Tallinna Huvikeskus KulloMissioonÕppija andekuse avastamine, arendamine ja maksimaalne
rakendamine kaasaegses ja turvalises õpikeskkonnas
Tallinna Huvikeskus KulloVäärtusedIsiksus, eneseteostus, kvaliteet, loovus, arukus, koostöö
Tallinna Huvikeskus KulloVisioonKaasaegses huvihariduses osalev õnnelik õppija

Viimased uudised:

IDAMAISE TANTSUSTUUDIO KONTSERT

Pühapäeval 8.juunil  algusega kell 15.00 toimub Kullo kõrvalasuval vabaõhulavalTallinna Huvikeskuse Kullo Idamaise Tantsustuudio  aastakontsert.Kõik on oodatud vaatama ja kuulama!Üritus on tasuta!

Ansambel Piibar esineb Tallinna Mutionu lasteaias

Ansambel Piibar esineb  muusika- ja  luuleprogrammiga 23.mail kell 18.00 Tallinna Mutionu lasteaias ( Mehaanika tn 17). Kontsert on  mõeldud eelkõige Kristiine lasteaedade  töötajatele, kuid vaatama-kuulama on oodatud kõik huvilised.Üritus on tasuta.

Tallinna Huvikeskus Kullo esinemised Põhja -Tallinna päeval Stroomi rannas

Tallinna Huvikeskus Kullo esinemised Põhja -Tallinna päeval  Stroomi rannas 16 ja 17.mail 2014: Reedel 16.mai kell  16.00-16.25 Tallinna Huvikeskuse Kullo lastekoor Ellerhein;Laupäeval 17.05  kell 12.00-12.25 Tallinna Huvikeskuse Kullo Kati Tantsustuudio;Laupäeval 17. Kell 12.30-13.00 Tallinna Huvikeskuse Kullo tantsuansambel Sõleke.

Õmblusringi ja fotograafiaringi ühisnäitus

Kullo esimese korruse näitusesaalis saab vaadata Kullo õmblusringi  ja fotograafiaringi  õpilastööde ühisnäitust. Näitusel on  väljas fotod õmblusringis (õpetaja Piret Ojamaa) valminud  rõivastest.Fotod on teinud  fotograafiaringi õpilased ja õpetaja Ernest Bondarenko.

TALLINNA HUVIKESKUS KULLO KUNSTIRINGIDE AASTANÄITUS 2014, avamine 8.05 kell 16.30 Kullo Lastegaleriis

TALLINNA HUVIKESKUS KULLO KUNSTIRINGIDE AASTANÄITUS 20147.05 – 31.05.2014   TALLINNA HUVIKESKUS KULLO KUNSTIRINGIDE AASTANÄITUS 20147.05 – 31.05.2014Igal kevadel toimub vanalinnas Kullo Lastegaleriis Tallinna Huvikeskus Kullo Kunstiringide  Aastanäitus. Näha saab erinevates  huviringides osalevate laste loomingulisi ja isikupäraseid töid. Huvikeskuse aastanäitust iseloomustavad erinevad  kunstitehnikad, põnevad teemakäsitlused ning värviküllus. Näitusel on esindatud  kunstiringid: keraamika (juh.Aino Arumäe); skulptuur (juh. […]

ABC stuudio- ja keraamikaringi õpilaste kustitööde näitus

Kullo esimese korruse näitusesaalis on vaatamiseks väljas  ABC stuudio  6-7 aastaste õpilaste kunstitööd (kunstitöid juhendas õpetaja Heli Rohtla) ja keraamikaringi õpilaste taiesed ( juhendajas õpetaja Aino Arumäe).

Lühikursused ja töötoad

OOTAME KÕIKI OSALEMA KULLO LÜHIKURSUSTEL Kullo Lastegaleriis (Tallinna vanalinnas Kuninga 6). *Seebi ja huulevõide valmistamise töötuba„Teeme mitut sorti seepi ja huulevõide !”Seep mida me tänapäeval poest ostame pole alati puhas toode.Tööstuslikus tootmises kasutatakse mitmesuguseid keemilisi lisandeid,et tagada säilivusaeg ja muutumatu koostis.Kodus keedetud seep on puhas, selle valmistamine põnev.Saab ise kasutada või kellelegi kingituseks teha.Kristina ütleb et […]

Selgusid Kesklinna koolide, 3.-5. klasside meistrid teateujumises

I koht, Tallinna Prantsuse Lütseum II koht ,Tallinna Humanitaargümnaasium III koht, Gustav Adolfi Gümnaasium

Pelgulinna Gümnaasiumi 9. ja 12. klasside kunsti lõputööde näitus 2014

14.04-3.05.2014 on Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6) väljas Pelgulinna Gümnaasiumi 9. ja 12. klasside kunsti lõputööde näitus 2014.   Pelgulinna Gümnaasiumi 9. ja 12. klasside kunsti lõputööde näitus 201414.04-3.05.2014  on Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6) väljas Pelgulinna Gümnaasiumi 9. ja 12. klasside kunsti lõputööde näitus 2014.Näha saab maale, joonistusi, kompositsioone, foto ja videokunsti.Näituse käigus noored ka esitlevad […]

Selgus Lasnamäe ja Pirita koolide, 5. klasside poeglaste meister rahvastepallis

I. koht, Tallinna Mahtra Gümnaasium II koht; Tallinna Sikupilli Keskkool III koht, Pirita Majandusgümnaasium

Selgus Lasnamäe ja Pirita koolide 3. klasside meister rahvastepallis

I koht, Tallinna Laagna Gümnaasium II koht, Tallinna Sikupilli Keskkool III koht, Lasnamäe Üldgümnaasium

Selgus Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meister rahvastepallis

I koht, Lasnamäe Üldgümnaasium II koht, Tallinna Mahtra Gümnaasium III koht, Tallinna Laagna Gümnaasium

Mustamäe Laste Loomingu Maja õpilastööde näitus

Mustamäe Laste Loomingu Maja õpilastööde näitus01.04.-12.04.2014 Tallinna Huvikeskus Kullo Lastegaleriis ( vanalinnas, Kuninga tn. 6 ), avamine 3.04 kell 15.00    Mustamäe Laste Loomingu Maja õpilastööde näitus01.04. -12.04.2014 Kullo Lastegaleriis ( vanalinnas, Kuninga tn. 6 )  Väljas on õppeaasta jooksul kunstiringide tundides valminud tööd. Valitud teema „ Meie laste lood“ on võimaldanud õpilastel  oma lood ja  tunded pildi sisse panna […]

Selgus Kesklinna koolide 3. klasside meister rahvastepallis

8 parima kooli osavõtul selgusid 2 pika võistluspäeva järel parimad rahvastepallurid Kesklinnas. I koht ja kuldmedalid, KAdrioru Saksa Gümnaasium, Anne Roosti juhendamiselII koht ja hõbemedalid, Tallinna ReaalkoolIII koht ja pronksmedalid, Vanalinna Hariduskolleegium, Aivar Saare juhendamiselIV koht, Tallinna ÜhisgümnaasiumV koht, Tallinna 21. KoolVI koht, J.Westholmi GümnaasiumVII koht, Tallinna Inglise KolledžVIII koht, Tallinna Juhkentali Gümnaasium Rohkem pilte FB (link) 

Uute õpilaste vastuvõtt.

Õpilaste vastuvõtt 2014/ 2015 õppeaastaks algab 15.mail 2014. Praegu saab liituda alljärgnevate huviringidega:Autoring (õpilae jalad peavad ulatuma pedaalideni)Trummiring (alates 8.eluaastast, 2 õpilast tunnis)Automudelism (alates 10.eluaastast)Puutöö ja meisterdamise ring – meisterdamine, leiutamine ja disain puutöö baasil. (alates 6.eluaastast)Laevamudelism (alates 12.eluaastast, vene keeles)Lennu-ja raketimudelism (alates 10.eluaastast)Sarži-ja portreering (alates 13.eluaastast ja täiskasvanud)Fotograafia (alates 14.eluaastast ja täiskasvanud)Laulustuudio Sinilill (alates 1.eluaastast)Mõttemängud (alates 7.eluaastast ja täiskasvanud)Idamaise Tantsu Stuudio (alates 8.eluaastast ja täiskasvanud) Info telefonil 6646 111 […]

Selgus Tallinna koolide meister kombineeritud teatevõistlustes

Eile selgus Kalevi spordihallis Tallinna parim kool kombineeritud teatevõistlustes. Finaalis osales 6 kooli, kes kõik olid eelenvalt võitnud oma linnaosa võistluse. Kohale olid tulnud Tallinna Lilleküla Gümnaasiu, Tallinna Arte Gümnaasium, Tallinna Nõmme Gümnaasium, Vanalinna Hariduskolleegium, Tallinna Järveotsa Gümnaasium ja Tallinna Kuristiku Gümnaasium. 3 paremat kooli sõidavad 3. aprillil Viljandisse, Tähelepanu “START” vabariiklikku poolfinaali.I koha võitis Vanalinna […]

„ELUMUSTRID, UKS IMEDE MAAILMA“ õpilaste loomingu näitus , Vanalinna Hariduskolleegium koos Püha Miikaeli Kooli, Ristiku Põhikooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumiga

„ELUMUSTRID, UKS IMEDE MAAILMA“õpilaste loomingu näitus , Vanalinna Hariduskolleegiumkoos Püha Miikaeli Kooli, Ristiku Põhikooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumiga12.03-29.03.2014 Kullo Lastegaleriis (vanalinnas Kuninga 6)   „ELUMUSTRID, UKS IMEDE MAAILMA“ õpilaste loomingu näitus , Vanalinna Hariduskolleegiumkoos Püha Miikaeli Kooli, Ristiku Põhikooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumiga12.03-29.03.2014 Kullo Lastegaleriis (vanalinnas Kuninga 6)Traditsiooniliselt on Vanalinna Hariduskolleegiumi algusaegadest alates õpilastele korraldatud omaloomingu […]

Uued näitused Kullo näitusesaalis

Tallinna Huvikeskusee Kullo (Mustamäe tee 59) näitusesaalis on vaatamisek väljas Kullo Joonistamise- ja maalikuruse (õpetaja Kersti Linnamägi) õpilase Kaia Hommiku isikunäitus “Ettepanek”  ja  keraamikaringi (õpetaja Aino Arumäe) õpilaste väljapanek “Naistepäev” .  Näitused on Tallinna Huvikeskuses Kullo avatud iga päev  kell 9-20 ja jäävad avatuks 31.märtsini 2014.

Muudatused tunniplaanis koolivaheajal 17.-23.03.2014

Muudatused tunniplaanis koolivaheajal 17.-23.03.2014. ·         Tütarlastekoor Ellerhein proovid  esmaspäeval, 17. 03 ja teisipäeval, 18. 03 kell 16.00-19.00. ·         Ellerheina mudilaskooris (tulenevalt lastevanemate üksmeelsest otsusest lastevanemate koosolekul) vaheajal   tunde ei toimu. Tunnid saavad mitmekordselt asendatud aprillis ja mais toimuvate lisaproovide ja esinemistega. ·         Ellerheina lastekoor –  kooriproovid toimuvad  20. märtsil kell 15.00-19.00  III saalis, või klassis 12-07. Teistel päevadel tunde ei toimu. ·         Flöödiringis (õp. M. Lend) koolivaheajal […]

Kalastusringi õpilaste saavutused märtsis

Laupäeval 1. märtsil Paunküla veehoidlal toimunud “Paunküla Karikas 2014” järjekordseletapil saavutasid Kullo noored kalastajad noorte individuaalarvestuses kolmikvõidu:I koht – Johannes AabII koht – Oliver LavitsIII koht – Aare Silm Samal võistlusel pandi kinni ka meeskondliku arvestuse I ja II  koht Noorte võistkond “Kullo I” koosseisus: 1. Joonas Väljataga 2. Johannes Aab 3. Georg Semenovski 4. […]

Huviringide valik:

MÕTTEMÄNGUD

12.01.2023/by Artur Stepanov

LAULUSTUUDIO SINILILL

13.01.2023/by Artur Stepanov

SOOLOLAUL HELISEV HÄÄL

13.01.2023/by Artur Stepanov

MUDILASTE MUUSIKARING (vene õppekeelega)

13.01.2023/by Artur Stepanov

IT- JA ARVUTIRING

14.01.2023/by admin

KLAVERIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

KLASSIKALINE LAUL

13.01.2023/by Artur Stepanov

EELKOOL

15.03.2023/by admin

SOLFEDZO PILLIÕPPES

13.01.2023/by Artur Stepanov

TANTSUANSAMBEL SÕLEKE

12.01.2023/by Artur Stepanov

POP-JAZZ LAUL

13.01.2023/by Artur Stepanov

JOONISTAMISE-JA MAALIKURSUS NOORTELE JA TÄISKASVANUTELE

13.01.2023/by Artur Stepanov

KT STUUDIO

12.01.2023/by Artur Stepanov

RADUGA ETTEVALMISTUSKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

KÄSITÖÖARMASTAJATE HUVIRING

13.01.2023/by Artur Stepanov

FLÖÖDIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

JOONISTAMINE, TRÜKI- JA ARVUTIGRAAFIKA

13.01.2023/by Artur Stepanov

PUUTÖÖ JA DISAIN

12.01.2023/by Artur Stepanov

RADUGA MUDILASKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

INSTRUMENTAALANSAMBEL SÕLEKE

13.01.2023/by Artur Stepanov

ELLERHEIN MUDILASKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

RADUGA KONTSERTKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

PUHKPILLIORKESTER

13.01.2023/by Artur Stepanov

ELLERHEIN TÜTARLASTEKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

LAULUSTUUDIO SINILILL MUDILASED

04.05.2023/by Kairi Kaugema

ELEKTROONIKA ja ROBOOTIKA

12.01.2023/by Artur Stepanov

TEATRIRING

12.01.2023/by Artur Stepanov

VIIULIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

KITARRIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

VÄIKELASTE LOOVUSRING

17.04.2023/by admin

ELLERHEIN LASTEKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

KUNSTISTUUDIO LASTEGALERIIS

13.01.2023/by Artur Stepanov

TRUMMIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

DISAINIRING

13.01.2023/by Artur Stepanov

RADUGA KAMMERKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

AKORDIONIÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

RADUGA KANDIDAATKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

KANDLEÕPE

13.01.2023/by Artur Stepanov

MAALIMINE, JOONISTAMINE, KLAASIMAAL

13.01.2023/by Artur Stepanov

ELLERHEIN ETTEVALMISTUSKOOR

13.01.2023/by Artur Stepanov

MEISTERDAMINE JA VOOLIMINE

13.01.2023/by Artur Stepanov

FOLKSTUUDIO PIIBAR

13.01.2023/by Artur Stepanov

ROBOTIEHITUS

12.01.2023/by Artur Stepanov

KERAAMIKA

13.01.2023/by Artur Stepanov

MOEKUNST

13.01.2023/by Artur Stepanov

LOODUSRING

12.01.2023/by Artur Stepanov

MAKETTIDE JA MUDELITE MEISTERDAMINE

12.01.2023/by Artur Stepanov

SKULPTUUR

13.01.2023/by Artur Stepanov

UKULELERING

13.01.2023/by Artur Stepanov

AUTORING

12.01.2023/by Artur Stepanov

DJEMBERING

13.01.2023/by Artur Stepanov

LENNUMUDELISM

12.01.2023/by Artur Stepanov

ÕMBLEMINE JA MOOD

13.01.2023/by Artur Stepanov

LAEVAMUDELISM

12.01.2023/by Artur Stepanov