Narva kunstnike ühenduse Vestervalli näituse „Tahud“

Narva kunstnike ühenduse Vestervalli näituse „Tahud“
16.08 -3.09.2016
 
*Narva kunstnike ühenduse Vestervalli näituse „Tahud“
16.08 -3.09.2016 Kullo Lastegaleriis avamine teisipäeval 16.augustil kell 17.00 Tallinnas Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6)16.augustil kell 17.00 avatakse Tallinna Lastegaleriis „Kullo“ Narva kunstnike ühenduse Vestervalli näitus „Tahud“. 
Vestervalli ühendusse kuulub 25 kunstnikku.
Nad kõik on Eesti Kunstnike Liidu liikmeid ja rahvusvahelistel naitustel osalejaid.
Narva kujutava kunsti stiil on arenenud Vene ja Lääne-Euroopa kultuuride ühinemiskohas. Paljud kunstnikud on oma kunstialase hariduse saanud Venemaal, aga loominguga tegelevad Eestis.
Erinevad tahud, erinevad tunnused, omadused ja eripärad iseloomustavad käesoleval näitusel esitatud kunstnike töid: maastike, natüürmorte, filosoofilisi kompositsioone…
Iga kunstnik otsib loomingus oma teed, läheneb oma tõele. Keegi leiab oma kunstikeele ja -teema kiiresti, teine aga otsib aastaid.
Töid esitlevad kunstnikud on ühisprotsessis osalejad, kuid neil on oma kordumatu stiil ja nägemus. Nende loominguline käekiri on äratuntav ja stiilikindel. Oma loominguga kujutatakse ümbritseva maailma mitmekülgsust.
Näitusel eksponeeritakse Veera Lantsova, Gennadi Kurlenkovi, Kuzja Zvereva, Anatoli Romanovi, Boris Uvarovi, Jelena Kuznetsova, Olga Tjurina, Vadim Erohhini ja teiste kunstnike maale, graafikat, tekstiili ja fotosid.Näituse kuraator on Jelena Kuznetsova.
Näitus „Tahud“ on avatud 16.08 -3.09.2016.a