Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/u/S

Juba viiendat korda toimuvale minifestivalile on oodatud kõik klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Teretulnud on igal tasemel klaverimängijad.
 
 Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestivalil
MIT/t/MU/u/S – 5.
 Juba viiendat korda toimuvale minifestivalile on oodatud kõik klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Teretulnud on igal tasemel klaverimängijad.Festivali toimumiskoht: Tallinna Huvikeskus „Kullo”, Mustamäe tee 59.Festivali toimumisaeg: 1.-2. veebruar 2014.Vanusrühmad:
I – noorem (5–9-aastased)II – keskmine (10–14-aastased)III – vanem (15–19-aastased.)Festivali esimene päev: KLASSIKARepertuaar – klassikaline muusika sooloklaverile kuni XX sajandini (väljaarvatud tehnilised etüüdid).I rühm – 2 erineva iseloomuga klaveripala
II rühm – 2  erineva iseloomuga klaveripala eri ajastutestIII rühm – 1) polüfoonia või klassikalise suurvormi üks osa 2) lüüriline palaUUS – konkurss teemal „Lastest ja lastele“Klassika päeva raames toimub kõikides vanuserühmades konkurss teemal „Lastest ja lastele“.  Konkursile on oodatud palad , mis seonduvad mingilgi viisil lastega. Olgu selleks siis näiteks pala mis on pärit tsüklist mis on kirjutatud lastele (näiteks Tšaikovski „Lastealbum“, Schumanni „Noortealbum“,  Debussy  „Lastenurk“) või pala mille pealkirjaks on mänguasi või  kui või pala räägib lastest vms.
Eriti oodatud on palad Eesti heliloojate loomingust.Konkursil saab esitada ühe pala ja see  ei või olla üks ja sama nendest paladest, mis esitatakse klassika päeva kahe pala voorus. Osalemine  konkursil ei ole kohustuslik.Festivali teine päev: ANSAMBEL JA VABA STIILRepertuaar: – igalt koosseisult (klaveriansambel, instrumentaalansambel klaveriga) või üksikesitajalt üks pala (jazz, estraadi- ja poplaulude klaveritöötlused jne. Ansamblid võivad mängida ka klassikat)  Ansambleid hinnatakse kahes kategoorias:
* õpilane ja õpilane
* õpilane ja õpetajaMIT/t/MU/u/S festivalil osalemiseks palume registreeruda  hiljemalt 25 jaanuariks. 2014
e-aadressil: .Registreerimiseks saata:
1. Õpilase nimi ja vanus, läbitud õppeaastate arv2. Õpetaja nimi
3. Kooli nimi
4. Ringi või klassi nimi
5. Repertuaar koos kava ajalise pikkusega Lisainfo: , 6646 105