Tants ja laul 3-4aastastele KT Stuudios

Uuest hooajast lisanduvad KT Stuudio tantsuõppe programmile ka 3 ja 4aastaste grupid, kus lapsed hakkavad kord nädalas tantsima ning teine kord laulma. Nii ei pea liiga vara tegema valikuid, kumb suund paremini sobib, samuti jääb ära keerukas huviringide klapitamine ning igaõhtune logistika. 4-6aastased lapsed, kes soovivad tegeleda ainult tantsuga, saavad osaleda KT Stuudio tavapärastes gruppides (tantsutrennid 2x nädalas õhtupoolikuti). 

Tants ja laul kirjeldus:

Ringi eesmärgiks on positiivne tutvus tantsu- ja muusikamaailmaga, fantaasia ja julguse arendamine ning alustalade andmine. 

Lapsed saavad läbi loovmängu, improvisatsiooni ning tehniliste harjutuste oskused end väljendada. Lisaks tegeleme painduvuse, sirutuste, plastilisuse ja õige kehahoiuga. Laulutundides tutvume lisaks erinevate muusikažanrite, pillide ja rütmidega. Tantsuõpetaja on Anneli Markov, muusikaõpetaja Kristel Kurahashi

Vajalik on osaleda mõlemal korral nädalas. Esialgu on tundide aegadeks plaanitud teisipäev ja neljapäev 17.00-17.45 (3aastased) ja 18.00-18.45 (4aastased). Plaani kinnitame lähiajal, esimeste kohtumiste info saadetakse registreerunutele. 

Lisainfo

Registreeru SIIN valides menüüst huviringiks KT Stuudio.