Kullo Lastegaleriis on avatud näitus “AVARUS”

“AVARUS” Tiiu Piibur`i maalid Kullo Lastegaleriis (vanalinnas Kuninga 6)
 
“AVARUS” Tiiu Piibur, maalid23.08 -3.09.2016Näitusele nime pannes millalgi aasta tagasi olin ise redelil küünitades kõrgustesse, käsi haaramas magusaid ploome, nii sündis selle näituse idee kui ka nimi „Avarus“. 
Lähtusin meile kõikidele teada olevatest perspektiividest. Jäädvustasin õlimaalina, (tahvelmaalina) vaateid merelt, maalt kuni kõrgusteni. Ise viibisin loomeperioodil mingitel teistel kõrgustel ja avarustel, mille läbi olen suutnud need maalid teieni tuua. Loomingu sündides toimub tihti iseäralikke tundmusi. Avarus täidab keha ja meeled, mille läbi toimub imeline meeleline kogemine. Juba selle pärast tasub ikka ja jälle uusi näitusi luua. See on just-kui rännak ja avastus-ruum, siseruumis, mis asub meis endis. See tundub üsna lõputu jalutuskäik, mida ei soovigi lõpetada, vaid sooviks üha uusi ja avastamata leveleid liikuda. 
Arvan olevat end päris õnnelik, et olen saanud mööda seda teed liikuda. Selles avaruses on veel nii palju avastada ja kogeda. Kõige parem on ka veel see, et ma ei tea selle tee pikkust ja ei tahagi teada.
Kauneid kogemisi ka Sulle, armas vaatleja.www.tiiupiibur.com 
tel: 58158448