Liikluskorralduse muudatus Kullo ümbruses

Laste turvalisuse huvides ja liiklusohutuse tagamise eesmärgil on Tallinna Huvikeskuse Kullo ümbruses muutunud liikluskorraldus. Alates käesolevast aastast on Kullo territoorium õueala* ja seal kehtib liikluskiiruspiirang. Selleks, et vältida õuealal transiitliiklust suletakse alates kolmapäevast 25.01.2017 tõkkepuuga Kullo maja tagune tee liikluseks (Algi tänavalt tulev teelõik).
Liiklemine ja parkimine ümber Kullo maja jääb endiselt avatuks. Territooriumile sisse ja väljapääs autoga toimub AINULT Mustamäe tee kaudu.
Ümber maja sõites soovitame vastupäevaliiklust, kuna majatagune teelõik on kitsas.

Ühtlasi tuletame meelde, et Kullo sissesõiduteel on jätkuvalt parkimine keelatud.

Tallinna Transpordiameti poolt koostatud liikluskorraldusskeemiga saate tutvuda SIIN
Lähiaastatel on plaanis Kullo juurde suure parkla ehitus ning ning seoses sellega on ette näha ka uut liikluskorraldust.

* Õueala all mõistetakse vastavalt «Liiklusseaduse» § 2 lõikele 96 jalakäijate ja sõidukite samaaegselt liiklemiseks ettenähtud ala, kus ehituslike või muude vahenditega on vähendatud sõidukite kiirust ning mille sisse- ja väljasõiduteed on tähistatud õueala liikluskorda kehtestavate liiklusmärkidega;
Õuealal on suurim lubatud sõidukiirus 20 kilomeetrit tunnis. Jalakäija vahetuses läheduses tohib sõiduk liikuda selle jalakäija kiirusega.