on võimalik osaleda instrumentaalansambli Sõleke, ansambli Piibar ja Kullo puhkpilliorkestri tegevuses. Lauluoskust saab arendada kooristuudios Ellerhein ja Raduga (vene õppekeelega), klassikalise laulu õppes, pop-jazzlaulu huviringis ning uues tütarlaste vokaalansamblis Helisev hääl, mille tunnid toimuvad vanalinnas. Mudilaste muusikalise ettevalmistusega tegelevad Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud, laulustuudio Sinilill, väikeleaste loovusring ning mudilaste muusikaring (vene õppekeelega). 

Üldkultuuri ja looduse valdkonnas tegutsevad ABC-stuudio,  loodusring, mõttemängude ring, soome keele ja kultuuriring, teatriring ning väikelaste loovusring.  Esimest aastat on  alustamas mudilastele eelkool ja näitering vanalinnas Kuninga tänaval.

Tantsuõpetuse jagamist jätkavad tantsuansambel Sõleke ja KT-stuudio.

Tehnikahuvililistel on valida autoringi, elektroonika ja robootika, IT- ja arvutiringi, laevamudelismi, lennu- ja raketimudelismi, meisterdamise, puutöö ja disainiringi, motoringi ning robotiehituse vahel.  Uuteks ringideks on makettide ja mudelite meisterdamise ja  biomeditsiinielektroonika huviringid.

Kt Stuudios, tantsuansamblis Sõleke, mudilaskooris Ellerhein, mõttemängudes ja  puhkpilliõppes avatakse lisaks õhtustele gruppidele ka hommikused rühmad.
 

Regulaarse õppetööga alustatakse TUNNIPLAANI ALUSEL (sõltuvalt huviringist ja grupist) septembri esimestel nädalatel.

Registreerimine jätkub internetipõhiselt SIIT.

HUVIRINGID 2017/2018 ÕPPEAASTAL