Kullo kalastusringi õpilased püüdsid mitu kuldmedalit

Tallinna Huvikeskuse Kullo kalastusringi õpilased tõid veebruari lõpus kahelt võistluselt koju korraliku medalisaagi, Erastvere järvel püüti kinni ka Eesti noorte meistritiitel.

28. veebruaril 2016 toimusid Erastvere järvel Eesti meistrivõistlused talikalastuses, kus Eesti noorte meistritiitlit ja teisi esikolmikukohti läksid paljude teiste noorte hulgas taga ajama ka kuus Kullo kalastusringi poissi.

Ja see õnnestus! Kuuekesi hõivati kõik kohad esikuuikus. Eesti noorte meistriks jääaluses kalapüügis tuli Kullo kalastusringi vilistlane Johannes Aab. Teise koha saavutas Aare Silm, kolmandaks tuli Martin Arm. Neile järgnesid Sten Sommer, Oliver Lavits (vilistlane) ja Gevert Meite.

Samal päeval võisteldi ka „Maardu Ahvenal 2016”, kus Kullo kalastusringi vilistlane Georg Semenovski saavutas üldarvestuses I koha. Noortearvestuses võitis I koha Kullo õpilane Andreas Schasmin ja II koha Anton Theo Girlin (vilistlane).

Tulemused on üleval Taliliiga tabelis. Hetkeseisuga Eesti Kalastajate Seltsi (EKS) Taliliiga tabelis noorte esikuuikus vaid Kullo poisid.

Kullo kalastusringi õpilaste saavutused märtsis toimunud talikalastusvõistlustel.

Laupäeval 05. märtsil Paunküla veehoidlal toimunud talikalastusvõistlustel Paunküla karikas III saavutas noorte arvestuses III koha Kullo kalstusringi õpilane Martin Arm ja II koha Kullo kalastusringi vilistlane Johannes Aab.

Juuniorite klassis võitis esikoha Kullo kalastusringi vilistlane Georg Semenovski.

Laupäeval 12.märtsil toimunud talipüügivõistlusel “Kaiavere Karikas 2016” saavutasidd Kullo poisid noorteklassis: