Tallinna Nõmme Noortemaja õpilaste ülevaatenäitus „Oma silm on kuningas II“

Tallinna Nõmme Noortemaja õpilaste ülevaatenäitus
„Oma silm on kuningas II“ Kullo Lastegaleriis 29.03-15.04
 
Tallinna Nõmme Noortemaja õpilaste ülevaatenäitus„Oma silm on kuningas II“  Kullo Lastegaleriis  29.03-15.0429. märtsil kell 17.00 avatakse Kuninga tn. 6 galeriis näitus „Oma silm on kuningas II“. 
Näitusel on eksponeeritud Tallinna Nõmme Noortemaja õpilaste kahe viimase aasta looming.
Nõmme noortemaja on pikkade traditsioonidega ja mitmekülgse eriala valikuga huvikool Tallinnas. Käime oma 63. õppeaastat. Peame oluliseks tutvustada kunstiringide õpilaste viimaste aastate loomingut ka laiemale üldsusele.Nõmme noortemaja õpilased on osalenud paljudel kunstikonkurssidel ja –näitustel, kus nende tööd on saavutanud auhinnalisi kohti ja pakkunud vaatajatele silmarõõmu. Professionaalsete õpetajate juhendamisel õpetatakse erinevaid kunstiliike ja arendatakse individuaalselt õpilaste käelist osavust ning loomingulist eneseväljendust. Selle tulemusena on erinevas vanuses õpilaste poolt valminud huvitav ja omanäoline looming. Näitusel on esindatud keraamika-, klaasi-, maali-, kunsti-, ehte-, foto-, puidu-, käsitöö-, siidimaali-, tehnika- ja meisterdamise ringi, varjuteatri ning loodusmaja tööd.Eelmine ülevaatenäitus „Kullo“ lastegaleriis oli jaanuar 2014. 
Käesolev näitus jääb avatuks 15. aprillini, kella 16.00-ni.Eksponeeritud tööde juhendajad- õpetajad on: Marika Meschin, Tiiu Kivi, alma Musting, Lea Maurer, Tanel Verk, Vlad Florea, Maret Rummo, Ülle Raadik, Katre Pohlak, Eva Luure, Ardo Pärna, Lembit Vaher.Fotosid näitusest FBKullo Lastegalerii
Kuninga 6, Tallinn
Avatud T-L 10.00-18.00

6446873