Uued huviringid Kullos

Kullo avab alanud õppeaastal kolm uut huviringi: djembering, foto- ja videoring ning loodus- ja avastusõpe.
DJEMBERINGIS mängimine arendab kuulamisoskust, koostööd teistega ja muidugi ka rütmitaju. Algteadmisi saab rütminootidest ja tutvutakse erinevate käsitrummimängu tehnikatega. 
Kõik kokku on üks tore ja lõbus huviring mis avardab noore maailmapilti, muusikalisi teadmisi, koordinatsiooni ja taju. Rühma suurus on kuni 6 õpilast.
Tunnid toimuvad üks kord nädalas, kas esmaspäeviti või kolmapäeviti, õpetaja Elvis Jakobson.
FOTO-JA VIDEORINGI on oodatud kõik foto- ja videohuvilised noored alates 12. eluaastast. Huviringis saab teada, kuidas töötab fotokaamera ja kuidas saab sellega filmida. Mis on ISO ja kuidas seda kasutada ning mida on veel vaja, et teha häid fotosi. Lisaks õpitakse loomulikult tegema videosid, neid hiljem monteerima ja veel  palju muud põnevat. Tunnid toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti, õpetaja Elo Strauss. 
Huviring on osalejatele TASUTA.
LOODUS -JA AVASTUSÕPPE huviring on mõeldud lastele vanuses 7-9 eluaastat. Loodust vaadeldes õpitakse seda nägema, kuulama ja märkama ümbritsevat. Saades sõbraks loodusega, hakkab laps seda hoidma.
Tunnid toimuvad kaks korda nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.30-17.00, õpetaja Eda Hallmägi.
Huviring on osalejatele TASUTA.
 
Lisaks on käesolevast õppeaastast Kullo teatriring laienenud TEATRISTUUDIOKS ,kus on võimalik osaleda kõigil huvilistel alates 6. eluaastast.
Lastele vanuses 6-8 eluaastat on näitering, kus põhiliselt keskendutakse muinasjututeemalistele näitemängudele ja lavastustele. Tunnid toimuvad esmapäeviti ja kolmapäeviti kell 17.00-18.30, õpetajad Illa Tätte ja Laivi Raamat-Boeke .

Järgmise vanuseastme noored, vanuses 9-11 eluaastat, on oodatud teatriringi, mida juhendab Lennart Peep. Tunnid toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 15.00-16.30.

Vanema vanuseastme gruppe juhendab õpetaja Kerli Rannala. Tunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti, (kokku 6 koolitundi), kus õpitakse lavakõne ja tööd mitmesuguste tekstidega, näitlejameisterlikkust, lavalist liikumist, improvisatsiooni, loovideede väljaarendamist ja esitamist.
KÕIK ON OODATUD!