Jätkub vastuvõtt Kullo huviringidesse

Käesoleval nädalal  on Kullos avatud tunnid, kus kõik huvilised  saavad tutvuda huviringide tööga, et pärast  seda langetada oma valik. Tundide toimumise ajad  leiab Kullo kodulehekülje tunniplaanist  TUNNIPLAAN

Huviringidesse saab registreeruda internetis e-aadressil www.kullo.ee (eFormular) või Kullos kohapeal.

Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita avaldus ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.

Juhul, kui soovite avaldust ja lepingut digiallkirjastada, salvestage see fail oma arvutisse, digiallkirjastage ning laadige siis fail uuesti Kullo kodulehele.

Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge ( Kullo mja küljes olevasse postkasti) või saatke lihtkirjaga Kullosse (Mustamäe tee 59).
Kui avaldus on jõudnud Kulloni, saadame teile elektrooniliselt vastuse.

Esimeste tundide toimumise aegu ja  tunniplaani  saate vaadata ringi kodulehelt. 

Avalduse esitanutele toimub allkirjastatud lepingute tagasisaatmine hiljemalt oktoobrikuu jooksul. Õppemaksu esimesed arved saadetakse e-kirjaga septembri lõpus või oktoobri jooksul.

Kuna huviringi kohtade arv on piiratud ja komplekteerimine toimub õppeaasta alguses, siis õppekoht on teile garanteeritud pärast huvikoolt poolt lepingu allkirjastamist.

Täiskasvanute hind kehtib neile, kes on esimese tunni toimumise ajaks vähemalt 20aastased või rohkem.

Septembrikuuks sisestatud planeeritud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.