Kullos alustab uut õppeaastat poolsada huviringi

Eesti suurimal ja vanimal huvikoolil, Tallinna huvikeskusel Kullo täitus kevadel 80. tegevusaasta. Uut juubelihõngulist õppeaastat alustatakse poolesaja huviringiga, kus huvialast tegevust leiab endale üle 2000 õpilase.

HUVIRINGID 2021/2022 ÕPPEAASTAL

Kullo huviringide valikust leiavad endale meelepärast tegevust kõik huvilised – tehnikast teatri ja kunstini välja.
Tehnikaringid pakuvad huvi eelkõige poistele, ent sinna on väga oodatud ka tüdrukud. Tehnikahuvilistel on võimalus kaasa lüüa lennu- ja laevamudelismi, makettide ja mudelite meisterdamise, robotiehituse ja puutöö ringis.
Kunstihuvilised võivad valida 12 kunstiringi vahel: tegeleda saab foto-video, disaini, graafika, joonistamise, maalimise, meisterdamise, õmblemise, moekunsti, keraamika ja skulptuuriga.
Pillimängust innustujad saavad kaasa lüüa Sõlekese instrumentaalansamblis, folkstuudios Piibar ja džemberingis. Lauluharrastajad on oodatud mudilaste muusikaringidesse, pop-jazz lauluringi, laulustuudiosse Helisev Hääl ja Sinilill, vene lastekoori Raduga ja kooristuudiosse Ellerhein.
Uusi tantsijaid võtavad vastu tantsuansambel Sõleke ja KT Stuudio, mis on ühed suuremad kollektiivid Kullos. Loodushuvilised on oodatud loodusringidesse. Jätkuvalt tegutseb mõttemängude ring, kust on välja kasvanud mitmed rendžu maailmameistrid.
Eelkooliealistele on huviringide valik samuti lai – laulust-tantsust meisterdamise ja voolimiseni. Kullo populaarsemaid mudilaste ringe on eelkool, mis pakub mitmekülgset arengut rohkem kui 250 lapsele.

Kullos on õppetöö korraldatud peamiselt õhtuti ja nädalavahetustel, ent on avatud ka hommikused rühmad. Viimased on mõeldud põhiliselt mudilastele, kuid tantsuhuvilistele on hommikune rühm ka KT Stuudios. Mitme ringi õppetöö viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles ning mõnes on võimalik saada juhatust ka inglise keeles. Lisaks lastele ja noortele on täiskasvanutelgi võimalik osaleda mõnede huviringide töös: kunstikursus, keraamika, graafika, foto-video, jt.

Selleks, et Kullo ringide seast leida endale õige, on kõik huvilised septembris oodatud Kullosse proovitundidesse. Proovitundides saab tutvuda huviringide tööga ja pärast seda langetada oma valik. Kui külastaja otsustab proovitunni põhjal, et see huviring pole talle see päris õige, siis ei pea ta osaletud tunni eest tasu maksma.
Proovitunnid ei laiene individuaalõppele. Mõne huviringi puhul (eelkool, KT Suudio, laulustuudio Sinilill, tantsuansambel Sõleke jt) on vajalik eelregistreerimine.

Tundide toimumise ajad leiab huviringide sisulehtedelt.

Registreerimine jätkub internetipõhiselt Kullo kodulehel.

Lisainfo telefonil 6646 105