MOEKUNST

.

OSALEJAD: kõigile huvilistele
ÕPPEKEEL: eesti keel
ÕPPEMAHT JA -TASU: kaks korda nädalas, kokku  6 koolitundi;  50 eurot kuus; täiskasvanud 86 eurot kuus
RUUM: 31-09
TOIMUMISAEG:
esmaspäeviti ja teisipäeviti kell 17.00-19.15 ;
neljapäeviti ja reedeti kell 17.00-19.15.

Täiskasvanud (alates 20. eluaastast) saavad registreerida järgmiselt: huviringi alt valik “Täiskasvanute rühmatund klassis (6 t näd” – õpetaja alt “Helle Korsar – Moekunst”)

Igal sügisel kohtuvad moekunstiringis moe- ja õmblushuvilised noored. Tegemist on ringiga, kus tutvutakse erinevate kunstivooludega, otsitakse ning kujundatakse oma isikupärane stiil. Õpime lihtsaid nippe ning moodsaid abivahendeid kasutades õmblema.
Moekunsti huviring on mõeldud arendama noorte loomingulisust ja iseseisvat mõtlemisvõimet. Antud huviringis on pakutud palju võimalusi, kus noored saavad otsustada ise ja teha oma valikud. Tund annab võimaluse oma ideid ellu viia kogenud õpetaja juhendamisel.
Autoritööna valminud rõivamudelitel on emotsionaalne väärtus (lõpukleidid, ballikleidid, jõulukleidid, suvekleidid, moekollektsioonid ), mis vastanduvad maailma ressursse raiskavale moetööstusele ja kutsuvad üles austama keskkonda säästvat disainerite loomingut.
Edasijõudnute rühmas õppija omandab teadmised ja oskused naisterõivaste lihtsamate lõigete konstrueerimisest ning moekohase lõike valmistamisest.
Oodatud on huvilised, kellel on soov õppida konkreetsete mõõtude järgi lõigete konstrueerimist lähtuvalt tegumoest.
Rõivaste lõiked on ühenduslüliks moedisaineri eskiisi ning valmistoodangu vahel.
Tundide juurde kuuluvad külaskäigud kunstnike ateljeedesse, näitustele, kanga- ja kunstikauplustesse. Osaletakse nii ühiselt, kui ka individuaalselt noorte moeloojate konkurssidel ( Roosad Käärid, Moeaken, Moelennuk, MoeP.A.R.K. jne).
Kullo Aastanäitusel vanalinna lastegaleriis eksponeerime igal kevadel oma loomingut.

Vaata veel:www.facebook.com/Kullomoekunstiring/.

MOEKUNST ÕPPEKAVA

Helle Korsar
Õpetaja

KONTAKT:
helle.korsar(ät)kullo.ee