Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Kullo Õppekava
Kullo
Kullo Tunniplaanid
Kullo
Arte Gümnaasiumi ujula
Kullo
Kullo
Saksa Gümnaasiumi ujula
Kullo
Kullo
Tallinna 21. Kooli ujula
Kullo
Kullo
Nõmme ujula
Kullo
Kullo
Pelgulinna Gümnaasiumi ujula
Kullo
Tunniplaan
Kullo
Kullo
Tallinna Inglise Kolledži spordihoone ujula
Kullo
Kullo
Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujula
Kullo
Kullo
Lasnamäe Gümnaasiumi ujula
Kullo
Kullo
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi ujula
Kullo
Kullo Info ja blanketid
Kullo
Kullo Koolikohustusliku ujumise ajalugu
Kullo
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Muudatused
Kullo
Huviringid

Tunniplaan

Print
Koolikohustusliku ujumiskursuse tunniplaan 2017-2018 õ.a.
Pelgulinna Gümnaasiumi ujulas    
       
04.09-03.11.2017 (v.a. koolivaheaeg 21.10-29.10.2017)   
ESMASPÄEV, KOLMAPÄEV, REEDE    
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
8.15/8.30 Karjamaa Põhikool, A 15 M.Jurdaševa/M.Orusaar
9.00/9.15 Karjamaa Põhikool, A 15 M.Jurdaševa/M.Orusaar
9.45/10.00 Tondi Põhikool, A 10 M.Jurdaševa/M.Orusaar
10.30/10.45 Tondi Põhikool, V 4 M.Jurdaševa/M.Orusaar
11.15/11.30 Tondi Põhikool, toimetulek 6 M.Jurdaševa/M.Orusaar
       
       
06.11.2017-12.01.2018 (v.a. koolivaheaeg 23.12.2017-07.01.2018)
ESMASPÄEV, KOLMAPÄEV, REEDE    
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
8.15/8.30 Tallinna Vaba Waldorfkool 9 E.Kivet/M.Orusaar
9.00/9.15 Tallinna Vaba Waldorfkool 9 E.Kivet/M.Orusaar
9.45/10.00 Ristiku Põhikool 12 E.Kivet/M.Orusaar
10.30/10.45 Ristiku Põhikool, VK 11 E.Kivet/M.Orusaar
       
13.00/13.15 Tallinna Kunstigümnaasium, A 14 M.Jurdaševa/M.Orusaar
13.45/14.00 Tallinna Kunstigümnaasium, A 13 M.Jurdaševa/M.Orusaar
14.30/14.45 Tallinna Kunstigümnaasium, B 14 M.Jurdaševa/M.Orusaar
15.15/15.30 Tallinna Kunstigümnaasium, B 14 M.Jurdaševa/M.Orusaar
       
       
05.12.2017-15.03.2018 (v.a. koolivaheajad 23.12.2017-07.01.2018 ja 24.02.- 04.03.2018 )
TEISIPÄEV , NELJAPÄEV     
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
7.45/8.00 Pelgulinna Gümnaasium, A 13 M.Jurdaševa/M.orusaar
8.30/8.45 Pelgulinna Gümnaasium, A 12 M.Jurdaševa/M.orusaar
9.15/9.30 Pelgulinna Gümnaasium, B 13 M.Jurdaševa/M.orusaar
10.00/10.15 Pelgulinna Gümnaasium, B 13 M.Jurdaševa/M.orusaar
       
13.00/13.15 Ehte Humanitaargümnaasium, A 15 E.Kivet/B.Tiit
13.45/14.00 Ehte Humanitaargümnaasium, A 14 E.Kivet/B.Tiit
14.30/14.45 Ehte Humanitaargümnaasium, B 15 E.Kivet/B.Tiit
15.15/15.30 Ehte Humanitaargümnaasium, B 14 E.Kivet/B.Tiit
       
       
15.01.2018-09.03.2018 ( v.a. koolivaheaeg 24.02.-04.03.2018 ) 
ESMASPÄEV, KOLMAPÄEV, REEDE    
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
7.45/8.00 Pelgulinna Gümnaasium, C 12 M.Jurdaševa/M.Orusaar
8.30/8.45 Pelgulinna Gümnaasium, C 12 M.Jurdaševa/M.Orusaar
9.15/9.30 Pelgulinna Gümnaasium, D 12 M.Jurdaševa/M.Orusaar
10.00/10.15 Pelgulinna Gümnaasium, D 11 M.Jurdaševa/M.Orusaar
       
       
12.03.2018-14.05.2018 ( v.a. koolivaheaeg 21.04.-01.05.2018 ) 
ESMASPÄEV, KOLMAPÄEV, REEDE    
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
7.45/08.00 Kalamaja Põhikool, A 15 M.Jurdaševa/M.Orusaar
08.30/08.45 Kalamaja Põhikool, A 14 M.Jurdaševa/M.Orusaar
09.15/09.30 Kalamaja Põhikool, B 15 M.Jurdaševa/M.Orusaar
10.00/10.15 Kalamaja Põhikool, B 14 M.Jurdaševa/M.Orusaar
10.45/11.00 Heleni Kool 3C 15 M.Jurdaševa/M.Orusaar
       
13.00/13.15 Mäepealse Erakool 10 M.Orusaar
13.45/14.00 Heleni Kool 4-5C + 3-5A 8+4 M.Orusaar
14.30/14.45 Gaia Erakool 10 M.Orusaar
       
       
20.03-07.06.2018 (v.a. koolivaheaeg 21.04-01.05.2018)  
TEISIPÄEV, NELJAPÄEV    
Ujulasse/vette Kool õp. arv õpetajad: 
7.45/8.00 Ehte Humanitaargümnaasium, C 14 M.Orusaar/E.Kivet
8.30/8.45 Ehte Humanitaargümnaasium, C 13 M.Orusaar/E.Kivet
9.15/9.30 Ehte Humanitaargümnaasium, D 12 M.Orusaar/E.Kivet
10.00/10.15 Ehte Humanitaargümnaasium, D 11 M.Orusaar/E.Kivet
10.45/11.00 Ehte Humanitaargümnaasium, V 4 M.Orusaar/E.Kivet
       
13.00/13.15 Tallinna Kunstigümnaasium, V 6 M.Orusaar/B.Tiit
13.45/14.00 Tallinna Kunstigümnaasium, Ü 1 M.Orusaar/B.Tiit
14.30/14.45 Kalamaja Põhikool, C 14 M.Orusaar/B.Tiit
15.15/15.30 Kalamaja Põhikool, C 13 M.Orusaar/B.Tiit
Oktoober 2017
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
           
9
12
13
14
15
16
17
18
23
24
28
30
31
       
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
20.10.2017 Sõleke Treeninglaager Murastes
21.10.2017 Tallinna Huvikeskus Kullo lastekoor Ellerhein esineb Hõimupäevade kontserdil
22.10.2017 Sõleke esineb Paides
25.10.2017 Muinasjutu-kunstitoa I grupi SUUR MÄNGUPÄEV
25.10.2017 Muinasjutu-kunstitoa suur mängupäev

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass