Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S 4

16. – 17. veebruar 2013 on toimumas juba neljas mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestivalil MIT/t/MU/u/S .
 
Tallinna Huvikeskus Kullo kutsub osalema mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestivalil
MIT/t/MU/u/S 4.
 Minifestivalile on oodatud kõik klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Teretulnud on igal tasemel klaverimängijad. Festivali toimumiskoht: Tallinna Huvikeskus „Kullo”, Mustamäe tee 59.Festivali toimumisaeg: 16. – 17.veebruar 2013.Osalejate vanus /Vanusrühmad:
I – noorem (5–9-aastased)II – keskmine (10–14-aastased)III – vanem (15–19-aastased.) Festivali esimene päev: KLASSIKARepertuaar – klassikaline muusika sooloklaverile kuni XX sajandini (väljaarvatud tehnilised etüüdid).I rühm – 2 erineva iseloomuga klaveripala
II rühm – 2  erineva iseloomuga klaveripala eri ajastutestIII rühm – 1) polüfoonia või klassikalise suurvormi üks osa 2) lüüriline pala UUS!Klassika päeva raames toimub, kõikides vanuserühmades, valsside konkurss.
Valsid võivad olla vabalt valitud ajastust ja vabalt valitud stiilis.Konkursil esitatav valss ei või olla üks ja sama nendest paladest, mis esitatakse klassika päeva kahe pala voorus.
Osalemine valsside konkursil ei ole kohustuslik. Festivali teine päev: ANSAMBEL JA VABA STIILRepertuaar: – igalt koosseisult (klaveriansambel, instrumentaalansambel klaveriga) või üksikesitajalt üks pala (jazz, estraadi- ja poplaulude klaveritöötlused jne. Ansamblid võivad mängida ka klassikat)Ansambleid hinnatakse kahes kategoorias:
* õpilane ja õpilane
* õpilane ja õpetajaMIT/t/MU/u/S festivalil osalemiseks on vaja registreeruda  hiljemalt 4..veebruariks 2013
e-aadressil: 

Registreerimiseks saata:
1. Õpilase nimi ja vanus, läbitud õppeaastate arv
2. Õpetaja nimi
3. Kooli nimi
4. Ringi või klassi nimi
5. Repertuaar koos kava ajalise pikkusegaŽHÜRII:1.Jelena Elkind (G.Otsa Muusikakool)2. Kaarel Peäske (Rocc Al Mare, GAGi muusikakooli ja Rakvere muusikakool)3. Lisainfo: , 6646 105

 Festivali korraldavad: Tallinna Huvikeskus “Kullo”  ja MTÜ August Väljas