Kullo
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo Karepa Noortelaager
Kullo
Kullo Lastegalerii
 
  Font
Kullo
Sisukaart
Kullo
 
 
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Kullo
Saada sõbrale
Saada sõbrale
Saada sõbrale
RSS
Sündmuste kalender
Kullo
Muudatused
Kullo
Õnnitleme
Kullo
Tööpakkumised
Kullo
Teenused
Kullo
Huviringid

Tunniplaan

Print


NB! Huviringide komplekteerimine toimub septembri ja oktoobri kuu jooksul, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot huviringi õpetajalt.

Tagasi
Edasi
Huviring   Kuupäev:
Kellaaeg alates   Kuni:
Ruum    

Esmaspäev 07.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.05
-
09.35 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Mailis Kamarik
Mustamäe_Gümn.
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. I (meisterdamine) Jekaterina Kaljukivi
21-04
09.30
-
10.15 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. I (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.15
-
11.00 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring (1-2.a) Jekaterina Kaljukivi
2-15
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. I (matemaatikal) Eda Hallmägi
25-09
11.15
-
12.00 Väikelaste loovusring (1-2.a) Jekaterina Kaljukivi
25-06
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. I (muusika) Maarian Lend
2-06
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. I (kunstiõpetus) Heli Rohtla
25-04
12.00
-
13.30 Akordioniõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aime Talu
170_Mustamäe_Gümn.
12.35
-
13.20 Flöödiõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Siiri Pechter
218_Mustamäe_Gümn.
13.00
-
13.45 ABC Stuudio 5a. (kunstiõpetus) Jekaterina Kaljukivi
25-04
13.00
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.30
-
14.15 Kullo poistekoor (ettevalmistuskoor) Kuldar Schüts
12-0
13.30
-
14.15 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
13.30
-
15.00 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
13.30
-
16.30 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
13.30
-
19.30 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
13.45
-
18.15 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
13.50
-
14.35 ABC Stuudio 5a. (mängutund) Jekaterina Kaljukivi
21-04
14.00
-
14.45 Kullo poistekoor (solf.) Ester Janno
2-14
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
14.00
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
11-04
14.00
-
15.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
14-04
14.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.15
-
15.45 Kullo poistekoor (põhikoor) Kuldar Schüts
12-0
14.15
-
18.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-02
14.15
-
19.30 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
14.25
-
16.00 Flöödiõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Siiri Pechter
218_Mustamäe_Gümn.
14.30
-
15.15 Raduga kooristuudio (solf.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 KT stuudio (II-IV kl edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
14.30
-
16.00 KT stuudio (I-III kl uued) Mirjam Murel
24-02
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1, II kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikeste, I kl.) Liina Eero, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
18.15 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
14.30
-
19.00 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
14.30
-
19.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.40
-
15.25 ABC Stuudio 5a. (mänguline kõne) Eda Hallmägi
25-06
14.45
-
18.30 Trummiõpe Tõnis Kuusk
01-15
14.50
-
15.35 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
15.00
-
16.30 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.00
-
17.15 Laevamudelism Jüri Žurba
15-08
15.00
-
17.15 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor (I kl.k) Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-06
15.25
-
18.25 Kitarriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aivar Oja
115_Mustamäe_Gümn.
15.30
-
16.15 ABC Stuudio 5a. (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
16.15 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 1, 7-8. klass, I rühm) Ingrit Kõrvits
12-05
15.30
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
11-04
15.30
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Vilja Sliževski
12-07
15.30
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
17.00 Kunsti ja meisterdamise ring Jekaterina Kaljukivi
21-04
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-13
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.40
-
16.25 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
17.30 KT stuudio (IV-VI kl edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
16.00
-
17.30 KT stuudio (VI-VII kl edasijõudnud II) Mirjam Murel
24-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, tüdrukud klassika, X kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1, 5-6 kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Lennundus- ja kosmosetehnika Urmas Uska
15-07
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3, III kl.) Liina Eero, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
19.30 Ukulele Joosep Sang
14-07
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (10. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
16.15
-
17.00 Väikelaste loovusring (1-2.a) I Kristiina Gebruk
2-15
16.15
-
17.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 2, 8. klass, II rühm) Ingrit Kõrvits
12-05
16.15
-
17.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
14-04
16.30
-
17.15 Pilliõppe solf. (IV-VI) Sille Tamm
12-08
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester (solf.) Ester Janno
2-14
16.30
-
18.00 Loodusring Martin Suuroja
1-19
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (I) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor (solf.) Tatjana Valikova
14-05
16.45
-
18.15 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk1) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Väikelaste loovusring (1-2.a) I Kristiina Gebruk
2-16
17.00
-
18.30 Kalaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
19.15 Mõttemängud IV (algajad) Agnes Savik
25-02
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass) Ingrit Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
17.00
-
19.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, hääelrühmad) Ülle Sander
12-07
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.00
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9-12 klass, hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
17.15
-
19.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
17.30
-
18.15 KT stuudio (5 aastased, edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
17.30
-
18.15 KT stuudio (4 aastased) Mirjam Murel
24-02
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (5a) Maarian Lend
2-05
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, 8-9 kl.) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
17.30
-
19.00 Voolimise ja meisterdamise töötuba (2,5-4 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimis Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Tibuke, 6 a.) Ingrid-Elsa Mugu, Julia Krehova
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, X kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Pilveke, 4-5 a.) Liina Eero, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.45 Giidiõpe Valdo Aren
22-02
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-13
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
18.00
-
19.30 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.00
-
20.15 Robotiehitus Mait Murumäe
15-06
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikaring Mummud (6a) Maarian Lend
2-05
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, 8-9 kl.) Jaaniku Liiu
11-0
18.15
-
19.45 KT stuudio (X-XII kl) Mirjam Murel
24-02
18.15
-
19.45 KT stuudio (VIII-IX kl) Anneli Kämbre
15-0
18.45
-
20.15 Trummiõpe Tõnis Kuusk
01-15
19.00
-
19.45 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, Stuudio 1, poisid, 8-9, 10 kl.) Indrek Tamm
13-10
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 3) Ene Jakobson, Raivo Ranne
13-0
19.15
-
20.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 6, 12. klass) Ingrit Kõrvits
12-05
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 5) Liina Eero
11-0
19.45
-
21.15 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 4) Carolin Beres
15-0
20.00
-
20.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 5, 11. klass) Ingrit Kõrvits
12-05
20.00
-
20.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-02
Teisipäev 08.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I (meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II (matemaatika) Neili Maasing
25-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. Ill (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.15
-
10.00 Mudilaste muusikaring (1-2a. 1) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
09.45
-
12.00 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I (matemaatika) Neili Maasing
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. lll (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2 a. 2) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
10.00
-
10.45 Väikelaste loovusring (1-2.a 2) Jekaterina Kaljukivi
2-15
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I (loodustund) Martin Suuroja
1-19
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I (meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. lll (matemaatika) Neili Maasing
25-07
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring (1-2.a 2) Jekaterina Kaljukivi
25-06
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (2-3a. 3) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.00
-
13.15 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Mailis Kamarik
Mustamäe_Gümn.
11.00
-
18.00 ksenia vaher
14-02
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I (matemaatika) Neili Maasing
25-07
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. Ill (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
11.40
-
12.25 Mudilaste muusikaring (4-4a. 4) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.45
-
12.30 Väikelaste loovusring (1-2.a 3) Jekaterina Kaljukivi
2-15
11.45
-
13.15 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
12.30
-
13.15 Väikelaste loovusring (1-2.a 3) Jekaterina Kaljukivi
25-06
12.30
-
17.45 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit
12-05
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI (meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. IV (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. V (matemaatika) Neili Maasing
25-07
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Mallika Veeperv
12-07
13.15
-
15.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.15
-
17.45 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
13.25
-
17.15 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
13.30
-
18.00 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-05
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-07
13.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. IV (meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. V (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
14.00
-
14.45 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
14.00
-
17.00 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.00
-
18.30 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
20.00 Trummiõpe Arne Haasma
01-15
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-05
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-07
14.30
-
16.00 Puutöö ja meisterdamise ring (5-6 aastased) Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2, I kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2, II kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 KT stuudio tänavatants (I-V kl) Kristi Veskimäe
15-0
14.30
-
19.45 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VI (matemaatika) Neili Maasing
25-07
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. IV (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. V (meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
14.40
-
18.25 Kitarriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aivar Oja
115_Mustamäe_Gümn.
14.45
-
15.30 Ellerheina lastekoor (ansambel 1, 6. klass) Anneli Mäeots
12-0
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 6-7a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.00
-
16.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
11-04
15.00
-
17.15 Teatriring (kuni 11 a.) I Anne Veesaar; Hannes Prikk
35-05
15.00
-
17.15 Teatriring (kuni 11 a.) I Anne Veesaar; Hannes Prikk
2-06
15.00
-
17.15 Teatriring (kuni 11 a.) II Anne Veesaar; Hannes Prikk
2-02
15.00
-
19.30 Fotograafia (12-17a.) Ernest Bondarenko
35-06
15.00
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-05
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-07
15.15
-
16.45 KT stuudio (VI-VII kl edasijõudnud I) Anneli Kämbre
24-02
15.15
-
19.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. VI (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. IV (matemaatika) Neili Maasing
25-07
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. V (looduslugu) Martin Suuroja
1-19
15.30
-
17.00 Raduga kontrestkoor (solf.) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-11
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-13
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
15.30
-
17.45 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
15.30
-
17.45 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, 5-7 klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
15.30
-
18.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, häälerühmad) Gerli Aet Arras
12-08
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 1. rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit
12-05
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (B) Mallika Veeperv
12-07
16.00
-
17.00 Muinasjutu-kunstituba (3-4 a.) Heli Rohtla
25-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2, 4-5 kl.) Ülle Fershel, Olga Põld
11-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1, IV kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, tüdrukud klassika, 8-9 kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
13-10
16.00
-
17.30 KT stuudio tänavatants (VI-IX kl) Kristi Veskimäe
15-0
16.00
-
18.15 Lennu-ja raketimudelism (I) Rein-Hillar Pellis
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.15
-
17.00 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
16.30
-
17.15 Mudilaste muusikaring (3-4a. 5) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
16.30
-
18.00 Puutöö ja meisterdamise ring (7-10 aastased) Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (II) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B) Mallika Veeperv
12-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B) Marit Koit
12-05
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (B-koor 2. rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
16.45
-
18.15 KT stuudio (VI-VII kl edasijõudnud II) Mirjam Murel
24-02
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Väikelaste loovusring (1-2.a) II Kristiina Gebruk
2-15
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 10.13a. (eesti keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.00
-
19.15 Mõttemängud IV (algajad) Agnes Savik
25-02
17.15
-
19.30 Teatriring (alates 12 a.) Anne Veesaar; Hannes Prikk
35-05
17.15
-
19.30 Teatriring (alates 12 a.) Anne Veesaar; Hannes Prikk
25-06
17.20
-
18.05 Mudilaste muusikaring (4-5a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Mallika Veeperv
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 1. rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit
12-05
17.30
-
19.00 Muinasjutu-kunstituba (5-7 a.) Heli Rohtla
25-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Jänkuke, 5-6 a.) Jaanika Liiu, Olga Põld
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Kiisud-Kutsud, 5 a.) Liina Eero, Julia Krehova
13-10
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, 6-7 kl.) Ülle Fershel
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, 8-9 kl.) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 KT stuudio (6-7 aastased, edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.45
-
18.30 Väikelaste loovusring (1-2.a) II Kristiina Gebruk
2-16
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10.13a. (eesti keelne grupp, algajad) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Kunstiring (III) Ruth Heidok
31-06
17.45
-
20.00 Keraamika (täiskasvanud IV) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
19.30 Autoring, liiklus (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
18.00
-
20.15 Robotiehitus Mait Murumäe
15-06
18.05
-
18.55 Mudilaste muusikaring (7) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A) Mallika Veeperv
12-07
18.15
-
19.00 KT stuudio (5-6 aastased) Mirjam Murel
24-02
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A-koor 2. rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A) Marit Koit
12-05
18.15
-
20.30 Lennu-ja raketimudelism (II) Rein-Hillar Pellis
15-07
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (ansambel 2, 7. klass) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-0
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 6-9a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
19.00
-
19.45 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl.) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-08
19.00
-
20.30 KT stuudio (X-XII kl) Mirjam Murel
24-02
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 2) Ene Jakobson
11-0
19.00
-
21.15 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.45 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
14-0
19.30
-
20.15 Autoring, autoehitus (eesti grupp) Artur Stepanov
1-19
19.45
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl.) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
20.30
-
21.15 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, poisid, 11-12 kl.) Indrek Tamm
13-0
Kolmapäev 09.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 6a. VII (matemaatika) Neili Maasind
25-07
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. lI (meisterdamine) Jekaterina Kaljukivi
21-04
09.30
-
10.15 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. I (meisterdamine) Jekaterina Kaljukivi
21-04
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. lI (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.15
-
11.00 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
10.30
-
11.15 Väikelaste loovusring (1-2.a) Jekaterina Kaljukivi
2-15
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm, solf.) Sille Tamm
12-06
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. lI (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 6a. VII (muusika) Maarian Lend
2-06
11.15
-
12.00 Väikelaste loovusring (1-2.a) Jekaterina Kaljukivi
25-06
11.15
-
12.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. lI (laulmine) Maarian Lend
2-06
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. VII (emakeel) Neili Maasind
25-07
12.30
-
17.45 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
12.45
-
14.15 Akordioniõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aime Talu
170_Mustamäe_Gümn.
12.45
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 ABC Stuudio 5a. (laulmine) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
14-04
13.15
-
14.00 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
13.30
-
15.00 Laulustuudio Sinilill (ansambel) Elve Erm
35-05
13.30
-
15.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.45
-
14.30 Pilliõppe solf. ettevalmistusklass (Mustamäe Gümnaasiumis) Ester Janno
175_Mustamäe_Gümn.
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
13.50
-
14.35 ABC Stuudio 5a. (meisterdamine) Jekaterina Kaljukivi
21-04
14.00
-
14.45 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
14.00
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
11-04
14.00
-
15.30 Kullo poistekoor (ettevalmistuskoor) Kuldar Schüts
12-0
14.00
-
15.30 Motoring I Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
14.00
-
15.30 Ukulele Joosep Sang
2-14
14.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.00
-
21.45 Trummiõpe Silver Ulvik
01-14
14.15
-
15.00 Ellerheina lastekoor (ansambel 3, 5 klass) Anneli Mäeots
12-08
14.15
-
18.45 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
14.30
-
15.15 Pilliõppe solf. 3-4. klass (Mustamäe Gümnaasiumis) Ester Janno
175_Mustamäe_Gümn.
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (solf.) Galina Morozova-Iljenko
14-05
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Veronika Khoretskaya
14-07
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3, III kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 KT stuudio (I-III kl uued) Mirjam Murel
15-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikeste, I kl.) Liina Eero, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
16.00 KT stuudio (II-IV kl edasijõudnud) Anneli Kämbre
24-02
14.30
-
18.15 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
14-04
14.30
-
19.00 Kitarriõpe Andrus Kirss
25-08
14.40
-
15.25 ABC Stuudio 5a. (mänguline kõne) Eda Hallmägi
25-06
14.40
-
17.40 Kitarriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aivar Oja
115_Mustamäe_Gümn.
14.40
-
20.00 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
14.50
-
15.35 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
15.00
-
15.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.00
-
16.30 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
15.00
-
17.15 Laevamudelism Jüri Žurba
15-08
15.00
-
19.30 Ellerheina lastekoor (A+B koor, hääleseade) Gerli Aet Arras
12-05
15.00
-
19.30 Autoring Artur Stepanov
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_2
15.15
-
16.00 Pilliõppe solf. 5-8. klass (Mustamäe Gümnaasiumis) Ester Janno
175_Mustamäe_Gümn.
15.15
-
16.45 Raduga mudilaskoor Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-0
15.30
-
16.15 ABC Stuudio 5a. (matemaatika) Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
11-04
15.30
-
17.00 Kunsti ja meisterdamise ring Jekaterina Kaljukivi
21-04
15.30
-
17.00 Motoring II Hannes Prikk
_õues; Mustamäe tee 59
15.30
-
17.00 Kullo poistekoor (põhikoor) Kuldar Schüts
12-0
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-06
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
31-13
15.30
-
17.45 Keraamika (I) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika I Triin Summatavet
21-05
15.30
-
18.30 Raduga kandidaatkoor (solf.) Jelena Orlova
14-05
15.40
-
16.25 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
15.45
-
16.30 Ellerheina tütarlastekoor (7-8 klass I, solf.) Ülle Sander
12-06
15.45
-
16.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, I hääl) Anneli Mäeots
12-08
15.45
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
17.30 Mõttemängud I (algajad) Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1, IV kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1, II kl.) Liina Eero, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
17.30 Lennundus- ja kosmosetehnika Urmas Uska
15-07
16.00
-
17.30 KT stuudio (II-IV kl edasijõudnud) Anneli Kämbre
24-02
16.15
-
17.00 Väikelaste loovusring (1-2.a) I Kristiina Gebruk
2-15
16.30
-
17.15 Pilliõppe solf. 1-2. klass (Mustamäe Gümnaasiumis) Ester Janno
175_Mustamäe_Gümn.
16.30
-
17.15 Puhkpilli orkester (solf.) Ester Janno
2-14
16.30
-
17.15 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, II hääl) Anneli Mäeots
12-08
16.30
-
17.15 Ellerheina tütarlastekoor (8 klass II, solf.) Ülle Sander
12-06
16.30
-
18.00 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (III) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Raduga mudilaskoor Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-0
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.45
-
17.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-07
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Väikelaste loovusring (1-2.a) I Kristiina Gebruk
2-16
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
18.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
17.00
-
21.30 Fotograafia (täiskasvanud) Ernest Bondarenko
35-06
17.15
-
18.00 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, II hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
17.15
-
18.00 Ellerheina tütarlastekoor (9 klass, solf.) Ülle Sander
12-06
17.30
-
18.15 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-07
17.30
-
18.15 KT stuudio (5 aastased, edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
17.30
-
18.15 KT stuudio (4 aastased) Mirjam Murel
24-02
17.30
-
18.15 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (5a) Maarian Lend
2-05
17.30
-
19.00 Voolimise ja meisterdamise töötuba (4-7 a.) Tiit Kivistik
11-04
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1, 5-6 kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2, 4-5 kl.) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Tibuke, 6 a.) Ingrid-Elsa Mugu, Julia Krehova
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Pilveke, 4-5 a.) Liina Eero, Raivo Ranne
13-10
17.30
-
19.45 Mõttemängud II (edasijõudnud) Ants Soosõrv
25-02
17.30
-
19.45 Giidiõpe Valdo Aren
22-02
17.45
-
18.30 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Galina Morozova-Iljenko
14-06
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
21-05
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-06
17.45
-
20.00 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika II Triin Summatavet
31-13
17.45
-
20.00 Keraamika (II) Aino Arumäe
11-08
18.00
-
18.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
18.00
-
18.45 Ellerheina lastekoor (A koor, 6-7 klass, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
18.00
-
18.45 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass I, harmoonia) Merit Tuuling
12-06
18.00
-
19.30 Laulustuudio Sinilill Elve Erm, Imbi Truuväärt
35-05
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
18.00
-
20.15 Robotiehitus Mait Murumäe
15-06
18.00
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 7-8 klass+uued lauljad) Ingrit Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina laulu- ja rütmikarind Mummud (6a) Maarian Lend
2-05
18.15
-
19.45 KT stuudio (VIII-IX kl) Anneli Kämbre
24-02
18.30
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-06
18.30
-
20.00 Kandleõpe (orkester) Galja Jõgi
35-15
18.30
-
20.45 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
18.45
-
19.30 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 11. klass, harmoonia) Merit Tuuling
12-06
18.45
-
19.30 Kitarriõpe Allan Vainola
35-08
18.45
-
19.30 Ellerheina lastekoor (B koor, 5 klass+uued lauljad, III hääl) Anneli Mäeots, Reinut Tepp
12-08
19.00
-
19.45 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, X kl.) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
19.45 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 3) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 12. klass, harmoonia) Merit Tuuling
12-06
19.45
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, X kl.) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.45
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 3) Jaanika Liiu
11-0
19.45
-
21.15 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 5) Liina Eero
15-0
Neljapäev 10.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. I (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. II (matemaatika) Neili Maasing
25-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. III (laulmine) Maarian Lend
2-06
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.00
-
09.45 ABC stuudio 6a. IIII (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
09.00
-
09.45 Ellerheina mudilaskoor (D, hommikune rühm) Marit Koit
12-08
09.00
-
10.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune, I-IV kl.) Liina Eero, Julia Krehova
13-0
09.15
-
10.00 Mudilaste muusikaring (1-2a. 1) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
09.45
-
10.30 Ellerheina mudilaskoor (C, hommikune rühm) Marit koit
12-08
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. I (matemaatika) Neili Maasing
25-07
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. II (laulmine) Maarian Lend
2-06
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. III (kunstiõpetus) Heli Rohtla
25-04
09.50
-
10.35 ABC stuudio 6a. III (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.00
-
10.45 Mudilaste muusikaring (1-2a. 2) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
10.00
-
10.45 Väikelaste loovusring (1-2.a 2) Jekaterina Kaljukivi
2-15
10.15
-
12.30 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Mailis Kamarik
Mustamäe_Gümn.
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Mallika Veeperv
12-07
10.30
-
11.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B, hommikune rühm) Marit koit
12-08
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. II (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. III (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. I (laulmine) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 ABC stuudio 6a. Ill (matemaatika) Neili Maasing
25-07
10.45
-
11.30 Väikelaste loovusring (1-2.a 2) Jekaterina Kaljukivi
25-06
10.50
-
11.35 Mudilaste muusikaring (2-3a. 3) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. I (kunstiõpetus) Heli Rohtla
25-04
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. II (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. III (matemaatika) Neili Maasing
25-07
11.30
-
12.15 ABC stuudio 6a. III (laulmine) Maarian Lend
2-06
11.40
-
12.25 Mudilaste muusikaring (3-4a. 4) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
11.45
-
12.30 Väikelaste loovusring (1-2.a 3) Jekaterina Kaljukivi
2-15
12.30
-
13.15 Väikelaste loovusring (1-2.a 3) Jekaterina Kaljukivi
25-06
12.45
-
16.30 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. VI (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. IV (matemaatika) Neili Maasing
25-07
13.00
-
13.45 ABC stuudio 6a. V (laulmine) Maarian Lend
2-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Marit Koit
12-07
13.00
-
13.45 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
13.00
-
13.45 Ellerheina mudilaskoor (tasandus) Mallika Veeperv
12-0
13.00
-
16.00 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.15
-
15.30 Kunstiring (I) Ruth Heidok
31-06
13.15
-
19.15 Flöödiõpe Maris Lend
35-13
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Mallika Veeperv
12-0
13.45
-
14.30 Ellerheina mudilaskoor (soololaul) Marit Koit
12-07
13.45
-
14.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
13.45
-
17.30 Klaveriõpe Ülle Heinsalu
14-04
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. VI (matemaatika) Neili Maasing
25-07
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. IV (laulmine) Maarian Lend
2-06
13.50
-
14.35 ABC stuudio 6a. V (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
13.55
-
16.10 Kitarriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Aivar Oja
115_Mustamäe_Gümn.
14.00
-
15.30 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Mailis Kamarik
Mustamäe_Gümn.
14.00
-
17.00 Meisterdamine Jüri Žurba
15-08
14.00
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.30
-
15.15 Raduga mudilaskoor (ans.) Tatjana Valikova
14-05
14.30
-
15.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
14-07
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 1. rühm, solf.) Sille Tamm
12-08
14.30
-
15.15 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
14.30
-
15.15 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
14.30
-
16.00 Puutöö ja meisterdamise ring (5-6 aastased) Tiit Kivistik
15-05
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 1, II kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Väikesed 2, I kl.) Jaanika Liiu, Kähte Vainus
11-0
14.30
-
19.45 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_2
14.30
-
20.30 Trummiõpe Arne Haasma
01-15
14.40
-
15.25 ABC Stuudio 6a. VI (kunst ja meisterdamine) Jekaterina Kaljukivi
21-04
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. VII (laulmine) Maarian Lend
2-06
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. IV (kunst ja meisterdamine) Heli Rohtla
25-04
14.40
-
15.25 ABC stuudio 6a. V (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
14.45
-
15.30 Pilliõppe solf. 8-9a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
14.45
-
19.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
14.50
-
15.35 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
15.00
-
17.15 Teatriring (kuni 11 a.) I Anne Veesaar; Hannes Prikk
35-05
15.00
-
17.15 Teatriring (kuni 11 a.) II Anne Veesaar; Hannes Prikk
2-02
15.00
-
18.00 Kunstistuudio Lastegaleriis Anneli Aguraiuja
Kullo_Lastegalerii_Kuninga_6
15.15
-
16.00 Raduga mudilaskoor (II kl.) Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-06
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Marit Koit
12-07
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D-koor 2. rühm, solf.) Sille Tamm
12-08
15.15
-
16.00 Ellerheina mudilaskoor (D) Mallika Veeperv
12-0
15.15
-
16.45 KT stuudio (VI-VII kl edasijõudnud I) Anneli Kämbre
24-02
15.30
-
16.00 ABC stuudio 6a. VII (kunstiõpetus) Heli Rohtla
25-04
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. IV (emakeel) Eda Hallmägi
25-09
15.30
-
16.15 Pilliõppe solf. 10-13a. (eesti keelne grupp, edasijõudnud) Galina Morozova-Iljenko
2-14
15.30
-
16.15 ABC stuudio 6a. V (matemaatika) Neili Maasing
25-07
15.30
-
16.15 ABC Stuudio 6a. VI (laulmine) Maarian Lend
2-06
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Natšajeva
14-07
15.30
-
17.45 Skulptuur (I) Vergo Vernik
11-09
15.30
-
17.45 Kunstiring (II) Ruth Heidok
31-06
15.30
-
17.45 Keraamika (III) Aino Arumäe
11-08
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-13
15.30
-
17.45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika III Triin Summatavet
31-11
15.30
-
17.45 IT- ja arvutiring Artur Stepanov
21-05
15.40
-
16.25 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 1. rühm, solf.) Sille Tamm
12-08
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-0
16.00
-
16.45 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-07
16.00
-
17.00 Muinasjutu-kunstituba (3-4 a.) Heli Rohtla
25-04
16.00
-
17.30 Mõttemängud I (algajad) Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
17.30 Raduga mudilaskoor (III kl.) Tatjana Valikova
14-06
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2, II kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
13-10
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 1, 5-6 kl.) Helena-Mariana Reimann, Siiri Alango
13-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 1, IV kl.) Liina Eero, Kähte Vainus
11-0
16.00
-
18.15 Lennu- ja raketimudelism (I) Rein-Hillar Pellis
15-07
16.00
-
18.15 Elektroonika ja robootika 1 Erki Leitaru
21-09
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor (9 kl., solf.) Galina Morozova-Iljenko
14-05
16.15
-
17.00 Raduga kandidaatkoor (ansambel) Jelena Orlova
14-0
16.15
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.30
-
17.15 Mudilaste muusikaring (3-4a. 5) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
16.30
-
18.00 Puutöö ja meisterdamise ring (7-10 aastased) Tiit Kivistik
15-05
16.30
-
21.00 Õmblemine (IV) Piret Ojamaa
31-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Marit Koit
12-07
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C) Mallika Veeperv
12-0
16.45
-
17.30 Ellerheina mudilaskoor (C-koor 2. rühm, solf.) Sille Tamm
12-08
16.45
-
18.15 KT stuudio (VI-VII kl edasijõudnud II) Mirjam Murel
24-02
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-07
17.00
-
17.45 Ellerheina lastekoor (5. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.00
-
17.45 Pilliõppe solf. 14-19a. (eesti keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.00
-
17.45 Väikelaste loovusring (1-2.a) II Kristiina Gebruk
2-15
17.00
-
19.15 Moekunst I Helle Korsar
31-10
17.15
-
19.30 Teatriring (alates 12 a.) Anne Veesaar; Hannes Prikk
25-06
17.15
-
19.30 Teatriring (alates 12 a.) Anne Veesaar; Hannes Prikk
35-05
17.20
-
18.05 Mudilaste muusikaring (4-5a. 6) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (tasandusrühm, solf.) Sille Tamm
12-08
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, 6-7 kl.) Ülle Fershel, Kähte Vainus
11-0
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit
12-07
17.30
-
18.15 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Mallika Veeperv
12-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 1, 8-9 kl.) Helena-Mariana Reimann
13-0
17.30
-
19.00 Muinasjutu-kunstituba (5-7 a.) Heli Rohtla
25-04
17.30
-
19.00 KT stuudio (6-7 aastased, edasijõudnud) Anneli Kämbre
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Jänkuke, 5-6 a.) Jaanika Liiu, Olga Põld
2-06
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Kiisud-Kutsud, 5 a.) Liina Eero, Julia Krehova
13-10
17.30
-
19.45 Mõttemängud II (edasijõudnud) Ants Soosõrv
25-02
17.30
-
19.45 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (algajad) Hedvig Saarne
22-02
17.45
-
18.30 Pilliõppe solf. 10-13a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
17.45
-
18.30 Ellerheina lastekoor (5. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
17.45
-
18.30 Väikelaste loovusring (1-2.a) II Kristiina Gebruk
2-16
17.45
-
19.15 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-06
17.45
-
20.00 Skulptuur (II) Vergo Vernik
11-09
17.45
-
20.00 Kunstiring (III) Ruth Heidok
31-06
17.45
-
20.00 Keraamika (täiskasvanud IV) Aino Arumäe
11-08
17.45
-
20.00 Käsitööarmastajate huviring Margarita Tamm
21-04
18.00
-
19.30 Autoring, liiklus (vene grupp) Artur Stepanov
1-19
18.00
-
20.15 Robotiehitus Mait Murumäe
15-06
18.05
-
18.55 Mudilaste muusikaring (7) Galina Karpenko, Liudmila Smirnova
2-05
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, 6-7 kl.) Ülle Fershel
11-0
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Mallika Veeperv
12-0
18.15
-
19.00 Ellerheina mudilaskoor (A+B) Marit Koit
12-07
18.15
-
19.00 KT stuudio (5-6 aastased) Mirjam Murel
24-02
18.15
-
20.30 Lennu- ja raketimudelism (II) Rein-Hillar Pellis
15-07
18.30
-
19.15 Ellerheina lastekoor (6. klass I rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
18.30
-
19.15 Pilliõppe solf. 14-19a. (vene keelne grupp) Galina Morozova-Iljenko
2-14
18.30
-
20.45 Elektroonika ja robootika 2 Erki Leitaru
21-09
18.30
-
21.30 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.00
-
19.45 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl.) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
19.00
-
19.45 Ellerheina mudilaskoor (ansambel) Mallika Veeperv, Marit Koit
12-0
19.00
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 2) Ene Jakobson
11-0
19.00
-
20.30 KT stuudio (X-XII kl) Mirjam Murel
24-02
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Etk2) Kersti Linnamägi
21-03
19.15
-
20.00 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
19.15
-
20.30 Ellerheina lastekoor (6. klass II rühm, solf.) Anneli Mäeots
12-06
19.30
-
20.15 Autoring, autoehitus (vene grupp) Artur Stepanov
1-19
19.30
-
21.00 Tantsuansambel Sõleke (Täiskasvanud 4) Carolin Beres
15-0
19.45
-
20.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl.) Helena-Mariana Reimann
13-0
19.45
-
21.15 Põhjanaabri Soome keel ja kultuur (edasijõudnutele) Hedvig Saarne
22-02
Reede 11.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 6a. V (emakeel) Ülle Luts
25-08
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 5a. I (emakeel) Siret Reinaru
25-09
09.00
-
10.30 Tantsuansambel Sõleke (Hommikune, I-IV kl.) Liina Eero, Julia Krehova
13-0
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 6a. V (kunst) Ülle Luts
25-08
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 5a. I (matemaatika) Siret Reinaru
25-09
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 5a. I (laulmine) Maarian Lend
2-06
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 6a. V (matemaatika) Ülle Luts
25-08
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. V (muusika) Maarian Lend
2-06
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. VI (emakeel) Ülle Luts
25-08
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. I (kunstiõpetus) Siret Reinaru
25-10
12.00
-
12.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
13.30 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 6a. VI (kunst) Ülle Luts
25-08
13.00
-
13.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
13.00
-
13.45 ABC Stuudio 5a. II (muusika) Maarian Lend
2-06
13.00
-
15.15 Flöödiõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Siiri Pechter
218_Mustamäe_Gümn.
13.00
-
18.15 Autoring Voldemar Borkman
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_1
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 6a. VI (matemaatika) Ülle Luts
25-08
13.15
-
14.45 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
13.15
-
15.00 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (I) Elve Tauts
31-11
13.15
-
18.30 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
13.30
-
14.15 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
13.50
-
14.35 ABC Stuudio 5a. II (emakeel) Siret Reinaru
25-09
14.00
-
14.45 ABC Stuudio 6a. VI (muusika) Maarian Lend
2-06
14.00
-
17.00 Meisterdamine Juri Zurba
15-08
14.00
-
18.00 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Olga Marenkova
171x_Mustamäe_Gümn.
14.15
-
16.30 Klaveriõpe (Mustamäe Gümnaasiumis) Tiiu Tamm
171b_Mustamäe_Gümn.
14.15
-
18.45 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 2, II kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
14.30
-
16.00 KT stuudio tänavatants (I-V kl) Kristi Veskimäe
15-0
14.30
-
16.00 Tantsuansambel Sõleke (Noorem 3, III kl.) Liina Eero, Siiri Alango
13-0
14.30
-
16.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
14.30
-
19.00 Trummiõpe Arne Haasma
01-15
14.40
-
15.25 ABC Stuudio 5a. II (matemaatika) Siret Reinaru
25-09
14.40
-
17.00 Autoring Viktor Ditmann
1_Mustamäe_tee_67_autoplats_2
14.45
-
17.45 Klaveriõpe Lilian Kapp
25-05
14.50
-
15.35 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
15.00
-
17.15 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (II) Elve Tauts
31-11
15.00
-
20.15 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
15.15
-
16.00 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 3, 9. klass) Ingrit Kõrvits
12-05
15.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, hääleseade) Vilja Sliževski
12-06
15.30
-
16.15 Raduga kontsertkoor (ans.) Natalja Kuzina
14-06
15.30
-
16.15 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) Galja Jõgi
35-15
15.30
-
16.15 ABC Stuudio 5a. II (kunstiõpetus) Siret Reinaru
25-09
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (solf) Jelena Orlova
14-05
15.30
-
17.00 Raduga kontsertkoor (ans.) Jelena Orlova
14-07
15.30
-
19.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Natšajeva
14-0
15.40
-
16.25 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.00
-
16.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
16.00
-
17.30 Puhkpilli orkester Valdo Rüütelmaa
11-04
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Keskmine 2, 4-5 kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
16.00
-
17.30 Mõttemängud I (algajad) Ants Soosõrv
25-02
16.00
-
17.30 KT stuudio tänavatants (VI-IX kl) Kristi Veskimäe
15-0
16.00
-
17.30 Tantsuansambel Sõleke (Põhikool 2, 6-7 kl.) Liina Eero, Siiri Alango
13-0
16.00
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, häälerühmad) Ülle Sander
12-07
16.00
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, 7-12 klass) Ingrit Kõrvits, Kadri Toomoja
12-0
16.15
-
17.00 Raduga kontsertkoor Natalja Kuzina
14-06
16.30
-
17.15 Kitarriõpe Elena Saksa
35-14
16.30
-
18.00 Kitarriõpe (kandleõpe; akordioniõpe) (orkester) Galja Jõgi
35-15
16.45
-
17.30 Ellerheina tütarlastekoor (B koor, 8. klass, II rühm, harmoonia) Merit Tuuling
12-08
16.45
-
19.00 Joonistamise- ja maalikursus noortele (An) Kersti Linnamägi
21-03
17.00
-
17.45 Kitarriõpe Toivo Luhats
35-11
17.00
-
17.45 Klaveriõpe Olga Marenkova
35-09
17.00
-
19.15 Moekunst II Helle Korsar
31-10
17.15
-
19.30 Maalimine-, joonistamine-, klaasimaal (III) Elve Tauts
31-11
17.30
-
18.15 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, X kl.) Helena-Mariana Reimann, Raivo Ranne
13-0
17.30
-
18.15 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 9. klass, harmoonia) Merit Tuuling
12-08
17.30
-
19.00 Laevamudelism Vladimir Kovaljov
15-08
17.30
-
19.00 KT stuudio tänavatants (lisatund soovijatele) Kristi Veskimäe
15-0
17.30
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, tüdrukud klassika, 11-12 kl.) Jaanika Liiu, Julia Krehova
11-0
17.30
-
19.45 Mõttemängud III (edasijõudnud) Ants Soosõrv
25-02
18.00
-
18.45 Raduga kontsertkoor Galina Morozova-Iljenko
14-05
18.00
-
19.30 Ansambel Piibar (orkester) Toivo Luhtas
35-05
18.15
-
19.00 Tantsuansambel Sõleke (Stuudio 2, X kl.) Helena-Mariana Reimann
13-0
18.15
-
19.00 Ellerheina tütarlastekoor (A koor, 10. klass, harmoonia) Merit Tuuling
12-08
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (11. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (oktett 4, 10. klass) Ingrit Kõrvits
12-0
19.00
-
19.45 Ellerheina tütarlastekoor (A + B koor, hääleseade) Vilja Sliževski
12-05
19.00
-
21.15 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
19.00
-
21.15 Joonistamise- ja maalikursus täiskavanutele (Atk) Kersti Linnamägi
21-03
19.30
-
20.15 Klaveriõpe Ellen Koik
14-04
19.45
-
20.30 Ellerheina tütarlastekoor (12. klass, solf.) Ülle Sander
12-06
Laupäev 12.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
08.45
-
09.30 klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 6a. I (emakeel) Ülle Luts
25-06
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 6a. I (matemaatika) Ülle Luts
25-08
10.15
-
11.00 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 6a. I (kunst) Ülle Luts
25-08
11.00
-
13.15 Kalastusring Koos kalale I Harri Nurk
1-19_või_Eestimaa_veekogud
11.00
-
13.15 Raduga kontsertkoor (hääleseade) Elina Natšajeva
14-07
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. I (mängutund) Ülle Luts
25-06
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 5a. I (eesti keel) Külli Rusch
25-09
11.45
-
16.15 Viiuliõpe Ksenia Vaher
14-02
12.00
-
13.30 Raduga kammerkoor Galina Morozova-Iljenko
14-0
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 6a. I (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 6a. II (emakeel) Ülle Luts
25-08
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 5a. I (matemaatika) Külli Rusch
25-09
12.30
-
13.15 Mudilaste muusikaring (solf.) Galina Karpenko
2-05
12.30
-
14.00 Raduga ettevalmistuskoor Tatjana Valikova, Veronika Khoretskaya
14-05
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 6a. II (matemaatika) Ülle Luts
25-08
13.10
-
13.55 ABC stuudio 6a. I (inglise keel) Kristiina Gebruk
25-04
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 5a. I (kunst) Külli Rusch
25-09
13.15
-
14.00 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
14-07
13.15
-
15.00 Raduga kontsertkoor Natalja Kuzina, Jelena Orlova, Irina Jevleva
12-0
13.30
-
15.45 Kalastusring Koos kalale II Harri Nurk
1-19_või_Eestimaa_veekogud
14.00
-
14.30 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva
14-07
14.00
-
14.45 ABC Stuudio 5a. I (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
14.00
-
14.45 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
14.00
-
14.45 ABC Stuudio 6a. II (kunst) Ülle Luts
25-08
14.15
-
18.45 Kitarriõpe Andrei Lukjanov
25-07
14.30
-
15.15 Klassikaline laul Tatjana Timofejeva, Olga Marenkova
14-07
14.45
-
15.30 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
14.50
-
15.35 ABC Stuudio 6a. II (mängutund) Kristiina Gebruk
25-06
15.30
-
16.15 Klaveriõpe Veronika Khoretskaya
14-06
15.40
-
16.25 ABC Stuudio 6a. II (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
16.00
-
18.15 Mõttemängud III (edasijõudnud) Ants Soosõrv
25-02
16.15
-
17.00 Viiuliõpe (ansambel) Ksenia Vaher
14-0
16.30
-
17.15 ABC Stuudio 6a. II (inglise keel) Kristiina Gebruk
25-04
Pühapäev 13.09.2015
Kellaaeg Kasutaja Õpetaja
Ruum
 
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 6a. I (emakeel) Külli Rusch
25-09
09.00
-
09.45 ABC Stuudio 6a. III (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 6a. I (matemaatika) Külli Rusch
25-09
09.50
-
10.35 ABC Stuudio 6a. III (inglise keel) Kristiina Gebruk
25-04
10.00
-
14.30 Õmblemine (V) Piret Ojamaa
31-07
10.00
-
16.00 Loodusring Martin Suuroja
1-19_või_looduses
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 6a. I (mängutund) Külli Rusch
25-06
10.40
-
11.25 ABC Stuudio 6a. III (emakeel) Ülle Luts
25-08
11.00
-
13.15 Kalastusring Koos kalale I Harri Nurk
1-19_või_Eestimaa_veekogud
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. I (inglise keel) Kristiina Gebruk
2-16
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. I (kunst) Külli Rusch
25-09
11.30
-
12.15 ABC Stuudio 6a. III (mängutund) Ülle Luts
25-06
12.00
-
13.30 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl.) Liina Eero
13-0
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 6a. I (inglise keel) Kristiina Gebruk
25-04
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 6a. III (matemaatika) Ülle Luts
25-08
12.20
-
13.05 ABC Stuudio 5a. II (eesti keel) Külli Rusch
25-09
12.30
-
15.30 Viiuliõpe Mihkel Kuusler
35-14
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 6a. I (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 6a. III (kunst) Ülle Luts
25-08
13.10
-
13.55 ABC Stuudio 5a. II (matemaatika) Külli Rusch
25-09
13.30
-
15.00 Tantsuansambel Sõleke (Esindusrühm, 11-12 kl., tõstetehnika) Indrek Tamm
13-0
13.30
-
15.45 Kalastusring Koos kalale II Harri Nurk
1-19_või_Eestimaa_veekogud
14.00
-
14.45 ABC Stuudio 6a. IV (emakeel) Ülle Luts
25-08
14.00
-
14.45 ABC Stuudio 5a. II (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
14.50
-
15.35 ABC Stuudio 6a. IV (matemaatika) Ülle Luts
25-08
14.50
-
15.35 ABC Stuudio 5a. II (kunst) Külli Rusch
25-09
15.40
-
16.25 ABC Stuudio 6a. IV (mängutund) Ülle Luts
25-06
16.30
-
17.15 ABC Stuudio 6a. IV (muusika) Kristiina Gebruk
2-06
17.15
-
18.00 ABC Stuudio 6a. IV (inglise keell) Kristiina Gebruk
25-04
18.00
-
18.45 ABC Stuudio 6a. IV (kunst) Ülle Luts
25-08
Jaanuar 2018
Tagsi Edasi
E
T
K
N
R
L
P
1
4
5
7
8
9
10
11
12
15
16
17
19
22
23
25
28
29
     
Tänane päev Tänane päev   Üritus Üritus
Kullo
20.01.2018 Kawamura karikas
21.01.2018 KT Stuudio edasijõudnud tantisjad osalevad Baltic Cup festivalil
24.01.2018 Haabersti LO koolide 3.klasside rahvastepalli turniir
26.01.2018 Mustamäe LO koolide 5.klasside tütarlaste rahvastepalli finaalturniir
27.01.2018 O.Marenkova õpilased osalevad MIT/t/MU/u/S IX

Kullo Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass

 

 

 

 

 


TALLINNA HUVIKESKUS "KULLO" | Mustamäe tee 59 | Tel 6646 100 | E-post kullo(ät)kullo.ee

Liitu huviringidega Tunniplaan Leia oma klass